הרצאת אורח – "ספורט כמניע אנרגטי לחיים"

בתקופה האחרונה יוצא לי לחזור ולתת הרצאות על הנושא שאני כל כך אוהב – הספורט ושזירתו בחיים, כאורח חיים ולא כקפריזה בעבור מדבקה כזו או אחרת שאותה נרצה (או לא . .) לשים על הרכב . . . ההרצאה בת כשעה והיא מנפקת בעיקר אירועי ספורט שונים המעוררים השראה, מעניקים מוטיבאציה לביצוע מיטבי הן בפעילות הספורטיבית והן מחוצה לה – בחיק המשפחה, בעבודה ובכל מקום בו נהיה! הספורט עוזר ותומך בחיים ולא מפריע להם! (לטובת אלו שאני אומר להם שהאימון מתחיל ב 05:30 בבוקר והם אומרים לי שזה מוקדם . . אגב, עכשיו 08:30 בבוקר, אני אחריי 2 אימונים מקסימים ומפרים, ממשיך את היום עירני וחד כפי שלא הייתי מעולם). זאת ועוד, "הפרעות קשב" – המילה השכיחה והנזילה הזו, היום יותר מתמיד, איך ניתן להתמודד עימה ולהפוך אותה ליתרון בחיים! וכן, אנוכי, כותב שורות אלו, אובחן לא אחת בתחום "ככזה" ולמד להתמודד איתן וברור, לנצח! "אנו לא משחקים על תיקו" – אנו ספורטאים, מנצחים! !

הרצאת ספורט - אימון מנטאלי - אימון מנטאלי

הרצאת ספורט – אימון מנטאלי 

זאת ועוד, ריטאלין ושאר "התוספים" הניתנים כיום, לדעתי בצורה קלה מדי יכולים להישאר עוד קצת בארון מרגע שהתחלתם לבצע פעילות גופנית! לא מאמינים לי ? בואו, תנסו – תנו הצצה בפייסבוק שלי, כאן כולם מחייכים ושמחים! מזמין אתכם לאימון ניסיון, להתרשם, לנסות, לקבל ולגלות את עצמיכם! מבקש לחדד: אני מאמן מנטאלי ולא פסיכולוג או פסיכיאטר ולכן, אם אחד מהגורמים הללו נתן לכם כדורים ואתם מבקשים להפסיק נוכח זה ש"פתאום טוב לכם", אתם צריכים ליידע אותו על כך ולקבל את הסכמתו לכך! הכול בשקיפות ובצורה מדויקת! זה המפתח.

מתוך ההרצאהאיש ברזל, לשמוע את הכרוז מודיע: "ברוך שובך אסף מישראל . . 11:59 שעות זה רגע שיילך עמי לכל החיים. 

איש ברזל הולנד, אלמרה, 2017

במה עוד עוסקת ההרצאה –

ההרצאה תעסוק עוד בתזונה, באושר! הן תוך כדי ביצוע פעילות הספורט (ההרגשה בסיום ריצה היא הרגשה עילאית, מטאפיזית), ביציקת מצוינות לכל מערכת בה אני נמצא ושוב, דגש על משפחה וחברים. אל המשמעות של פעילות אירובית מחוץ לחדר כושר – outdoor – אל הטבע, אל הארץ המקסימה שלנו~

כמובן נדבר על מרתון על איש ברזל!

ההרגשה הזו של מקום 1 ! ! כמו לקבל 100 במבחן - בחיים שלי לא קיבלתי 100, באף מבחן . .

ההרגשה הזו של מקום 1 ! ! כמו לקבל 100 במבחן – אגב, בחיים שלי לא קיבלתי 100, באף מבחן . .

ההרצאה עוסקת ב"הגדרה עצמית" – איך אני מגדיר את עצמי ? ספורטאי ? חי אורח חיים ספורטיבי ? מתאמן רק בשבתות או שיש לי תוכנית אימון אישית? בכלל, ניהול – אישי וכללי, איך אני מנהל את הזמן שלי?

בנוסף, ההרצאה תתן דגש על קביעת יעדים והגדרתם – זמני ביצוע, יעדי ביצוע וטווח קצר וארוך! אחד האלמנטים החשובים בחיים! זאת ועוד, בעלי עסקים: עובדים שלכם אשר יעסקו בספורט בהכרח יהיו בריאים ואנרגטיים יותר! ולגישתי, גם תפקודם ושביעות רצונם מהעבודה יהיה גבוה יותר.

כמו כן, ההרצאה תנסה לחדד מושגים לש אימון מנטאלי שביניהם: רמת עוררות, הוויה, תודעה, ריכוז ודיוק, מוטיבאציה, אנרגיה, מנטרה ועוד ועוד.

מוזמנים אם כן לדבר אתי, בשמחה, כן, ההרצאה בת שעה עם כ 20 דקות לשאלות ודיון פתוח

המילה האחרונה – כאשר יש לך את המנחה / ה מנטור הנכון (וכל מאמן צריך מאמן) אתה יכול לעשות דברים גם בעיניים עצומות! אתה סומך עליו, הוא סומך עליך ומתקיימת סימביוזה שלך עם העולם, עם הוויתך, ישותך, את ואתה! ! כאן מתוך אימון הסיכום של פרויקט "ניצוצות" המצוין.

Couponn2+

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו – פייסבוק –

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052לוגו חדש