ערב נהדר לכולנו

חג שמח, אנרגיה טובה,

גם אני נח (פחות או יותר כן . . )

ימים יפים, להלן פתיח ניוז שבועי – כמעט ללא אימונים גופניים

עכשיו טוב –

 יום אחד אפילו לא הייתי חוזר חזרה. טוב לי היום, נוח לי עם עצמי, עם ילדיי, עם אימא שלהם, עם אימא שלי, סביבתי, הוויתי, מקומי בעולם. הספורט, התנועה, אהבת העבודה שלי גורמים לי לחוש שאני במקום הנכון. מודה, לא תמיד קל, גם אני עייף מדי פעם, גם אני קם מדי פעם עם כאב ראש או עם חוסר תנועה באצבעות הידיים (במיוחד כשממש קר) ועם זאת (מקווה שזה ב ע' ולא ב א' ) ובכל זאת, לא הייתי חוזר יום אחד לאחור; התמודדתי, אני מתמודד עם המון דברים ונראה לי שאני יכול להם, האושר הוא לא מובן מאליו, יש לעבוד עליו, אני עובד עליו, אני מטפח אותו, אני מדייק אותו.

חוזר מערב מקסים של ליל סדר מקוצר מבחינת ההגדה ומוארך מבחינת "הצגות ומופעי ילדים"; רוב הזמן היה ממש נהדר עד שילדיי התעייפו ואז היה קצת פחות כיף ויותר צעקות ובערך ברגע הזה ידעתי שארצה לכתוב כמה מילים אל המקלדת הלבנה שלי שמקבלת אותי כמעט תמיד. חוזר אל הקפה שחור שלי, גם ב 22:45 הוא בא לי טוב ומערסל אותי, לפייסבוק יש לי פחות חשק, השכנים ממעל עושים רעש של סידורים ואני לא מפסיק לחשוב כמה טוב לי; בכלל, כתיבה וקריאה זה קסם וכאשר אני חייב לצרוך טלוויזיה אני קופץ לאימא, מזפזפ במשך מספר שעות ואז חוזר אל הספרים שלי: פרידריך ניטשה, "כה אמר זרתוסטרא" כרגע נמצא לידי וכן, וואו, כמה שזה חשוב לאמץ את המוח – ברק תודה שוב על הכתבה ששלחת לי.

"רצים עם אסף" - הרמת כוסית לחג על "מחצלת הבטן"

ברק יעקובי – חיוך מושך חיוך בדיוק כשם שטוב מושך טוב וזה כל העניין

אז כן, מודה, לא הייתי חוזר יום אחד לאחור ומצרף אליכם (יודע שנשלח בעבר) את השיר הישראלי המשמעותי ביותר שאי פעם הושר: בבקשה, אריק לביא "זה קורה" 

יש לנוע לנוע . . . שום דבר לא ידוע . . .

 

מהרגעים הקשים בחיים ! מסיים כ 4 ק"מ שחייה, 180 ק"מ אופניים ומאוכזב מהזמנים – פנצ'ר ועכשיו צריך להתחיל מרתון . . .

 ומבקש ומתבקש: גם כשקשה ולעתים אכן דיי קשה ובכוונה אני לא משתמש במילה הטיפולית "מאתגר" שכן אנו ספורטאים בנשמה ואנו יודעים להתעלות, להשתדל, להאמין, לחתור קדימה ולהגיע ליעדים במיוחד כשקשה.

 אז,

מבקש לשלוח לכל אחד מכם ומכן שוב את תודתי על התודות מצידכם, על ההתייחסות, על המילה הטובה, על "החג שמח" ועל הקשר המקסים שבנינו בקבוצה הנהדרת הזו ומתוך בחירה מלאה להיות נוכח בה, להיות נוכחת בחיינו. והמילה האחרונה – שהרי אנו עוסקים בספורט ובחיים כמובן, אז אל תשכחו: טכניקה ! היצמדו אליה ואל מה שאנו מתרגלים באימונים, זה הבסיס, זה המקל עלינו בדרך, במרתון של החיים ובהמשך לכך, קחו עוד קליפ קטן – השערים היפים של ליגת האלופות: שלושת המדורגים הראשונים מייצגים נאמנה טכניקה מושלמת של חיבור והרמוניה בין תנועה, כדור, התמצאות במרחב וכמובן השכנת הכדור ברשת והרי זו המטרה במשחק נהדר זה. תיהנו: רגעי קסם של ליגת האלופות וכן, עכשיו טוב, ממש טוב.

הניוז השבועי: 

בברכת הספורט, הבריאות והאנרגיה המצוינת, חג נהדר,

אסף לב

 

מוזמנים אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש