חברים, ספורטאים יקרים –

מתחיל מגזין שבועי בפרידה; פרידה מאח גדול, עדין ואציל נפש אשר תמיד היה שם בשבילי, לכל שאלה, עניין, בעיה או התחבטות, סמי בטש היה שמו והיכרנו לפני כמעט 20 שנה, ברור בספורט, חדר כושר ואז בריצות משותפות ובלתי נגמרות עת היינו צעירים בענף המתפתח הזה; מאז הקפנו כל אחד בדרכו את כדור הארץ מספר פעמים והיום הספירה של סמי נעצרה, כן במקום שכה אהב, אולי הכי אהב בריצה. נפרד מאתנו צעיר מדי, 62 בלבד וזה ממש עצוב לי, יהי זכרך ברוך אח יקר ואהוב.

ניוז שבועי – קבוצת הריצה, "רצים עם אסף"

הכי כיף להתחיל בהמלצה על חבר לקבוצה, המלצה אשר נולדה במשך ל"אימון השיחה" בו כל אחד סיפר מעט על עצמו; אז יורם קדושי היקר, מצבא הגנה לישראל ומסוקים לתחום דיי דומה: מקררים ! בימים אלו השלים לימודי חשמל, קירור ומיזוג ביתי ומסחרי; כל מי שרוצה להתייעץ, לבדוק, לתקן ולקבל שירות מאיש מקסים וכן עם תעודת חשמלאי / טכנאי מוסמך להלן הנייד של יורי, בבקשה: 3319733 – 053

איך תפסתי אותו עם משאית קירור ברקע . .

איך תפסתי אותו עם משאית קירור ברקע . .

כדורסל – נ.ב.א – תצוגת יחיד ! טרייסי מגריידי –

באימון מנטאלי יש המון דברים שניתן ללמד, לשכלל, לדייק ולשפר; אחד הדברים המרכזיים בעבודה עם קלעים ובטח עם "קלעים טהורים" – pure shooter זה הביטחון העצמי לקחת את הזריקה הבאה גם אחריי שהחטאת 5 או אפילו את 10 הזריקות הקודמות. בגדול, התרגול הוא "התחלה מחדש" בכל זריקה מחדש לאחר סדרת החטאות ולהחזיר אותך בתחושה למגרש ה"קט סל" בו אתה כמעט תמיד כוכב, ילד, נטול דאגות או מחשבות. טרייסי מגריידי היה אחד השחקנים האהובים עליי, כישרון בלתי רגיל וכאן הוא נותן את אחת מתצוגות היחיד הטובות שנראו בכל הזמנים.

בסרטון, אנא שימו לב לשחקני הקבוצה שלו בדרך בה הם סומכים עליו – חשים בזה, שימו לב לשמירה עליו שנעשית על ידי השומרים הטובים ביותר בליגת הכדורסל הטובה בעולם והכי חשוב, שימו לב לביטחון של הבחור בכל תנועה, כדרור וכמובן בזריקה – את כל הדברים / הקסמים הללו, כמעט שלא ניתן ללמד, נולדים עם זה ומשכללים זאת בעיקר, לגישתי, בשכונה  . .  תיהנו, טרייסי בבקשה: 

רצים עם אסף – אימון בבני ציון: הליכה בצעדים קטנים, לפנים, לאחור, עליות, שטח, עיניים עצומות והמון, המון אהבה – תראו:

בני ציון דוד זהותIMG-3024 IMG-3030

אנרגיה מעולה, אסף

 

מגזין שבועי – בבקשה: 

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטגרם מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש