זהו, כן, כך חלפה לה שנה וקצת מאז התחלתי את לימודיי ב"ספורטדוק", דרך השלמת פרקטיקום עם מועדון ספורט כדורסל הפועל כפר סבא ועד לקבלת התעודה הנכספת: מאמן מנטאלי לספורטאים.

היו אלו מהלימודים המעניינים והמפרים שאי פעם למדתי – הן במוסדות אקדמיים והן "ברחוב" ובמגרשי הספורט השונים; לימודים אשר עזרו לי לחדד ולהבין את ייעודי בחיים, את הדרך והמסלול להצלחה כפי שאני מתרגם אותה וכמובן, בחיי הפרטיים – עם ילדיי ועם הסביבה בה אני פעיל. רוצה להודות לד"ר אלן כץ, מנהלת "ספורטדוק" – המרכז לפסיכולוגית הספורט – ומטמיעת השיטה בארץ על בניית תוכנית לימוד מושקעת ורצינית עם מרצים רציניים, אשר לא ויתרו לנו על שום דבר. רוצה להודות לדרור בריגר, מאמן הפועל כ"ס כדורסל בוגרים על שאפשר לי לבצע סטאז' בו הייתי חשוף לכל מהלכי הקבוצה: שיחות ולבטים של קבוצת כדורסל מקצוענית, כמו גם, האפשרות לצלם ולתעד על המגרש ומחוצה לו. עוד, ברצוני להודות למלווה שלי, פסיכולוג הספורט – ישי צור, על המון סבלנות ואורח רוח בהסברים ובהבניית הדרך הראויה למקצוע, ברצוני גם להודות למאמן השחייה, נח רם, שמלווה אותי מתחילת דרכי כמאמן ולא מפסיק להעניק ממשנתו ומניסיונו העשיר.

לבסוף, רוצה מאוד להודות לכל אותם ספורטאים ואחרים, המעניקים ונותנים בכל יום מחדש ממרצם, מאמונם ומיכולתם על מנת שלכולנו כאן יהיה טוב יותר, בריא יותר, נעים יותר ושליו יותר.

מצ"ב דף הסיכום שלי ממצגת הסיכום וסרטון קצר, תיהנו:

"כמעט הכול אפשרי והמעז והמאמין ינצח"

על כל סיטואציה בחיים ניתן להסתכל בכמה צורות, אני אימצתי את האופטימי, את המאמין, את החולם ואת המגשים. בסרטון המצורף, אנא שימו לב לטכניקה, לקוארדינאציה, לתנועה המושלמת – flow – ליעילות המכאנית וכן, במילים של מאמנים מנטאליים, הסתכלו ולמדו את נפשו של הספורטאי, כפי שעולה מסגנונו: אמונה גדולה, שמחת חיים, תשוקה והמון המון אהבה. 

בברכת הספורט, הבריאות והאנרגיה המצוינת,

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

אסף לב – אימון מנטאלי וגופני

 לוגו חדש