סוגי אימוניםicon2

אימון מנטאלי לספורטאים

תכנית האימון המנטלי הייחודית שלנו לספורטאים מקצועיים היא שילוב סינרגטי של פסיכולוגיה וספורט. תוכנית זו מותאמת לספורטאים בכל ענפי הספורט, נועדה לתת מענה למגוון רחב של אתגרי חיים.

באמצעות ספורט ככלי טרנספורמטיבי, אנו משלבים תנועה פיזית, פעולה אסטרטגית ושיחה מעוררת תובנות כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל שלך. בין אם אתה מתמודד עם מכשולים אישיים או מחפש לשפר את הביצועים הספורטיביים שלך, הגישה שלנו עוזרת לך למצוא פתרונות באמצעות העוצמה והמשמעת של הספורט.icon5

אימון אישי לחיים ולזוגיות - קואצ'ינג

צאו למסע של שיפור עצמי ושיפור מערכות היחסים וזוגיות עם שירותי האימון האישי שלנו. התמקדות בטיפוח הפוטנציאל האישי שלכם, האימון שלנו הוא מפת דרכים לחיים, המנחה אתכם בשלבים ואתגרים שונים בחייכם.

בין אם אתם מחפשים לחזק מערכות יחסים זוגית או להשיג יעדי חיים שאפתניים, הגישה ההוליסטית שלנו מספקת את התמיכה והאסטרטגיות שאתם צריכים. אנו עוזרים לכם להבין ולמקסם את החוזקות הפנימיות שלך, מה שמוביל להגשמת צמיחה אישית ובין אישית.icon1

אימון אישי לאנשים עם צרכים מיוחדים

תוכנית האימון המיוחדת שלנו עבור אנשים עם צרכים מיוחדים היא שילוב מלא חמלה של תמיכה פסיכולוגית ופעילות גופנית. משלבת פעילויות ספורט-תנועה שונות כמו הליכה ורכיבה על אופניים, תוכנית זו תוכננה במיוחד עבור אנשים על הספקטרום האוטיסטי.

הגישה שלנו היא מכילה, מבינה ומותאמת לצרכים וליכולות הייחודיות של כל אדם. על ידי טיפוח סביבה תומכת ושילוב הפעלות ספורט, אנו עוזרים לנצל את הפוטנציאל של כל מתאמן, ומעצימים אותו להשיג את שיאו האישי.icon3

קבוצת הריצה של כפר סבא, "רצים עם אסף"

הצטרפו ל-"רצים עם אסף", קבוצת הריצה הוותיקה והמקצועית של השרון, להתחלה ממריצה ומלאת אנרגיה ליום שלכם. האימונים שלנו מתקיימים במקומות מגוונים לרבות כפר סבא, תל אביב וליד הים, ומציעים סביבה תומכת, כיפית ומעשירה לכל ריצה.

בנוסף לקבוצת הריצה, יש לנו גם אימונים אישיים ! אז, בין אם אתם רצים ותיקים, או "חדשים" ופשוט רוצים להצטרף לכל הטוב הזה של ריצה ותנועה עם הנחייה מקצועית ומנוסה של כ 20 שנה אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר - אסף 8993137 - 052icon4

אימוני שחייה במים פתוחים

חווה את הכוח הטרנספורמטיבי של הים הפתוח עם אימוני השחייה שלנו. התוכנית שלנו, שנועדה להגביר את הביטחון, הכוח והאנרגיה, מתמקדת בפיתוח קשר סינרגטי עם המים והבנת הדינמיקה של הים ושלנו בו.

המשתתפים ילמדו התמצאות במרחב, מיומנויות ניווט בים, ויחוו את תחושת ההרמוניה של הים הרחב. תרגול זה אינו רק על שחייה; זה על אימוץ האלמנטים כדי לשפר את כישורי החיים, למצוא שמחה ולהשיג תחושת דיוק ונכונות בחיים.icon6

הרצאות לחברות וארגונים

ההרצאות שלנו, בהנחיית אסף לב, מאמן בעל שם ומבין הותיקים בענף, מציעות אסטרטגיות מודרניות לאימון מנטלי והכוונה לעובדים, הזרמת אנרגיה חדשה והתמודדות עם קשיים בתוך הארגון ומחוצה לו.

ההרצאות מיועדות הן לעובדים והן למנהלים, ומהווים כלי חיוני לטיפוח מקום עבודה בריא, מרוצה ופרודוקטיבי, תוך טיפוח סביבת העבודה, הגישה, והתרבות הארגונית.

אסף מדבר על נושאים כמו 'ספורט כמניע אנרגטי לחיים', תוך שימת דגש על החשיבות של רווחה נפשית ופיזית. ההרצאות מספקות תובנות לגבי יצירת סביבת עבודה מאוזנת ושמחה, מה שהופך כל הרצאה להשקעה מעולה ומתגמלת עבור חברות וארגונים שחושבים קדימה, וכמובן עבור עובדיהם ומנהליהם.


צרו איתנו קשר, ניתן גם בטלפון 052-899-3137


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.