גאוות העשייה – Doing – גאוות יחידה!!

יש לצמד המילים הללו קונוטציה דומה, צליל דומה (אוֹנוֹמָטוֹפֵּיָה) והן מהוות אבן דרך בעיסוק הספורטיבי – מנטאלי שלי וזה כלל לא משנה אם אני מאמן "ספורטאי על", נערים על הרצף האוטיסטי – אוטיזם בתפקוד גבוה; או פנסיונרים; האימון נותן לנו תחושת גאווה, כמעט שליחות (אנחנו מעירים את העולם) ואני מודה שהימים האחרונים לא קלים למאמן משום צורה.

אז שוב, גאה בכל אחד ואחת מכם ומכן על מה שאתם מביאים עמכם, זה השכר האמיתי של המאמן – גאוות היחידה שלו וכן קבוצת אנשים מקסימה "רצים עם אסף" גאה בכם מאוד; בוקר טוב – מגזין ספורטאים בימי הקורונה מתחיל; משתדלים . . .

אימון יום שני – 2 הקפות פנימיות (אטית ומהירה) של כ"ס עם חיזוקי כוח על ספסל "פיצה דומינו" – אתם עושים אימון מעולה, שומרים על מרחק וכיף לצפות בזה מה "קוק פיט", של האופניים; בוקר טוב כולם.

כוח - שומרי על מרכיב חשוב זה

כוח – שומרי על מרכיב חשוב זה

כנרת טל מאיר בויקפידיה נחישות

כנרת טל מאיר בויקפידיה: נחישות

גאוות העשייה - DOING

גאוות העשייה – DOING

בוקר טוב לאצנים

בוקר טוב לאצנים

גאוות יחידה

גאוות יחידה! "רצים עם אסף"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תרבות – חובה!!

אחד השירים שתמיד מכאיבים לי; מתקשה להסביר לעצמי זאת ואפילו רכשתי את הדיסק לפני למעלה מעשור עת יצא; "אל תקרא לי עם" "מה לי ולך . ." אלו הם ביטויים קשים שרק גאון שורשי, ערכי מ"ארץ ישראל של פעם" יכול להביע, רגע והכי קשה, צורב, פוצע, מחזיר אותי לימים קשים: "כמה עוד גולני מול מתאבד בודד" – קשה לי, מותר לדמוע קצת . . . אז קבלו, האחד והיחיד – שלום חנוך: "אל תקרא לי עם"!!!! תנו לזה מה דקות: בבקשה:

אימון יום רביעי  / / / / כן, לראשונה מזה כמעט 12 שנה – אימוני הקבוצה נעצרים!! האחריות מחייבת אותנו לחדול מלבצע פעילות משותפת; המייל שיצא בבוקר יום שלישי:

כל הלילה חשבתי על המצב המוזר והחדש שבכל יום מחריף מעט יותר והגעתי למסקנה שאין ברירה אלא לבטל את אימוני יום רביעי ויום שישי, לפחות לשלב זה. הסכנה – שכנראה קיימת – כמו גם חוסר הרצון שלי להיות פורע חוק התגבשו אצלי לכדי החלטה (קשה מאוד עבורי) ולפיה לא יתקיימו אימונים משותפים בימים רביעי ושישי. כל מי שרוצה לדבר אתי, לבוא אליי (תומר אמרנו שתבוא לאימון ביום רביעי) יכול להרגיש חופשי, אני באזור הבית 30 עד 50 מטר מהבית ואפשר לעשות הקפות מסביב לבית שלי; אמיתי – אם אני לא אצא אני אשתגע ואני כבר מאמן הבוקר מ 5 לערך אנשים בסיבובים מסביב לבית שלי . . .

אימון אנשים על הרצף האוטיסטי – זה מה שהביא אותי להחלטה לבטל את אימוני יום רביעי ושישי, הטלפונים שלהם אם "מה יהיה אסף" אני פוחד אסף" שברו את לבי והביאו אותי לכדי החלטה זו. רוב החברים שלי (המאמנים) כבר שבועיים לא עובדים, אני מאמן אתכם כבר כמעט 12 שנה וזו פעם ראשונה שאני מבטל אימונים; מקווה ובטוח שתבינו ושוב, אני כאן לטיול מסביב לבית ואגב, נשארו גם 5 זרים מדהימים של היבואן (חבר שלי מגבעת חן) ב 50 ש"ח בלבד שנותנים מלא אור וחמלה לבית . . . בשמחה.

 פוסט שלי על האימון האחרון בשבת עם ס' – מאז הוא כמעט ולא יצא מהבית והבטחתי לו אתמול בלילה שנעשה שיחת וידאו ונדבר על המצב; נראה אולי עוד אצא אליו ואם יתפוס אותי שוטר תדעו שזה היה למעון מטרה נעלה; יום טוב חברים: "אימון אישי לאנשים עם "צרכים מיוחדים"!

 תוכנית אימון שבועית – תפורסם בווטאפ הקבוצתי, נמתין להנחיות משרדי הממשלה – סגר ב' כאן . . . תיכף נגמרת עוד שנה אזרחית, אז תהיו טובים ועד אז, כן: זה לא הקורונה – הכול בנו!  

זה לא הקורונה! הכול בנו ובמה שנעשה

 תודות,

אסף לב – מאמן נוער על הספקטרום האוטיסטי: מאמן מנטאלי וגופני

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטגרם מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

מאמן לנערים על הרצף האוטיסטי