שלום ספורטאים, חברים, קוראים – "קבוצת ריצה בשרון": אימון אישי או קבוצתי ? קבוצת ריצה למתקדמים  . . . מוזמנים בשמחה.

מה זה קבוצת ריצה (קבוצה חברתית – מבחירה) אם לא הסך הכול של חבריה ? אתם מבינים, אלמלא כל האושר הזה הייתי במקום אחר ושוב, התבוננו, ראו, הקשיבו, קבלו והודו! אז, לאח שלנו האהוב – דוד זהות!! המון מזל טוב! בחרנו הבוקר, כאמור, לעשות, להיות לשמוח ולהוקיר על כל הטוב הזה. תראו כאן – פייסבוק: בוקר טוב כולם! קבוצת ריצה בשרון שהיא משפחה, מבחירה, כיף וכבוד לכולנו.

ימי האימונים מעודכנים נכון להיום – "ימי קורונה" – גל שני, שלישי, מי סופר . . . בווטאפ הקבוצתי ובהתאם ל"תו הסגול" ושמירה על הכללים המתבקשים 😎👍😊

ריצה בכפר - סבא

ריצה בכפר – סבא: אימון אישי או קבוצתי, אני כאן עבורכם ובשמחה

דוד זהות - יום הולדת

קבוצת ריצה מוקדם בבוקר

קבוצת ריצה מוקדם בבוקר – "רצים עם אסף"

אנו רצים בבקרים (כבר 13 שנה ברצף!!!), מוקדם, 05:30 שני ורביעי, שישי אחת לשבועיים מאוחר ח ח ח 05:50בבוקר ובערב ימי שלישי מתבצעים אימונים אישיים: מנטאליים וגופניים על בסיס הרצאתי: "ספורט כמניע אנרגטי לחיים". כאן מתוך דף הפרסום הכייפי שהכינו לי . . .

הרצאת השראה - אסף לב

כן, בימי שלישי, לא בהכרח רצים! אלא, מדברים, הולכים, קצת תרגילי חיזוק, נשימה ובעיקר, בעיקר – שלווה!! האימונים פונים לכל אחת ואחד ושוב והכי חשוב: כל אחד הוא יחיד ומיוחד ובעבור זו ההתאמה הספציפית למבנה ומודה שכיף כאשר באים זוגות.

הכי חשוב החיוך!!!

קבוצת ריצה בשרון!! הכי חשוב החיוך!! החברות והרעות!! "רצים עם אסף"

אומנות – חשוב מאוד

כן, הוא הנכד של . . והבן של . . ובכל זאת הוא "חוצב בסלע", נלחם על הבידול שלו, על הסגנון המיוחד של "משיכת המילה" ומעבר לזה, תמיד הוקסמתי מאלו שלא מרגישים צורך להיות בקליפ שלהם ורק תקשיבו למוסיקה שלהם והיא טובה; אז בבקשה, אחד הצעירים והמוכשרים של המשפחה שהופיע אצלנו הכי הרבה, משפחת בנאי, אלישע בבקשה: "מה שאת רוצה"! לשיקוליכם 

פתיחות וכנות עם מנגינה קולית פנימית, ייחודית ואישית – אהבתי מאוד! אגב, רק בפעם השנייה. .

אנרגיה טובה – מודה! כיף גדול! שבת שלום

קבוצת ריצה מכפר -סבא (5)

חיזוקים, חיזוקים, חיזוקים!!! פארק כפר – סבא

עוד מילה אישית בטרם אשלח את המייל: אימון נוער על הרצף האוטיסטי – השבוע התגייס בחור נדיר אותו אני מאמן כבר כמה שנים; נכון, הוא התגייס לשנה בלבד – כמתנדב! ונכון הוא יעשה רק שבוע טירונות ובסוף כל יום ישוב לביתו ובכל זאת, כמי שחווה עמו כל כך הרבה דברים עוד מהיותו ילד אני נרגש ומאושר מעצם גיוסו והכי חשוב מהתהליך המשותף אותו עברנו והייתה זו זכות גדולה עבורי "להיות שם". אז רק רוצה לכתוב לו כאן, בהצלחה רבה, הוא יצליח, אני בטוח בכך, על אף הקשיים ויש קשיים אבל היי, אנו נצמדים להצלחה, לדרך, למאמן לחיים וכן לעשייה – Doing ולתפיסה שלפיה, כל עוד אני עושה = אני קיים, חיוני, יעיל, תורם וטוב יותר! לעולם וחשוב מכך, לעצמי.

תודה על ההקשבה,

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

אסף לב – אימון אישי, קבוצת ריצה למתקדמים

8993137 – 052

קבוצת ריצה בכפר - סבא