אימוני שחייה – כולל "אימוני שחייה בים – מים פתוחים" (מוזמנים לתאם אתי: 8993137 – 052) – מוזמנים לקרוא על ההבדלים העיקריים ביניהם. . . תחושת מים, אנרגיה של ים, בטחון עצמי – בים ובכלל, התנהגות חוף – ים, התמצאות במרחב ובכלל, כל מה שעושה את החיים נכונים, כיפיים ומדויקים יותר.

כאן, בפוסט זה נראה את ראיין לוכטה – אלוף עולם – שוחה ומדגים: שווה לכם לתת הצצה . . . שחיין וכוכב מדיה אמריקאי בעל 11 מדליות אולימפיות, מהן 5 מזהב. שוחה בסגנון מושלם, הרמוני ויעיל מאוד בהיבט של הוצאה אנרגטית. עוד על סגנון שחייה מושלם, קראו וצפו כאן: "הדרך לנצח תחרויות שחייה"  – יש כאן סרטון והדגמה מושלמים

טכניקה עילאית, שלמות תנועתית – חוויה לצפות; אימוני השחייה אותם אני מעביר בים או בבריכה שמים דגש על טכניקה ועכשיו אני בטוח שאתם מבינים למה . . .

אימוני שחייה בים / "מים פתוחים" - אסף לב

אימוני שחייה בים / "מים פתוחים" – זה בדיוק הזמן . . אמצע מאי /יוני – אסף לב

באליפות העולם בשנגחאי (2011) זכה ב 6 מדליות ש 5 מהן היו זהב והיה השחיין הבולט שם. נחשב (בזמנו . . ובמקביל לפלפס) לאחד משני השחיינים הבולטים בבריכה, עת פלפס הוריד מעט מהדוושה – שחו ביחד ב 4 * 100 מ' שנחשב לאחד המשחים הגדולים אי פעם, בייג'ינג 2008 – להלן "המשחה" ואגב, נדבך מרכזי בהרצאתי על "ספורט כמניע אנרגטי" ובתוך זה "כוחה של הקבוצה" ברצונה, שאיפתה לעזור למייקל פלפס לשבור את שיאו המטורף של מרק ספיץ ל 7 מדליות זהב באולימפיאדה אחת:

הרצאת אנרגיה ודיוק: אסף לב

הרצאת אנרגיה, מוטיבציה ודיוק: אסף לב

בקליפ נהדר זה מדגים לוכטה מספר תרגילים ווריאציות שונות לביצועם המושלם וההרמוני במים – נא לשים לב להארכת התנועה וגלישת היד כמעט בגובה קו המים.

רוצים לקרוא עוד על "שחיית מים פתוחים" – לחצו ממש כאן . . .

לתאום אימון שחייה אישי – בריכה או מים פתוחים וגם SWIMRUNN – מוזמנים לפנות: 8993137 – 052 

האימונים מתקיימים ב"חוף הכוכבים" – הדרומי וגם בחוף הצוק הצפוני – דרומי (חשוב בכל פעם להסתגל לחוף אחר)

😎

אסף לב – מאמן מנטאלי וגופני: אימוני שחייה במים פתוחים 8993137 – 052

הצטרפו אלינו פייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

😋

ויש גם instagram מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – שלבו ספורט בחיים (מקצועני או חובבני) – זה עושה טוב, לכם ולעולם

 

קבוצת ריצה בכפר - סבא