גביע מקום 1 קטגורית גיל במרוץ דלית אל כרמל - 5 קמ

ריצה בקבוצה: "רצים עם אסף" – קבוצת הריצה הראשונה בשרון:

הריצה וכל שכן בקבוצה מאפשרת לי להתחבא מאחוריי הפחדים שלי, הפחדים הבסיסיים ביותר שלי ובראש בראשונה: לעצור! פשוט לעצור ולהפסיק לרוץ. הקבוצה זה גל, זו עוצמה, זה אנרגיה שסוחפת ומאפשרת לי "להיבלע בתוכה" בדיוק כפי שתומאס הובס תיאר את הלוויתן (1650 לערך, אנגליה) = המדינה אשר לעתים כופה על האזרחים חוקים למען יישמרו אלה מפניי עצמם . . .

אגב, אלו מכם שרוצים לצפות בהרצאתי "ספורט כמניע אנרגטי לחיים" – כאן, בבקשה, מתוך כנס קרדיולוגים, מלון דן, פברואר 2023, בבקשה:

בדיוק כך אני מרגיש כאשר אני רץ עם הקבוצה שלי – "רצים עם אסף": חסין, מוגן, בטוח, "אחד מכמה", לא מיוחד ולא שונה, חזק וגאה! על דברים אלו ואחרים אני מדבר בהרצאה שלי כאמור: "ספורט כמניע אנרגטי לחיים"!

כן חברים, גאווה וזקיפות קומה הם מההיבטים החשובים של המחקרים של השנים האחרונות הבאים לחדד ולדייק את השמחה, תחושת השייכות והעוצמה ובתוך זה האושר, הבריאות ואפשרות הבחירה בכך של כ"א מאתנו; אז אם אני כמאמן ריצה מביא לכם את חדוות הריצה, את הפילוסופיה שלי לתוך האימונים הללו, לפניהם ולאחריהם הרי שאני חש מסופק על עיסוקי זה. מגזין שבועי, נתחיל . . .  קבוצת הריצה שלנו "רצים עם אסף" עושה ותעשה השבוע 4 אימונים: טמפו חזק על מסלול מרוץ כ"ס, אימון עליות מרכבת כ"ס, אימון שמורת טבע ביקום ואימון ארוך מספורטן הוד – השרון (שעה וחצי אימון)

אימון טמפו קשוח - רצים עם אסף

אימון טמפו קשוח; יום למחרת יצאתי לבד לאימון – ללא קבוצת ריצה ובמשך 3 פעמים התחלתי והפסקתי את אותם 300 מטרים של תחילת ריצה "על הקצה". שוב, "קבוצת ריצה" זה כוח, עוצמה, גם לי ואולי במיוחד לי . . . ממשיך בבדיקות~

קבוצת ריצה בכפר - סבא, הוד השרון

קבוצת ריצה למתקדמים: חצי מרתון וצפונה . . .רצים עם אסף – קבוצת הריצה הראשונה בשרון (השנה ה – 17 . .)

 

 

 

 

 

 

קבוצת ריצה יקרה: אימון איכות, אצטדיון, אימון קשה  . . . מעט ספורטאים מגיעים:

אימון קשה על פי רוב "עובר מהר"! הקצבים בו מהירים ושוב, על פי רוב יש בו אלמנט דרמטי בפעילות ובתורת האימון הכללית: הפוגות! בהן אני, נכון, נח. אימון קשה מגרד ומחדד את היכולות הנפשיות / קוגניטיביות / גופניות שלי לביצוע מדויק יותר, נקי ונכון יותר. לא בכדי טכניקה (מושג מרכזי בתורת האימון) נלמדת במהירות גבוהה ולא במהירות אטית (אגב, שימו לב לעולם הפרסום . . . כמה מהר הם מדברים שם . . יכולת הקליטה וההטמעה גבוהה יותר כך). אימון קשה הוא אימון חשוב ולא בכדי הוא מבוצע בקבוצה ובכל זאת: כל אחד לעצמו; הקבוצה, קבוצת הריצה היא נקודת ייחוס לביצוע שלי ועליה להיות כזו "שתגרה" אותי לביצוע – performance טוב יותר ולסיום, אומר לכם מכובע של מאמן אשר כל אימון שלכם אני מבצע לבד (לפני או אחריי אימון קבוצת הריצה) שזה כמעט בלתי אפשרי לבצע אותם בלי "קבוצת ההתייחסות" הקבוצה שלי זו שבחרתי להיות בה ולהתמודד עם הקשיים והעומסים שהיא מציבה בפניי.

עוד מילה – ברור: מרגע שסיימתי להתמודד עם הקושי האימוני של הריצה וכל שכן עם "אימון קשה" הרי שהכול, אבל הכול, קטן עלינו. קבוצת ריצה יקרה: תודה על ההקשבה, אל תפסידו אימונים שכאלו.

אימון מנטאלי: קבוצת כדורגל ומילה על דני אבדיה – העתודה של ישראל (ניצחה בגמר באם מישהו לא יודע . .)!

דקה 93, רוב הספורטאים מסתכלים בשעון ומתחילים לחשוב מה יגידו במסיבת העיתונאים, במידה מסוימת ישנה ירידת מתח, השוער כבר ממש רוצה להוריד את הכפפות, לאוורר את הידיים, רוב השחקנים בורחים מהכדור וממתינים לשריקה. ברם, ישנם שחקנים שחיים בשביל הרגעים הללו ולא מפסיקים להילחם, להאמין בנסים וביכולת שלהם לשנות את המציאות – אני קורא לזה: אחריות של 100 אחוז על המעשים שלנו – שום דבר לא מקרי! שחקן – לוחם מחלץ כדור מקרי במרכז המגרש ושחקן אחר, כשרוני בטירוף מניף את הרגל ונותן "ללא מבט" את השערים היפים והמשמעותיים של התקופה; שער שנוסך בקבוצה את ההרגשה, את האמונה שהכול יכול לקרות, הכול תלוי בנו ואת הניצחון המתוק והמיוחד הזה. דני אבדיה – קלע מהעונשין פחות מ 50 אחוז לאחר הניצחון! בחצי הגמר; נשאר לאחר הנצחון! להתאמן על עונשין וברור: משחק הגמר קולע באחוזים גבוהים בהרבה; ברור, הכול תלוי בנו אמרנו . . .

יום שישי – שמורת הטבע של שפיים, חול, ים, חוויה, קבוצת ריצה במיטבה. . . רצים עם אסף – קבוצת ריצה שנהנית בכל אימון מחדש; הבוקר – שמורת טבע שפיים

רצים עם אסף - שמורת טבע שפיים sailfish#

רצים עם אסף – שמורת טבע שפיים sailfish#

שיר לסיום: כמה שזה יפה, תחשבו על "הכול עובר חביבי" באמריקה . . אולי ? זה חלק של הלהקה, החלק השני "הלך" בתאונת מטוס וזה קסום, יפה, מענג ומערסל; ליינארד סקינרד בבקשה, קחו אותנו לאלאבמה עליה ניל יאנג חברינו הסתלבט. גם אתם שמתם לב שלאף אחד שם אין קרחת . . . 

אלאבמה מתוקה שלי; ארה"ב שלי, חייל משוחרר 1991

בברכת הספורט, הבריאות והאנרגיה הטובה:

וכן, קבוצת הליכה בכל יום חמישי 05:45 בחוף הצוק – עדכונים ב ווטסאפ

תוכנית אימון שבועית – לחצו כאן לראות כצד נראה חודש האימונים שלנו

תודות,

אסף לב – ריצה בקבוצה – קבוצת הרקיצה הראשונה והמקצועית בשרון

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

8993137 – 052

רצים עם אסף

קבוצת ריצה למתקדמים + קבוצת הליכה בים

גביע מקום 1 קטגורית גיל במרוץ דלית אל כרמל - 5 קמ

גביע מקום 1 קטגורית גיל במרוץ דלית אל כרמל – 5 קמ: "רצים עם אסף" – קבוצת ריצה בכפר – סבא

אסף לב
אסף לב
במהלך לימודי לתואר שני במנהל עסקים, ראיתי מקרוב המון אנשים עייפים שצריכים משהו שיזין אותם: תחושה טובה, אנרגיה חיובית – משהו מעבר שיאפשר להם לא רק להתמודד, אלא לשגשג בכל תחום בחיים; בדיוק אז הבנתי את מקומי ותפקידי כאן: לאמן! מנטאלית וגופנית, ערכית ותודעתית. אז נעים מאוד👍 אני אסף לב, מאמן מנטלי ומאמן טריאתלון; ספורטאי פעיל, "איש ברזל", מרתוניסט ומאמין בספורט אירובי: הליכה, תנועה שחיה וריצה בעיקר - כדרך חיים! הגדרה עצמית - השכמה מוקדמת בבוקר וניהול אורח חיים בריא ושליו ככל שניתן. יזם, מקים ומאמן קבוצת הריצה בכפר-סבא: "רצים עם אסף" וקבוצת ההליכה "הולכים עם אסף" - ונהנה מכל רגע.♥ מאמן אישי לחיים, לזוגיות, לספורטאים, למנהלים, וגם לאנשים עם "צרכים מיוחדים": שיחה, תנועה, אמונה, העצמה, נאמנות והכי חשוב: חברות.💯

12 Comments

 1. דוד צ'רניך הגיב:

  היי חברה איזה כיף זה ריצה בקבוצה!
  מחכה לכם ביום ד' הבא 31/07 ב 05:30 באצטדיון גלילי לאימון core (ליבה) מטורף!

  דוד

  • אסף לב הגיב:

   תותח אתה דוד,
   הקבוצה תחכה לך על מנת ללמוד תובנות חדשות מספורטאי עילית שכמוך, תענוג וכן,
   אנרגיה של קבוצת ריצה זה דיי דומה לקבוצת שחייה רק שאפשר לדבר – לעתים – תוך כדי האימון . .

   אסף

 2. אסף לב הגיב:

  כן, בנושא של השער בדקה ה 93 והאימון מנטאלי בכדורגל אם מישהו לא היה בטוח איזו קבוצה קיבלה את השער . . . יובנטוס כן! מאריות הכדורגל העולמי ולא קבוצה מליגה ב' בישראל . . .

  אסף

 3. אסף אתה תותח ! תמיד כאן לכל מה שאתה צריך ?
  משפחת דוגית

 4. ורד הגיב:

  ??? כתבת יפה!

 5. קסמן הגיב:

  שבוע טוב אח.
  כייף גדול ומעורר קנאה.
  כייף תמיד לקרוא.

 6. דוד צ'רניך הגיב:

  היי מקווה שנהניתם היום באימון בוקר…
  עוד שבועיים ניפגש שוב,החברה שהיו היום יכולים לשתף קצת חוויות…

  דוד

 7. אשמח לקרוא עוד מאמרים דומים.
  למדתי המון מהמאמר
  תודה, אריאל פרץ – דלתות פנים זולות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.