ספורט והחיים –

אני נשאל הרבה לגביי ספורט, החיים, מה שביניהם והתפקיד כמו גם הסימביוזה בין השניים להגיע להלימה, לשמחה, אושר והגשמה עצמית בדרך החיים אותה ובה בחרנו; היום אני בוחר להתחיל את המגזין שלנו עם אחד האנשים המוכשרים, האמוציונליים והצבעונים ביותר שראינו אי פעם בספורט בכלל ובכדורסל בפרט ותודה ל"קפטן", חגי פגירסקי על הסרטון; הן כספורטאי מחונן בעל "עצבי ברזל" והן כמאמן שחי את המשחק לעתים יותר מהשחקנים שלו . .

כן, שאראס, שחקן מכבי ת"א בעבר וכיום מאמן ז'אלז'ריס עת הוא נשאל מדוע אחד מכוכבי קבוצתו נעדר מסדרת הגמר ? שימו לב לתגובתו של שאראס, כל פניו אומרים את תשובתו הכה יפה, רגישה, כנה ונכונה ! לגביי ניתוח סיטואציה זו שבין החיים לבין עולם הספורט – אוהדי הפועל, אחים שלי, נסו להתעלם מהיכן ששיחק בעבר . . בבקשה: 

שאראס – אדם, שחקן ומאמן גדול

מרשים נכון ? ? וזה בדיוק התפקיד של האימון המנטאלי ! לפתוח את הזרקור על "מה חשוב באמת" תוך כדי שימת הדגש על הדיוק בנקודות הזמן הדינמיות של החיים, בסיטואציות המשתנות, בקבלת ההחלטות, בתפקוד תחת הלחץ של החיים (ותמיד יש לחץ כזה או אחר) וכמובן ב"נגינה על המיתר הנכון" בנקודת הזמן המדויקת שכן, החיים, כמו הקריירה, קצרים – איך שלא נסתכל על זה, ברי חלוף ועלינו להפיק מהם את המירב ו / או להגיע לשתי מילים חשובות מאוד, לגישתי, והן: "מיצוי עצמי"

  • בסדר, ברור, שיר . . אז היום יכבד אותנו "הבוס" באחד השירים הנכונים והאהובים שאני מכיר, עשו על זה גם ספר מדהים ואהוב שמקובל לגמרי עלינו, "נולדנו לרוץ", אז בבקשה "בוס", ברוס, תודות:

לבסוף חלק זה, מצרף אליכם את לוח התחרויות מתוך אתר "רילטיימיניג" – תרשמו לתחרויות, זה כיף ומאתגר כאחד; אישית, אני רשום למרוץ לכיש (אוהב את הדרום) ולמרוץ הרצליה המהיר והמצוין ! (קוד ההנחה אליו הוא: hr10 ורק באותיות קטנות !) אז, לשיקוליכם וכמובן שכל מי שרוצה להתייעץ אתי לגביי התחרויות מוזמן לחייג. לוח תחרויות: https://www.realtiming.co.il/events

מגזין שבועי – בבקשה: 

 

אנרגיה טובה,

אסף

 

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

קבוצת הליכה בשרון - "הולכים עם אסף": כל חמישי ב 05:50

קבוצת הליכה בשרון – "הולכים עם אסף": כל חמישי ב 05:50