מה שלומכם אלופים . . .

למעט אלו שרצים אני מזהה ירידת מצב רוח קלה אצל אנשים בסביבתי הקרובה יותר והקרובה פחות ולכן . . . מתחנן אליכם לצאת קצת החוצה!! האוויר מדהים עכשיו ואין זיהום אוויר – צאו החוצה, זה כיף!! מי שיכול לבצע פעילות, מומלץ; אישית – אני מחר עושה "ארוכת שכונה" = 20 ק"מ מסביב לשכונה.

אימון יום ראשון:
מרחק גדול, קצב הכי קל שיש, אימון מנטאלי וגופני כמעט בשיאו!! (השיא היה אם הייתי לוחץ את עצמי גם בהיבטים של לב – ריאה – מהירות וכן ושוב, בוקר יום ראשון ומצב מיוחד זה אינם הזמן לשיא שכזה!!) ושוב ובבקשה: "לצאת קצת החוצה"!! גם מי שלא מרגיש טוב, גם מי שמבואס, גם מי שבהיריון . . . לצאת החוצה! ושוב ומחדד – בבקשה 100 ואולי וקצת . . מסביב לבית ו / או בהתאם להנחיות שיינתנו.

 אימון חיזוקים – יום ראשון אחה"צ – אימון ZOOM:

אימון ZOOM: דוד צ'רניך, ספורטאי עילית וזו חוויה מדהימה והוא מקצוען וכה אדיב ומתחשב שזו פשוט חוויה! האימון הבא כאמור ביום ראשון ב 17:00 ואתם יותר ממוזמנים להירשם! אגב, כל מי ששכרו נפגע נוכח המצב יקבל הנחה ובשמחה!! דברו אתי, פתחתי קבוצת "ווטאפ שקטה" לטובת העניין ובה מותר לדבר רק על האימון ו / או על כיצד ניתן לעזור למישהו בקבוצה. אגב, גם כאן מוזמנים ב"תגובות" לפרסם עצמכם: עורכי דין, רואי חשבון ואחרים תרגישו יותר מחופשי – זה משמח אותי לעזור!!

אימון zoom "רצים עם אסף"

אימון zoom "רצים עם אסף"

מבצע פייסבוק:
נכנסים לדף העסקי שלי בפייסבוק: אסף לב – מאמן מנטאלי וגופני: מאמן נוער על הרצף האוטיסטי, שם לוחצים על "עוד" ואז שם על "קהילות" ושם יש "הזמן אנשים לאהוב דף זה"!! פשוט תזמינו אחד אחרי השני ואני מודה לכם מראש; זה מביא קהל חדש, מביא עוד אנשים לאנרגיה של DOING עשייה ושלווה וכן, מביא לי עוד עבודה כך שאני יכול להמשיך לאמן אתכם גם בימים טרופים אלו ולא – זה לא מובן מאליו! אני מודה לכם, שוב, על האמון ועל הנאמנות.  
הזמינו אנשים לאהוב דף זה - תודה

הזמינו אנשים לאהוב דף זה – תודה

אומנות, תרבות, השתדלות
אנרגיה, קסם, מילים, לחן, אהבה, לוגו, מיתוג, עולם (כמה שהוא עדין . . ), מלחמת העולם השנייה, תודעה, הוויה, סמים, בחורות, יחסים, אמונה, היסטוריה – עבר, הווה, עתיד . . . מוסיקה – מילים – שפה, שכחתי משהו ? אז כן, לדעתי אף פעם לא שמתי לכם את אותו שיר פעמיים ובטח שלא שבוע אחר שבוע אבל יש משהו בשיר הזה . .  יש משהו באיש הקסום הזה, באהבה שלו ליוקו, ניו – יורק, שלום ואהבה ועד לסוף הטראגי. אז אני שם לכם שוב את אחד האהובים עליי מאז ולעולם ואצלי לפחות, חשבתי שיהיו ימים כאלו – החיים מוזרים, משונים, מיוחדים בדיוק כמו כל אחד מאתנו וכל מי שמקבל מייל זה – כ 300 אנשים אני אוהב אותו.

לנון זה אח!!

אימון יום שני: 

קצב קל, 11 ק"מ ובסיומם – 10 דקות כפיפות בטן – "תרגילים מתקדמים – שלב 2"

לסיום: אני נע ברחובות השרון, כן, אימון אישי לאנשים על הספקטרום האוטיסטי; מתקשה לתאר לכם עד כמה אני נינוח עת עוצר אותי שוטר ואני מספר לו למה אני בדרכים . . . והכי אני גאה בספורטאים – בנערים הנדירים האלה . . עם נ' ביום שישי שהוא גאון במספרים גילינו פתאום שאני (אסף לב התלמיד הבעייתי . .) מחשב יותר מהר ממנו גיאמטריה וזה היה כל כך מצחיק איך כל אחד חושב אחרת ולכל אחד יש יכולות אחרות, מובחנות ומיוחדות שזה היה ממש קורע – 376 בגימטריה . . . נשיקות, אהבה, תודה.

אימון גופני לאנשים על הספקטרום האוטיסטי

אימון גופני ומנטאלי לאנשים על הספקטרום האוטיסטי

אנרגיה טובה – יש רגעים ש"טובה מאוד" . . . כל מי שחש קצת ירידה, תרימו טלפון, בכיף: 8993137 – 052 אני ער מאוחר עכשיו, אפילו טיפה אחריי 22:00 . . .

אסף לב – מאמן מנטאלי וגופני: מאמן נוער על הרצף האוטיסטי

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

 

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטגרם מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש