קבוצת ריצה מקסימה! חודש מהמם לכולנו!

כן, רוב הגוף שלי כואב ואני נלחם להיצמד לדברים הטובים שקורים לי וקורים המון ובכל זאת . . ללכת לישון ב 01:00 בלילה ולקום – אוטומטית – ב 04:20 בבוקר ולהתחיל לחשב מה לעשות ו / או למה אתה כל כך עייף עכשיו זה ממש לא בשבילי. עצם הקלביקולה – "קולב" שבורה, כחולה, אדומה ולבנה וגן עיוור גוונים שכמוני רואה שם מלא צבעים, היד צריכה להיות במתלה ואני משתגע מחוסר הפעילות Doing שמהווה אבן בסיס בחיי ומשתדל להיצמד להליכות כמה פעמים ביום חרף הכאב, חוסר הנוחות והבאסה, כן, באסה

פעם אחרונה שהייתי פצוע כך (2014), נפלתי מהמיטה לתוך כוס יין אשר חתכה לי את גיד אכילס, הייתה קצת שונה, הייתה "נקייה יותר" וכל שכן זה שונה ליפול ממיטה לעומת משאית שנכנסת בך מאחור; מתאמץ לחשוב, ממרכז את עצמי ומוצא את חוט השני שבין הדברים ומגלה שבשני המקומות זה היה "בזמן אהבה" – בת זוג ואופניים; כלומר, גם כאשר קורים לי אירועים שכאלו אני "עושה אהבה עם החיים" וטוב לי ואני שמח! השאלה שאני שואל את עצמי בימים האחרונים היא מדוע אנו זקוקים לתזכורות כה כואבות על מנת לתזכר אותנו כמה טוב לנו וכמה אנו אוהבים את החיים . . . מבטיח לעדכן כאשר יהיו לי תשובות.

פציעת תאונת אופניים

פציעת תאונת אופניים

מלא תודה לבת דודתי, אילת גולן - "רפואה סינית ושיאצו" על ביקורי הבית המופלאים!

מלא תודה לבת דודתי, אילת גולן – "רפואה סינית ושיאצו" על ביקורי הבית המופלאים!

תשובה אחת – הכי חשובה בעולם – מגיעה דיי מהר: חברים! הכי חשוב בעולם!

שנייה לא הייתי לבד + אלון גרינברגר כל בוקר אצלי לתחזוקת בוקר אחריי לילה שבו אני לא יכול לבצע פעולות אלמנטריות . . 

חברים - הכי חשוב בעולם

                                                 חברים – הכי חשוב בעולם

עד אז אני בסוג של שיקום, ניסוי וטעייה עם משככי כאבים, עורכי דין, רופאים, סוכני ביטוח והכי חשוב – חברים וחברות שבאים כל הזמן; בנייד אין לי כוחות לדבר. אז כן, אני אחזור, אני אנצח את כל המכשולים, הייתי שם, אבל כואב לי, כואב גם בגוף וגם בנפש ולא מצאתי מילה אחרת חוץ מ: באסה! מודה שוב לכל מי שמתעניין בשלומי, בא לבקר, עוזר, צוחקים קצת – רק לא הבדיחות של ביטון שמדביק לי את הצלעות ללב ואז אתה משתנק . . ובכלל, תודה ומודה שיש לי את היכולת לכתוב, לצחוק וגם לבכות שכן, יכל להיגמר רע הרבה יותר.

לסיכום, שולח לעצמי אנרגיה טובה, מאחל לכולנו שבוע מקסים, ימים טובים, גשומים ומלאים בכיף, בריאות, שמחה ועשייה – אימוני השבוע – בבקשה:

 אימון יום שני – "רצים עם צביקה" 

רצים עם אסף בהדרכת צביקהרצים עם צביקה 6d2490ca-ff92-40b7-9bea-0022bd609d04

e14e32f9-f126-434a-b271-abdfb19033e1

אגב, מחנה אימון – היה מהמם והכי כייפי בעולם, מצאתי עוד כמה תמונות והייתי חייב להכניס אותן: 

מחנה אימון - רצים עם אסף

מחנה אימון – רצים עם אסף (מעט פעמים ראיתם אותי לא מחייך – נכון ?? כאב לי "טילים"

מחנה אימון - גם הפצועים חלק מהקבוצה - חגית ארגוב

מחנה אימון – גם הפצועים חלק מהקבוצה – חגית ארגוב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מחנה אימון

מחנה אימון

אימון יום רביעי – אימון סופר חשוב! אצטדיון – חלוקה ל 2 פסגות אימוניות עם מנוחה מוחלטת של 4 דקות! בין כל לג והגעה לשיא של עומס גופני ומנטאלי! אה כן, אמרתי שאעדכן אתכם כאשר אמצא עוד סיבות לאופטימיות . . כן, מוצא בכל בוקר עוד כמה: אנשים, חברי שלך מחכים לחזרתך~ יש לך למה לקום בבוקר. אתם מבינים ? קבוצת הריצה היא מקום עבודתי ולכן, כיף לי לקום בבוקר בדיוק כפי שאני יוצא למחנה אימון פצוע, חבול וישן על רצפת החדר . . ולכן ורק ממליץ – תעבדו, תהיו במקומות שאוהבים אתכם בהם, מקום שמעריך אתכם ומפרגן לכם מעבר לתפוקות / מכירות וכדומה שאתם עושים; בלו את זמנכם במקום בו אוהבים אתכם על מי שאתם! לפחות תשתדלו למצוא מקום עבודה (בילוי זמן משמעותי של חייכם) שכזה. 

דוגמא לאמור מעלה . . ספורטאית שדואגת למאמן שלה - קרן המון תודה, טעים מאוד; אכלתי זאת כארוחת בוקר . . .

דוגמא לאמור מעלה . . ספורטאית שדואגת למאמן שלה – קרן המון תודה, טעים מאוד; אכלתי זאת כארוחת בוקר . . .קוסקוס עם עוף חחח משפר מצב – רוח מובהק + כמה טוב לנו . . .

אימון נהדר חברים - "לקצה" *2

אימון נהדר חברים – "לקצה" *2

אימון אצטדיון סופר חשוב

אימון אצטדיון סופר חשוב: חימום חשוב לכל הגוף נוכח העומס שבו יעמוד

 

 

 

 

 

 

 

"שישי שמח" – יער חורשים עם פופלינגר המהממת! תספורת אשששש

זה בסדר, אדבר עם פופ לא לקרוע אתכם עד כדי כך באימון הבא . . . היה כיף לראות אכם רצים(הלכתי במקביל) עוד יותר כיף לשתות אתכם בירה ולראות אתכם כך מחייכים וכה חזקים; נפלא! יום שני זה דוד זהות, אל תחמיצו . .

רצים עם אסף בשטח - פופלינגרררר

רצים עם אסף בשטח - חיוך! הכי חשוב, מהממת אורית

רצים עם אסף בשטח – חיוך! הכי חשוב, מהממת אורית

שישי שמח - רצים עם אסף - דוד דואג שכולם ישתו בגלל זה הוא נראה רציני . . .

שישי שמח – רצים עם אסף – דוד דואג שכולם ישתו בגלל זה הוא נראה רציני . . .

רצים עם אסף בשטח – פופלינגרררר

רגע, קצת אומנות חייבים!

נחזור – שוב – ל 1985 אומנים למען הרעבים באפריקה, 1985 וכן, יש לי סוג של מחשבה כמה פעמים אני חוזר לאותו מופע בלתי נשכח להצלת הרעבים באפריקה ומה קרה מאז ? האם התאגדנו למען איזושהיא מטרה, על אף שכל שבוע אנו כותבים ודנים במזג האוויר, התחממות כדור הארץ, או אלימות ועוני . . . לא יודע; מה שכן, המון מוזיקה טובה נעשתה אז, 1985 live aid וכאן, מגדולי הגיטריסטים אי פעם מארח מתופף בחסד עליון; אז בבקשה, אריק קלפטון מארח פיל קולינס. אגב, זה אחד השירים המושמעים בסרט הקיצוני, המעניין וזה המחייב אותך לחשוב, "הג'וקר". בבקשה, לשיקוליכם: 

white room eric clapton

ולבסוף, כמובן, תוכנית אימון שבועית – 

 

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש