תיכף קיץ – הקבוצה נהנית ונראית נהדר ב"הר לעמק"; השנה אני בבית – אי אפשר רק לעשות חיים . . . הניוז בסוף הדברים, ניתן לדלג לשם אבל אולי תפסידו משהו מעניין . . .

רצים עם אסף

הר לעמק

כתבתי קצת – אנחנו על האופניים, מטפסים את העלייה לאריאל, בקושי מדברים, אני נזכר במרתון התנ"ך הנהדר עד כמה הייתי מרוכז, חדור אמונה וכן מגביל את תנועתי, לא להשתולל, לא להתלהב, מרתון עושים בצניעות, בענווה ובכבוד.

הזיעה חונקת לי את העיניים ואני מסיר את משקפיי השמש ומדביק אותם לקסדה, ממילא אני לא מסתכל מעבר ל 20 מטרים הקרובים של העלייה ואיך טל ומשה לאט ובטוח נעלמים ממני ורק אורית מאחוריי, מעניין כמה קשה להם – אם בכלל ומעניין כמה קשה לאורית וכן, זה בעסה להישאר מאחור. צריך כוחות אדירים על מנת להמשיך ולסובב את הפדאלים כשקה וכן כשאתה אחרו זה קשה יותר, מתסכל יותר וכן אטי יותר. מלא פעמים נזרקתי והשתנקתי לאטי מאחור; זה חלק מהמשחק.

כשהייתי צעיר יותר הייתי עושה ספורט ואז כותב למנהיגים שלנו על דעתי על המתרחש, חברתית, כלכלית ובעיקר צבאית – ביטחונית. אהבתי לכתוב למנחם בגין, הוא היה רציני וידע לעשות מהלכים ענקיים ואף לשלם את המחיר האישי הכבד ולפיו "עייפתי, אין לי כוח יותר" ולרדת מהבמה הפוליטית המורכבת שלנו כאן; אחר כתבתי לאריק שרון; הערכתי את שניהם כמצביאים כאנשים ההולכים לפניי המחנה ויודעים טוב מאתנו, העם מה צפוי, מה הולך להיות ואיך נמשיך לנצח את כל שונאינו ואז גם אריק ירד מהבמה; לביבי כבר לא כתבתי, לא יודע, גם משהו בי "כבה" ברבות השנים אל נוכח מורכבות הקונפליקט שלנו כאן עם שכנינו.

הבוקר, בדרך לאריאל חשבתי כמה כייף יהיה להעביר קיץ ללא מלחמה, ללא עימות ואך ורק עם ספורט, ילדים ועשייה שגרתית של קיץ; בכלל, מאוד בא לי שיהיה לנו משעמם ! כן שנהייה עייפים רק מהילדים ומכל הכיף שיש לעולם המקסים שלנו להציע לנו; ממש כאן, מזרח התיכון כמעט קיץ 2017

אז כן, אני כבר לא כותב למנהיגים ובכל זאת כמה אנשים קוראים את אשר אני כותב אז בואו נשלח אנרגיה לקיץ שקט. אגב, אם יש ביניכם כמה מודאגים נוכח "המציאות" אז תרשו לי לספר לכם שביום שבת, ילדיי ואנוכי ביקרנו בן של חברים טובים בצבא, פעילות צבאית באזור בית – גוברין וכן, הבאנו שניצלים (תודה ענקית לאבי גוזלן שעזר בהכנה) ושמענו קצת על מורכבות הפעילות, ביום – חום ובלילה – בורות ועוד וכן, את אותו בחור מדהים שביקרנו לא יכולנו לצלם מפאת הרגישות הצבאית המתבקשת וכן, יש מלא נוער מדהים כזה שפחות נראה ברשתות החברתיות ויותר נראה תחת רשתות הסוואה ותאמינו לי, הם נראים נהדר – אז ברור, היו רגועים, הכול מצוין; שתו הרבה מים, הקיץ כאן.

רצים עם אסף לב

אבא אסף עייף ומיה ועומר עדיין לא חושבים על שינה

ניוז שבועי, בבקשה: 

בברכת הספורט, הבריאות והאנרגיה המצוינת,

אסף לב

 

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש