קוביות בבטן!!!

מי לא שמע את צמד המילים הללו. .  מי לא חולם על "6 קוביות", יש כאלה (נדירים) שרואים אצלם / ן 8 קוביות וזה בכלל "וואו"🎁💎🏆; אז כאן, קבלו בבקשה, אימון כפיפות בטן נפלא בן 8 דקות היוצר לטעמי את הלחץ הנכון, הרצוי.

מחדד שוב – קוביות בבטן זה המון גנטיקה ! והמון "מיעוט באכילת מזון" ולא אחת אני נתקל כמאמן מנטאלי בירידה במצב הרוח של אלו המנסים להגיע לכדי צמד המילים הזה: "קוביות בבטן"ולכן, התאמנו נכון, מדויק ועם המאמן / המדריך הנכון לכם, למטרותיכם ולשאיפותיכם ובתוך כל זה – הישארו מאושרים ! זה הכי חשוב ! אז, קבוצת ריצה מוקדם בבוקר בכפר – סבא, "רצים עם אסף", בואו נתחיל את האימון . . . 

קבוצת ריצה – מתקדמים לחצו כאן לשלב 2 של כפיפות הבטן !

קבוצת ריצה – מתקדמים וחזקיםלחצו כאן למהדורה המיוחדת של כפיפות הבטן !

כמובן לא לשכוח לעשות חימום קל לפני הפעילות, בבטן מרוכזים הרבה כלי דם. עוד, נזכור כי תרגילי הבטן הם היחידים שבהם האימרה "קשה באימונים קל בקרב" נכונה; השרירים הללו כמעט ולא עובדים במהלך היום ולכן יש לאמנם  בצורה שוטפת, בוודאי נכון לגבי גברים שם מצטברים השומנים.

עוד,

לאחרונה קראתי כי הבטן – "הכרס הישראלית" הינה מאפיין מובהק ומודגש של גברים ישראלים ורובה ככולה נובעת מלחץ שבו נראה כי רבים מאתנו מצויים בו – בית, עבודה, צבא וכדומה. מעניין לא ? אז כן, הנייד שעמכם / כל היום, נסו, השתדלו בזמן ארוחת הצהריים לשים על "שקט" ולנסות ליהנות מהאוכל, להתענג עליו ולעשות סוג של "ריסטרט" לגוף, נפש ואז, אולי, אולי זה יעזור לקוביות בבטן להיראות טוב יותר😃😁😀😎😍

 

אסף לב – מקים ומאמן (כבר 14 שנה ובאדיקות) קבוצת ריצה מוקדם בבוקר – כפר – סבא

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב

ויש גם אינסטוש מדליק

מאמן מנטלי – ליצירת קשר לחצו כאן

8993137 – 052

הלוגו שלי - asaf lev logo