באימון המנטאלי, לגישתי, גיבורי התרבות השונים והמגוונים (מסי או רונאלדו ? סלייטר או איירונס, פורטיס או יורם גאון) כמו גם, בעלי החיים בטבע עימם אנו חשים הזדהות עוזרים לנו בהשלכה, "יציאה מהדמות המוחצנת" אל עבר הפנימיות שלנו, אל עבר מה שאנו חותרים "לגלות, לבדוק, להבין, לדייק ולשפר אם צריך".

בחיים לא אשכח את אחד הבוסים הראשונים בחיי שבערב חברה מקסים "העזתי" לשאול אותו איזה חיה הוא היה רואה עצמו בטבע וזה בלי כחל או סרק זרק מיד: "נמלה" ואני בכלל הייתי בטוח שהוא רואה עצמו טווס. ב"ארגז הכלים" שלי יש לי גם את המוסיקה, זו שנוגעת ומלטפת ולעתים גם עוקצת, תוקפת ומחדדת מנעד רגשות שאותן אומן מסוים השחיז וחידד על מנת להנגיש אותה בדיוק אליך. לפניי זמן לא רב נחשפתי לשיר מיוחד, עדין ונוגה ולפיו "אף אחד לא מכיר אותי כמו הפסנתר בבית אמי" – וואלה. לא היכרתי את האומן והאמת, יש לי מספיק אומנים בקנה שאני מחכה עוד קצת ללמוד עליהם . . . אז קחו את זה או שתשאירו כאן בתהום הנשייה (מושג שהולך עמי מאז שקראתי והקראתי ספר נדיר בשם "אשמת הכוכבים"), לשיקולכם:

מרגש

בכלל, חשיבה "קצת מחוץ לקופסא"

וקצת להעז

קצת לצאת מאזור הנוחות יכולים הרבה פעמים להראות לנו אור גדול; אתם זוכרים את האיש הנחמד שישב עמי בשנה שעברה וסיפר לי שאף אחד בעולם לא אוהב אותו זולת השומר בחניון נכון . .  אז בדיוק באותה משבצת, על אותה תבנית גרס בפניי לאחרונה בן נוער חיובי שהיחיד שמבין אותו זו הכלבה שלו . . ." כאשר היא מסתכלת עליי בעיניים המיוחדות שלה אני מרגיש שמישהו בעולם מבין אותי, מישהו בעולם אוהב אותי . . ." ומיותר לציין שאותו בחור לא גדל בכנסייה או פנימייה, אלא בבית גדול ומרווח, רק מה, חסר לו חום, אהבה, אמפתיה, הכלה וכן שמישהו ישחק אתו דמקה, שש  – בש או יקלע אתו לסל וכדומה.

אז מבקש לאחל לכולכם המשך שבוע נהדר, מלא עשייה ברוכה וכאשר אתם מביטים לאחור שתראו מבטיי תודה והערכה ניבטים אליכם בזכות מה שאתם ובזכות מה שאתם עושים.

ניוז שבועי – בבקשה:

המשך ימים נהדרים, בריאות

אסף

 

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש