לפני כחצי שנה בכוס קפה של תחנת פז חגור, העלה בפני בר (הנער) רעיון להשתתף בתחרות שעל פניו נשמעה לי קיצונית למדי, "מכבי מן" הוא קרא לה והיא תכלול: 

יום א' – 26 ק"מ תחרות אופניים נגד שעון בכינרת (קיבוץ גדות ועד גונן וחזרה), ראו כאן כתבה על היום ה 1

יום ג'21 ק"מ ריצה, חצי מרתון ברמת גן, ראו כאן כתבה על היום ה 2

יום שישי טריאתלון אולימפי בכינרת (1.5 ק"מ שחייה, 40 ק"מ אופניים, 10 ק"מ ריצה), ראו כאן כתבה על היום ה 3

יום א' – סיום שבוע התחרויות במשחה של 5 ק"מ בכינרת. ראו כאן כתבה על היום ה 4 והאחרון

לאחר עוד לגימת קפה והסבר של בר לגביי היתרונות היחסיים שיש לי בתחרות מעין זו, החלטתי לשלוח מייל למנהל המקצועי שלה – רן שילון – ותחילה לבדוק, האם זה רציני המרחקים וימי התחרות, כמו גם, ההסתברות שתחרות מעין זו אכן תצא לפועל, חודש יולי מזרח תיכוני טיפוסי ובכינרת ? רן בדרכו, הסביר, פירט ואמר שכן וכדאי להתחיל להתאמן… נתתי לרעיון על ההשתתפות בתחרות זו עוד יומיים לחלחל – אם אני משתתף בתחרות מעין זו, אני מכוון הכי גבוה שאני יכול, תחרות זו תחרות ויש להוציא מעצמך את המירב, זה הmoeney time. שיחה עם חבר טוב, המתמחה בפיזיולוגיה, חידדה את נושא ההתאוששות וסיכמנו שאת שני השלבים הראשונים אבצע באופן מתון (בכלל לא בטוח שאצליח להתחיל "מתון" את החלק האהוב עלי – "להתפוצץ" על האופניים בנג"ש . . .) ולאחר שקיבלתי ממנו את ברכת הדרך, נרשמתי.

היום, יום א' – חצי שנה אחרי – אני מאומן ומתוחזק לא רע וכן, מוכן לצאת לשבוע תחרות מיוחד זה; הנענו את הרכב ויצאנו צפונה, לתחרות ה נג"ש (הראשונה מבין 4 תחרויות המכבייה שלי) ונוכח זאת, אחת החשובות מביניהן.

המשך יבוא ….שלחו אנרגיה טובה – יש שבוע ארוך.

אסף לב

מאמן טריאתלון ומאמן מנטאלי 

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב שלי

לוגו חדש