הגשם הגיע וכל הלילה "דפק" על חלוני; והנה, קצת אחריי 5 בבוקר הכול נעצר, נרגע, מאפשר לנו לפתוח ולהאיר את היום בתנועה; קבוצת ריצה נפלאה יוצאת אל עבר שבוע חדש, אתגרים חדשים. מרתון טבריה, תחילת שנה, עוד חודש מהיום;

השבוע נתחיל עם: תרבות, אומנות, עוצמה, צעקה של הדור שלי!

לא היה ריטאלין, לא היה ויאגרה והיו רק "תלמידים טובים", "תלמידים רעים" וכאלו עם פוטנציאל לא ממומש; אני, ברור לא ? הייתי בקבוצה השלישית, אלו שבעיניי סבלו הכי הרבה ואכן "וואו כמה שאני סבלתי" באותן שנים. רק המוסיקה הייתה אתי, הספורט אז היה בתחילת דרכי, אבל המוסיקה . . . הייתה השפה, הנחמה, האהבה, הפורקן והתקווה שמישהו "היכן שהוא" מבין אותך. עוד אבן בחומה עם המורים הקשים שבאים הביתה ואז הנשים השמנות והזקנות שלהם גוערות בהם וכמעט מכות אותן נתנו לי תקווה באותן שנים שכל אחד מקבל את העוצמות שלו במקומות מסוימים בדיוק כשם שהוא צריך לקבל את "המכות" שלו במקומות אחרים ובתוך כל מורכבות החיים עליו למצוא את מקומו, את שייכותו ובתוך שכך להיות אדם טוב יותר; ראוי יותר.

אז הדיסק המופלא הזה חגג עכשיו 40 שנה והוא מלווה את מרבית שנות חיי וכל שכן מאז שעמדתי על דרכי, השתייכותי וברור, את הדברים שעושים לי טוב – הכי טוב. פינק פלויד "החומה" היו כאלו עבורי וגם היום אם אני מצליח להתעלות ולהתעלם מדעותיו של אחד ממנהיגיה על העם שלי, זה היושב בגאון בציון, אני מצליח להתמוגג מאחת הפסגות המוזיקליות, הערכיות והמחנכות של "מורה הנבוכים" של חיי עד כה – 50 וטיפה שנים. אז קבלו "עוד אבן בחומה" או אם תרצו הדיסק האחרון לפני הדיסק הבא שמשנה את העולם – נירוונה: "לא משנה" – NEVERMIND על בסיס ה"ווטאפ" – מ'נשמע .  . . תיהנו כן, זה גאונות, יצירת מופת ורק עוד מילה: חייבים חינוך! הכי חשוב זה חינוך!! השאלה היא הדרך וכאן שכל אחד ייקח זאת לאמונותיו הוא . . .  

עוד אבן בחומה

ועוד שנייה לפני האימונים שלנו,

קבלו דקה של גאונות – מקצוענות – מיומנות – התמצאות במרחב – טכניקה עילאית ושליטה מוחלטת בגוף ובאפקטיביות שלו ובתוך שכך בין המחשבה (זה כמעט אוטומט כמו חייל מיומן) לבין הביצוע; לואיס סוארס, ברצלונה באחד השערים הטובים שראיתי בתקופה האחרונה ולא, ביטון, זה לא נגד הפועל עפולה… אלא בליגה הספרדית; עונג צרוף ושוב, לא צריך לאהוב כדורגל על מנת להתפעל מביצוע מופלא זה, אושר! בבקשה – לחצו כאן!

האימונים שלנו: "רצים עם אסף"~

שני מוקדם, 05:15 אנג'לינה, הוד השרון – שבוע נפלא נפתח ואיזו פתיחה משובחת; שאפו לכם!

דגשים: ערב לפני אימון אתם אוכלים פסטה~ זה הדלק שלנו~ לא בצק, פחות עוף ולא חלבון (לוקח לזה כ 24 שעות להתעכל וכן, פעולת העיכול הינה מפעילות הגוף שלוקחות הכי הרבה אנרגיה – כן, העייפות שאחר ארוחת הצהריים זה כאן), פעם בחודש וחצי אנו עושים עיסוי~ שעות שינה! ערב לפני אימון הולכים לישון לכל המאוחר בשעה 22:30 יודעים מה, "גג" 23:00~ לפני האימון לאכול משהו קל ביותר, כמובן שירותים, כמה מתיחות בבית, קפה – כל אחד לגישתו, אישית – אני שותה, להגיע 5 דקות לפני תחילת האימון, כמובן עם חיוך! ולבסוף, תזונה תוך כדי האימון: מים וג'לים במידת הצורך.

האימון עצמו: כולכם רצים 12 ק"מ עם תרגול 2 קטעים מהירים, עליות, ירידות וכן, תנועה מהירה במסלול מעגלי תוך כדי שמירה על יציבות הגוף והתמצאותו במרחב; שנים שלא שמעתי כאלו צעקות כמו בעלייה, סך הכול 35 מטרים אבל איזה עומס בדופק הגבוה אה . . . תענוג; בהמשך אנו מתאוששים תוך כדי האימון וזה פשוט, נהדר! בוקר טוב חברים~ המשיכו כך.

בוקר מהמם לספורטאים

בוקר מהמם לספורטאים

פארק 4 העונות

פארק 4 העונות

ירקונה - זה עדיין בשרון . .

ירקונה – זה עדיין בשרון . .

קסם של בוקר

קסם של בוקר

רצים בשרון

אנג'לינה – ה – ביסטרו שלנו: ומי לא בא . . . ? נכון

רביעי בוקר – אימון קל ובכיף!

יצאנו מחניית האצטדיון להקפת כ"ס הפוכה דרך הפארק היפה שלנו ושם תרגלנו תנועה זוויתית של כף הרגל (עוזר בצורה דרמטית במניעת פציעות ונקעים של הקרסול) הן בעלייה והן בירידה על "גל הדשא" המשופע והמצוין; כולכם עשיתם נהדר את המתבקש ואז לאחר עצירת מים קלה תרגלנו קצב מהיר תוך שימת דגש על הבנה, הפנמה ושכנוע עצמי של Being במהלך אימון קל של Doing ברמה הגבוהה ביותר שיש ורבותיי, תחשבו על זה כי זה עובד! לבסוף, קינחנו עם תרגול צבאי של "מצב 2" וכן, זה שהבריז מאימון יום ב' נשאר אחרון חחח סחתיין דוד אחי; בוקר נפלא חברים.

בוקר - תיכף המראה

בוקר – תיכף המראה

פארק כפר - סבא: גם בדופק גבוה התנועה יציבה, בטוחה

פארק כפר – סבא: גם בדופק גבוה התנועה יציבה, בטוחה

ייצוב הגוף

ייצוב הגוף, "הנמכת התנועה"

תנועה מהירה, זוויתית

תנועה מהירה, זוויתית – תרגול והטמעת הזיכרון התנועתי למפרק הקרסול  

ספורטאים חזקים

רצים עם אסף - תמיד מחזקים!

רצים עם אסף – תמיד מחזקים!

המשך תוכנית האימון שלנו . . .

אנרגיה טובה,

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש