כן, צודקים – שכחתי מילה חשובה מאוד בכותרת: "ונופש" ובמשפט אחד: מחנה אימון ריצה ונופש!! אילת 2019!! איזה כיף, אין לי מלים לתאר את כל הטוב הזה; לאחר חודשים של תכנונים, שאלות, תהיות בחינת מסלולים, אופי המחנה ואנשיו זה נסגר ואנו יוצאים לדרך . . . 

מסיימים את אימון יום שני הקליל והכיפי ומתחילים סוג של מנוחה עד יום חמישי וכן, אני גאה מאוד בכל אחד ואחת מכם ומכן שהגיעו לאימון הזה ותתפלאו – הוא חשוב מאוד! כאן מתוך הפייסבוק ומי שירצה עוד לקרוא על התופעה המדהימה בהקשר של אימון מנטאלי ומייקל פלפס מוזמנים ללחוץ כאן!

אימון מנטאלי דרך ספורט! זה כל הקסם ומודה, מתמוגג מכך בכל בוקר מחדש

ואז, הכול מתהפך בשניות,

נהג משאית שעסוק בנייד מחליט להוריד אותך, להפריע לך בחיים ובהגשמת החלומות שלך ודורס אותך; רק מה, הוא לא יודע שאותי לא לוקחים כל כך בקלות ושאני לא מוותר. אז כן, אין לי עניין לדבר – כרגע – על מה שאני עברתי באמצע השבוע, יש לי רק עניין לספר לכם איזה גיבורים ואיזה תותחים אתם הייתם ושכן, אנו חוזרים: מחנה אימון מושלם! היה נדיר בכל צורה, מכל היבט וכמובן, אתם, אחד ואחת מקסימים! אז מעביר אליכם את הסרטון הכי מקסים שצילמתי, הן באימונים והן במחנה אימון של קבוצת הריצה הנדירה שלנו: "רצים עם אסף". את השאר אתם ממלאים בתגובות, אין לי מושג כמה כוח יהיה לי לכתוב ומודה, כואב לי ומודה שוב לכל החברים המקסימים שעטפו אותי בחום ואהבה החל מרגע קבלת הידיעה על מה שעברתי; המון אהבה, תודה והערכה לכולכם. סרטון מחנה אימון מתוך תחילת האימון המשמעותי של המחנה: ריצת נטפים – אילת!

מחנה אימון רצים עם אסף - אילת 2019

מחנה אימון רצים עם אסף – אילת 2019

מחנה אימון רצים עם אסף - אילת 19

מחנה אימון רצים עם אסף – אילת 19 עם נמרוד אחי – מאמן אורח ככוח עזר מקסים

קבוצת ריצה בכפר - סבא מקיימת מחנה אימון באילת

קבוצת ריצה בכפר – סבא מקיימת מחנה אימון באילת

בריאות, שלווה, אהבה, חברים וריצה

שלכם, אסף לב

תוכנית אימון שבועי מעודכנת:

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש