בשנים האחרונות, בעיקר עם הפיכתי לאבא אני שואל את עצמי יותר ויותר עד כמה יהיה לי כוח לקום כל בוקר הרבה לפני השמש ולהיכנס לישון כשהירח כבר באמצע סיבובו וזאת, רק בכדי להישאר חזק ובכושר תחרותי גבוה. עצם ההרשמה לתחרות וכל שכן תחרות טריאתלון – עושים לי את זה וברור, עושים לי טוב.

טריאתלון ת"א הבוקר סיפק לי כמה תשובות טובות ונתן לי עוד הרבה אנרגיה לעוד שנים של תחרויות. על ההיסטוריה של ענף ה טריאתלון בקליפ שכאן; ארגון למופת, מטוקטק עם הרבה סדרנים, המון תחנות מים וים של אנרגיה טובה. הכרוז המופלא – יובל חץ – חסר, אך האווירה חיפתה על כך. בכלל, יש ונדמה כי האנשים העוסקים במלאכה: המזכיר, יו"ר הועדה המארגנת, הבקרים הטכניים, השופטים והאחרים התחברו וכמו קבוצת כדורסל או כדורגל שמתגבשת לכדי יחידה אחת עושים עבודה יעילה ותכליתית ומאפשרת לנו לעשות את הדבר שלשמו התכנסנו: להתחרות בתנאים הטובים ביותר.

הים – חוף הים של חוף מציצים תמיד מספק סביבה המשרה עלי אנרגיה טובה, כאן: http://tinyurl.com/bokrers. פעם זה היה בחורות ומטקות ים, היום זה בעיקר שחייה ומשפחה. השחייה לא הייתה קלה ולקחה לי כ -27 דק' ויצאתי מהמים עם הדבוקה הראשונה וידעתי שזו התחלה לא רעה ליום העבודה…

מה וידעתי ששם יהיה המפתח, כיוון שאני מכיר את יכולותיי ובריצה אני תמיד מאבד זמן; נעמדתי על האופניים ונתתי את כל מה שיש לי ועוד לפני הסיבוב התחברתי לפלטון שהתייצב סביב ה 40 קמ"ש ומעלה עם עבודה ממש יפה של מרבית הרוכבים בו (דני כהן בלט בהנהגת הפלטון). לא היה ספק שמתוך הדבוקה הזו ייצאו המנצחים של היום.

ריצה – יצאתי לרוץ בהרגשה טובה וידעתי שאוכל להחזיק מבלי להיעקף כ 25 דק'. לאחר כ 30 דק' נעקפתי על ידי כמה מחברי ובמידה מסוימת הרגשתי שאני יכול מעט להוריד את הרגל מהדוושה…פודיום לא יהיה היום, אני מרגיש טוב ואסיים בצורה מכובדת, אפשר לחייך ולהתקדם הלאה. אה, כן, לאחר 2:16 לערך עצרתי את השעון.

אסף לב טריאתלון עמק הירדן

תודה שוב לכל העוסקים במלאכה ולהרבה אירועים טובים.

בברכת הספורט,

אסף לב, מאמן טריאתלון.

8993137 – 052