קבוצת ריצה מדהימה – "רצים עם אסף" וואלה, עברה שנה;

כאשר הייתי בן 35 התאמנתי בעיקר בחדר כושר והייתי בטוח שזה "אחלה אימון" וכחותמת לעניין זה, בקאונטרי של כפר סבא יש סאונה רטובה שהייתה ממש כיף חיים והכול הסתדר לי טוב, כמעט הכול; כשנתיים לפני גיל 40 הגעתי למסקנה שהדבר האמתי הוא בחוץ – OUTDOOR ואז התחלתי להתאמן ויותר לאמן בחוץ, כבישים, דרכי עפר, אצטדיונים וכמובן בטבע הפתוח – הרים, סינגלים ובבית השני שלי – בים, שם אני בכלל "אסי" – רק שם !

באחת השיחות האחרונות שלי בקאונטרי (ארגנתי שם קונגרס של ימי חמישי וקפה בתום האימון) שוחחתי עם ידידי משכבר הימים רון שהיה אז בן 60 והוא אמר לי: "אסף שים לב מעכשיו הכול עובר הרבה יותר מהר. . נצל כל רגע" בערך ציטוט מדויק. . . ועכשיו אני כותב על זה, אחריי הכול מסיימים שנה אזרחית וכן, וואלה, התחתנתי, הבאנו 2 ילדים, התגרשנו ובתוך כל זה, נראה לי שמצאתי את הייעוד שלי בחיים, לאמן – גופנית ומנטלית. בתוך כל זה, אני מרגיש וגם חש את המהירות בה קורים הדברים ויש בקרים שזה, איך נגיד, מעט מלחיץ אותי; על פי רוב, אני לא נותן לזה להלחיץ אותי שכן, מיד אני בפעולה – Doing, מתיחות, מדיטציה או מיד יוצא לרכב או לרוץ אולם לעתים, אני לוקח הפסקה – כפויה (פציעה) או מרצון – בחירה ואז יש לי זמן לעצור, לחשוב ואלו מכם שמכירים אותי יודעים שכשאני כותב משמע אני חושב !

"רצים עם אסף" – קבוצת הבוקר של שני ורביעי 05:30 – חזקים שאתם, מעירים ומשיגים את העולם . . .

אימון בוקר

ובכן, ספורטאים, חברים יקרים, כן, הזמן טס, תיכף ניפרד מ 2018 ותוך יומיים או יותר נהייה מעט יותר מבוגרים ושנת 2019 תכבד אותנו בנוכחותה. נראה לי שתהיה שנה מגניבה, מלא שינויים, חזקים, טובים ומעניינים. אגב, מאותן שיחות עם רון, סמי וחנן (האיש הנחמד עם המרצדס שחיבק אותי באימון ברעננה) רק דבר אחד נשאר . . כן, ביבי, כן. רוצה לאחל לכם ולבני ביתכם המון בריאות וכן, לעבוד על הבריאות ולטפח אותה, זה לא מובן מאליו ! מדגיש, זה כמו שדיברנו באימון יום שלישי – הצעקה הכי לא נכונה שיש זה "הכול בראש" ! זו שטות גמורה (ואומר לכם זאת מאמן מנטלי), שכן, רק אם התאמנתם כראוי ואתה מוכן ומזומן לאתגרים אזי אם הראש יהיה "מסודר" אז אכן תצליחו ! בסדר ? שמרו על הבריאות וטפחו אותה ובכלל, תשמחו, תיהנו, תוקירו תודה וברור, מי שיכול . . . תרקדו ! שנה אזרחית נהדרת לכולנו !

"רצים עם אסף" – קבוצת הערב של ימי שלישי ושישי – תענוג, כיף, חברים, שלווה, אמצע שבוע מבורך –

asafrunners#

רגע שיר – כן, צפוי, מובן מאליו ובכל זאת, בין 10 השירים הכי טובים אי פעם ~ בונו בבקשה . . . לתת בווליום:

New Year's Day

ניוז שבועי מלא בבקשה – 

 

אנרגיה נפלאה, אסף

הצטרפו אל "רצים עם אסף" בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

נייד – 8993137 – 052

הרצאת השראה - אסף לב