החורף כאן עמנו וזה נחמד מאוד טיפה "להוריד אנרגיות", להקשיב לגשם ולהריח את הריח המשובח שעולה מהקרקע נוכח שמחתה מהשקייתה המבורכת; ואנו, ברור, רצים, כביש או שטח, קיץ אן גשם – אנו בתנועה DOING או כפי שהגדיר זאת האומן המצוין וויל סמית: Running and reading – רצים, קוראים ונהנים; מגזין ספורטאים נוסף יוצא לדרך, בשמחה, באהבה

תנו לי קצת בתרבות:

השירים של הביטלס הם בממוצע 02:30 דקות וכ 50 שנה אחריי שהם שוחררו הם נשמעים רלוונטיים, נוגים וכנים מאי פעם; הסימפוניות של מוצארט, בטהובן, באך ואחרים נכתבו והולחנו לפני כ 250 שנה לערך והן עדיין נלמדות בבתי ספר למוסיקה ומושמעות תדיר בתחנות הקלאסיות – חתיכת ביטוי: "מוסיקה קלאסית" אה . .  מבין המוסיקה המודרנית – מה שנקרא – ישנן "יצירות" ברות חלוף לרוב ורובן מתפוגגות ברוח עת יורדת התוכנית – "כוכב נולד" ואחרות ורק לעתים, "שיר תופס", "מחזיק מים" גם בפעם האלף שאתה שומע אותו. אלביס קוסטלו הוא אחד שכבר התארח אצלנו במגזין והשיר הזה לא מפסיק להדהד אצלי ולגרום לרצות להתאהב בכל פעם מחדש. . "תגיד אסף . . איך ההרגשה להתאהב . ." שאל אותי לאחרונה אחד מספורטאי – מאומני המיוחדים והקסומים וניסיתי למצוא מילים להסביר לו – א. שאינני זוכר את ההרגשה. ב. שזה מפחיד שכן אפשר להיפגע ואפשר להיות "לא מובן" ולבסוף, אמרתי לו בשקט שמהמון היבטים "זהו טעם החיים וכוחם המהפנט, הקסום והסוחף שמניע אותנו בכל בוקר מחדש למחר טוב יותר.

אז מאחל לכולכם, עוד שבוע מצוין, אנרגטי, פעיל ואוהב – אלביס, בבקשה, הבמה שלך: 

elvis costello don't let me be misunderstood

ואגב ואפרופו "ביטלס" ורלוונטיות. .  . זה חידוש לשיר של, כמובן "החיות" Animals 1962

 עוד מילה לפני האימונים – קצת על תזונת ספורטאים – רצים: GU

השבוע ביקרתי בחנות המקסימה של TYR – GU חברים שלנו מקיבוץ יקום ונחשפתי לכמה מוצרים חדשים יחסית ולהלן התרשמותי: ג'ל רוקט חזק מאוד – בדיוק לק"מ ה 32 של המרתון או מאמץ ממושך אחר שנותן "בוסט" של אנרגיה, סוכריות ג'ל טעימות ומעוררות וכמובן הג'ל המוכר והטוב שלנו – טעם כרמל עם הרבה מלח. טלפון החנות הוא: 9524135 – 09 ובקבוצת "רצים עם אסף", בדרך כלל מטפלת ורד היפה, אבל כולם נחמדים ותרגישו בבית ואתר החברה בפייסבוק כאן: https://www.facebook.com/GU.Israel/

https://www.facebook.com/GU.Israel/

GU – ספק אנרגיה!

רצים! יום רביעי – רכבת הוד השרון, "רצים בגשם" – אימון לוחמים!

כרגיל, גאה בכם, לוחמים ללא חת שלא חוששים משום תחזית קודרת של מזג אוויר. גילוי נאות – בשיחה אתמול עם תמי אמרתי לה שאם לא הייתי המאמן, גם אני הייתי שוקל שלא לבוא לאימון זה . .  ואולי בעיקר בגלל זה, בחרתי לי לחיים מקצוע שכזה או שמא המקצוע בחר בי ? לא יודע, בבדיקה . .  ובכל מקרה, היה לי, כן, כרגיל כיף עצום הבוקר; מאתגר, חוויתי ועוצמתי וגם הגשם בהחלט גילה התחשבות.

באימון עצמו תרגלנו את אותו מסלול פעמיים, עם ירידות, מישור פתוח (רוחות) ועלייה עם קצב קל וקצב קצת מעל הסף האנאירובי ולבסוף, בכיף שלנו קינחנו בריצה מהירה (מאוד) של 350 מטרים; שחרור קל, אנרגיה מעולה ויוצאים לעוד יום מצוין.

רצים בשרון - הוד השרון

רצים בשרון – הוד השרון

רצים עם אסף

רצים עם אסף – מוקדם בבוקר! הזמן שלנו!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 רצים! מוצאי שבת ! זו לא טעות . . . אימון שישי נדחה נוכח מזג האוויר הקיצון (פעם ראשונה ב 11 שנה . . . וכן, כל שינוי הוא לטובה):

יום שישי, קצת לפני 5 בבוקר, יש לנו אימון שטח והגשם לא מפסיק; עוקב אחר ביטול האימונים של קבוצות אחרות, כמו גם על "סגירת נהריה" ומקומות אחרים בארץ; המים כבר רותחים ואני עם 2 טייצים עליי כאשר אני מרגיש שאני חייב לדחות את האימון לפחות ביום אחד; אתם ממילא חזקים וקשוחים ואין מה "ללחץ סתם" ושללא צורך. מתייעץ עם אריאל "מעסה הבית" המלווה אוצי ואתכם כבר שנים רבות וכן, היה לוחם – מחלץ בצבא; משזה נותן הסכמתו לעניין מחליט להוציא את מייל ביטול האימון ודחייתו ביום. פעם ראשונה מזה 11 שנה . . . האמת, מרגש חחחח לילה טוב – חוזר גם לישון, ניפגש מחר.

שבת בערב – אימון השלמה! כיף בשטח, חושך, תרגום התנועה למצב של "כמעט אוטומט" תוך שמירה על טכניקה נכונה, דופק נכון ויציבה אל מול תנאי השטח והראות; תענוג! בסוף, ריצה מהירה לאורך עליית בן יהודה ובברכת שבוע נהדר לכולנו;

מוצש בכיף, רצים עם הירח

מוצ"ש בכיף, רצים עם הירח

ריצת שטח בלילה רצים עם הירח

תוכנית אימון קבוצת ריצה – החל ב 13 בינואר: 

 

אימון יום שני – חיזוקים, חיוכים ו 3 ק"מ ריצה!

תמוש תודה, זה אימון כל כך חשוב וכה מעצים והכי חשוב: מונע פציעות ומתקן פצועים . . . תודה שוב. כן, אין כמעט תמונות – מי שלא בא, מפסיד.

פילאטיס עם תמי

פילאטיס עם תמי – דוד הגיע אחריי הצילומים . .  .

אריאל שקולניק

אריאל שקולניק

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש