קבוצת ריצה מחויבת ומוכשרת!

איזה כיף לבוא בשעה 04:45 להתחיל לקפוץ על חבל ולתהות מי יגיע לאימון ומי יסמס שלא היה לו כוח . . ואני מודה שזה ממש משמח לראות שהרבה מכם ומכן באו ונתנו אימון נהדר! אתם מבינים, מההיבט של אימון מנטאלי, "מצפן מנטאלי" כפי שאני קורא לזה אתם כבר ניצחתם ובענק! וזה עוד לפניי שהתרנגול הראשון התעורר . . . אז ברור, קחו את האימון הזה אתכם אל עבר הפסגות החדשות אותם תכבשו, עשיתם אימון נהדר, כולכם, בוקר טוב וכן, שבוע נהדר וטיפה לפני, מצרף אליכם כתבה שלי על "חידוד עצמי" – כל יום תחשבו היכן, איך ומתי אתם מחדדים יכולותיכם, בבקשה . .

השבוע נפתח עם אימון של שעה וחצי ומרחקים של 12 ועד 14 ק"מ עם מעט שטח וכן, שינויי קצב והכלת התאוששות בתוך האימון; אנא הקפידו על תחזוקת גוף, זקיפות קומה, נפש, בטן, עיסויים, החלפת נעליים בזמן וכן, תוספי תזונה – לפחות מגנזיום וכדורי מלח. יתר על כן, אני רוצה שתיקחו מהאימון הזה גם את הפן המנטאלי ולפיו, המשך הריצה כאשר קשה לי זה בעיקר מנטאלי . . זכרו: צעד אחריי צעד! ובשפתו של הגדול מכולם, אדי מארקס: "פאדלה, פאדלה, פאדלה" ובדיוק בעבור זה היו את הקטעים המהירים למען תחושו את שחרור הנפש בקטעים של כן: השגרה = נפח = החיים!

קבוצת ריצה מחויבת

קבוצת ריצה מחויבת

קבוצת ריצה במיטבה! מחויבת, ממושמעת, טקטית, לוחמת וברור, חזקה מנטאלית! צעד אחרי צעד

קבוצת ריצת הערב: איזה כיף של שיחות, שלווה ותרבות של יום ג' . . . כן, חולקו קרטיבים בסוף האימון חחח

אימון כוח וליבה עם ספורטאי עילית - דוד צ'רניך! היה נדיר ביותר; עוד שבועיים שוב, חובה לבוא וללמוד!

אימון כוח וליבה עם ספורטאי – שחיין עילית – דוד צ'רניך! היה נדיר ביותר; עוד שבועיים שוב, חובה לבוא וללמוד!

אימון שטח - יער חורשים; קבוצת הריצה עם האנרגיה הכי טובה בעולם!!

אימון שטח – יער חורשים; קבוצת הריצה עם האנרגיה הכי טובה בעולם!!

מתיחות - על הרכב שלי . . .

רצים - יפים; 'בוצת ריצה משובחחחחתתתתת! "רצים עם אסף" - שבת שלום!

רצים – יפים; 'בוצת ריצה משובחחחחתתתתת! "רצים עם אסף" – שבת שלום!

שיר והלכתי: מגדולי המשוררים והכותבים של דורנו אשר בימים אלו התקיים ערב לזכרו (20 שנה שהוא לא אתנו – אני שמוק שלא הלכתי), כן, מאיר אריאל ורק הוא יכול להביא את המציאות בכזו פשטות אל "לשתות משהו קר בלב מדבר" וכל זה קורה במצפה רמון ואני, עכשיו עם קפה שחור בטרם אצא דרומה לילדיי חושב רבות על שיר זה . . עם חברים בדרך דרומה, עם מקצב השיר, החום, השקט של "אין פקקים" עם אלו שמשחקים אותה "קלינט איסטווד" כאן נראה לי מעשנים יותר מאשר במרכז ובכלל . ."יעני בזים לשרב" . . (מזג האוויר לא משפיע לי על ההוויה, על התודעה ושוב, כן וכמובן להיות חכם בשמש! וכאן זה חיים או ההיפך) ובכלל, "אולי נספיק עוד להרוג טורקי קטן של ערב" . .  תמיד עשה לי רצון לפגוש חבר. אז ולסיכום, חברויות, טבע, אינטילקט ותנועה במקצב הנכון, בקצב המדויק. שיר טוב נכון ? ? יום נפלא, מאיר, דיויד, בבקשה: 

תוכנית אימון שבועית – לשבוע של 5 לאוגוסט: 

 

בברכת הספורט, הבריאות, האהבה והאנרגיה המצוינת,

אסף לב

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש