אחלה שבוע חברים, בעצם קצת קשה להגיד אחלה – אישית, עליי עוברים ימים לא קלים שכן המון "אחים שלי" נמצאים ממש בשדות הקרב – אם כאזרחים ואם כחיילים, מפקדים, "חיילים עלומים" וכן קשה לי לעתים מאוד. אז לפני שנדבר על ספורט, החיים וכמה קשה היה באימונים ובבקשה, תתלוננו פחות – אין לנו, כאן, במרכז, בינתיים, על מה ! אז בואו נתחיל בתרבות ! זוכרים, אומנות או שנמות . . 

אופרת הרוק המדהימה והחשובה ביותר שנעשתה בישראל, "עיירה בדרום, יום שלישי בערב פעמיים כי טוב במתנ"ס מתחתנים . . . הסמל ניסים מלכה ומאמי ביתם של השכנים . . עננים של גשם ושל מלחמה . . ." ואני שואל את עצמי, מה השתנה מאז ? למה אומת ההי – טק, "וויז", פרסי נובל וכדומה לא משכילה לייצר פתרון, חייב להיות משהו, חייבת להיות דרך ואני, כן, רוצה לראות מרדפים בסרטים ולא לבכות על האחים שלי שנהרגים בגבורה. אז קחו את מאמי עם הגאונות הצרופה של אהוד בנאי, מזי כהן (מ – דהימה), יוסי אלפנט הגאון עליו השלום, אריה מוסקונה, סמטנה ואחרים ושוב, תהיו טובים, תשתדלו, קצת יותר נועם, סבלנות, חמלה והקשבה לאחר, לשונה, לקטן ולמסכן.

מגזין שבועי מלא בסוף העמוד . . עד אז קחו קצת "מאמי" זה נפלא !

ובואו נמשיך עם אומנות ותרבות ולהלן ההזמנה שהגיע מעינת החיובית וברור שאני אהיה שם שכן, הפילוסוף אזולאי הוא מהאנשים המעניינים ביותר הפעילים כיום במחוזותינו, להלן:

"היי אסף וכל הרצים שאוהבים לחשוב @ מזמינה אותכם לבלות איתי ועם ד"ר שמעון אזולאי ערב מעניין במיוחד ביום שני, 19.11 בשעה 21:00 , במסגרת מפגשי ב טמפל בר כפר סבא  (קניון ג'י) Think&drink Different כאמור נארח את ד״ר שמעון אזולאי ,הפילוסוף המבוקש להרצאה מעולה, על אושר ומשמעות החיים; בואו נבין מדוע אושר זה מושג מסוכן ? איך מחפשים משמעות. . ההרצאה מבוססת על ספרו – " קץ האושר – פילוסופיה ומשמעות החיים ײ ואם עדיין לא שמעתם אותו – אל תפספסו ! לרכישת כרטיסים לחצו ממש כאן:

מחכה לכולכם, עינת"

 

ועכשיו, כן, מגזין שבועי – בבקשה: 

אסף

אנרגיה טובה – אין דרך אחרת . . .

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

נייד – 8993137 – 052לוגו חדש