קבוצת ריצה מקסימה!

איזה כיף לנו, אה, וואו, כמה שאני נהנה להביט בכם רצים, מתאמצים, מזיעים, מדויקים וכמובן והכי חשוב, ממצים את עצמכם, מגשימים את עצמכם ומאושרים! אז כן, אני מבצע את ההתאמות שלי למצב הפחות נוח שלי ומסגל לעצמי נקודת מבט חיובית על המצב וכן וכאמור, אתם גורמים לי לשמחה, לאושר ולהבנה כי אכן אנו עושים משהו נפלא! קבוצת ריצה מחויבת, רצינית, מפרגנת ומאושרת! רצים בכפר – סבא, כביש, שטח, הוד – השרון, הרצליה – ים ובכלל, "חיים את החיים"! מגזין שלנו, קבוצת ריצה בכ"ס יוצא לדרך . . .

מרתון!

שיאו של הקושי הפיזי והמנטאלי, התגלמות כל היפה בריצות, במאמץ, באנרגיה המשותפת של הריצה המשותפת – מרתון! וכל שכן בערים היפות בעולם ילבש עבורי צבע מאוד מיוחד עת אצא לדרך ל 42.195 ק"מ: מרתון ציריך; אז ראשית, זו תהיה עבורי "מתנת חזרה לפעילות" (המרתון עוד כחצי שנה 26 לאפריל 2020 ועד אז אני אמור לחזור טפו טפו לפעילות מלאה) ושנית, מי מכם ומכן אשר חושב להירשם למרתון בעולם ומעוניין לצאת עמי אזי בשמחה, תהיה "תוכנית אימון אישית למרתון" ויהיה ליווי צמוד לפחות עד קו הזינוק והסיום; אז פתחו יומנים וסמנו לכם אופציה ליציאה לחו"ל, מרתון ציריך, יש למה לחכות . .  ואגב, אני, כן, 3:30 שעות, לא יותר.

אימוני השבוע

יום שני

הקפת כ"ס בצורה של ריצה קצבית! כל אחד ליכולתו, אבל לפניי הכול . . . ספורטאי ששבר שיא אישי מבקש שנשים לו דיסק משובח אשר ילווה את המגזין השבוע, אז בבקשה, ראוי ומגיע; "החברים של נטשה" באחד הדיסקים המשובחים שנעשו כאן: "שינויים בהרגלי הצריחה" 1991! ימים של מלחמת המפרץ, בדיוק השתחררתי מהצבא והייתה תקופה דיי מוזרה כזאת . . בדיוק אז נולד אחד השירים המשובחים שהושמעו כאן: "מיליוני אנשים לבד ואם כבר לבד אז שיהיה בתנועה" וכמובן, הגאון מיכה שטרית וכמובן, אל תהיו לבד ובטח לא לרוץ לבד! (תמיד הם נראים כעוסים הרצים לבד . .) ותאמינו לי שאני מתחבר לכל מילה כאן ובחיי שזה אחד מאבני הדרך שלי שהביאו אותי לאגד סביבי קבוצת ריצה! וכן שזה יהיה עיסוקי בחיים.

נמשיך . . הקפת כ"ס! אתם עושים אימון נהדר – מי שרץ בצד אחד ומי שרצה בצד האחר, כל אחד עם הקצב שלו, זה שמתאמן למרתון וזו שמתאמנת ל חצי מרתון, ההקשבה והדיוק שלו ושוב, כיף לראותכם כך ותמונת השער של מגזין זה, קבוצת ריצה יפה מדברת בעד עצמה.

 

קבוצת ריצה יפה בכפר - סבא

קבוצת ריצה יפה בכפר – סבא

בוקר טוב לרצים - על קו הזינוק אמרנו . . .

בוקר טוב לרצים – על קו הזינוק אמרנו . . .

מאמן מחלק מים

מאמן מחלק מים

תנועתיות טובה יש לעיראקי

קבוצת ריצה! מאירים את היום

קבוצת ריצה! מאירים את היום

רצים עם אסף

רצים עם אסף! קבוצת ריצה מקסימה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל הכבוד לוחם!

דני ארז: כל הכבוד לוחם!

יום רביעי – שטח באהבה! 

ספורטאי שלא רוצה לרוץ . . לא נעזור לו ?

הצלחתי להעביר ממש את כל אשר תכננתי! חימום, שטח קל, מציאת שרה (שרה החדשה . .), שטח קשה יותר, שטח קצבי, חיזוקיי ידיים, ספורטאי שלא רוצה לרוץ, יציאה מהשטח, חיזוקיי ידיים, בית חזה, 1 ק"מ קצבי, "פלאנק" – סטטי בטן ב 2 פסגות, מים בקולר הכי טוב בעיר . . חזרה לרכבים ושחרור קל ובכיף; כבוד לכם, אחלה אימון, אחלה בוקר ושוב, מחדד – לא להגדיל מרחקים ועצימויות של למעלה מ 10 אחוז ללא דיווח, בחינה אל מול המאמן ואל מול הלחץ / עומס כללי בו הייתם נתונים לאחרונה.

רצים עם אסף בשטח!

רצים עם אסף בשטח!

אימון שטח, כוח, ריכוז, מיקוד, תנועה על משטחים שונים; חוויה

אימון שטח, כוח, ריכוז, מיקוד, תנועה על משטחים שונים; חוויה . . חצי מרתון בדרך . . .

רצים עם אסף - בשטח (5)

ספורטאית מרוכזת! יופי שרית

רצים עם אסף - בשטח (1) רצים עם אסף - בשטח (4)

 

 

 

פלאנק - סטטי בטן בפארק כ"ס

פלאנק – סטטי בטן בפארק כ"ס

תוכנית אימון שבועית – החל ב 27 לנובמבר:

ולסיום, טיפה תרבות, מוסיקה וכן, הייתי חייב סמל תרבות

כאמור וכפי שנאמר לא מעט השבוע: יום קשה לדמוקרטיה היהודית, יום וימים קשים מאוד; חוסר וודאות, בחירות מספר 3, נראה שאין מנהיג בעם ואפילו באופק מדברים על גדעון משהו . . אחד . . שהאמת, אישית, מעולם לא שמעתי אותו מדבר זולת ב"צייצן", כן, טוויטר; ולגישתי, כך לא בונים מנהיגות; מנהיגות נבנית ב"לכלוך ידיים", השראה, דוגמא אישית, לקיחת אחריות, בעבודה קשה, שיחות, ועדות, נאומים חוצבי לב ברחובות ובכלל, פחות נוח היום לשמוע חדשות . . "ראש ממשלה מכהן . . ." מואשם בכך ובאחרת ובכלל, לדעתי יש זמן בוא מנהיג צריך להגיד: זהו, עד כאן . .  "אינני יכול יותר" אמר אחד המנהיגים האחרונים שהיו לנו כאן, מנחם בגין כמובן שעוד הצליח לרדת מהבמה הפוליטית בצורה מכובדת וכן, זה פחות נוח להסתכל על המנהיגים האחרונים שלנו ולראות "כיצד הלכו . ." ובאיזו דרך סיימו את דרכם הפוליטית או את חייהם וכן, אנו משלמים על כך מחיר מדאיג, מדאיג מאוד.

אז לי נשאר, לשבת, לכתוב אליכם במעט את אשר על ליבי וברור, לצאת לרוץ חחח ככל שאני מצליח וככל שהרופאים מאשרים לי כרגע (מקשיב יותר לפיזיותרפיסטים . . ובכל זאת – רופאים זה אחרת, מפחידים יותר, צילומים . . אמאהל'ה) וכמובן, המוסיקה שאף פעם לא מעייפת או מאכזבת אותי ומה יותר נכון מ"הבוס" – סמל אמריקאי מובהק, כנה, אותנטי, "נולדתי בארה"ב" זה הדיסק הכי מזוהה עמו והוא מצליח לרגש אותי היום בגיל 50 כשם שריגש אותי בגיל 17 עם "הנהר" שהיינו יורדים אליו עם נערה אהובה ובהמשך עם אבא שמטייל עם בנו ומספר לו "זו העיר שלך בן" והערב הוא מרגש אותי עם שיר מתוך דיסק דיי חדש לזכר נפגעיי 9/11 "מגדלי התאומים" והעולם החדש אליו התעוררנו. אז "בוס" בבקשה ובתודה, עונג צרוף, בבקשה: 

מאמין לו, "הבוס"

 

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש