ניוזלטר שבועי – בבקשה –

כל אימון הוא חוויה בפניי עצמה. כל הכבוד לכם איך שאתם שומרים על הגזרה ובמיוחד בחורף, מתאימים את התזונה לעונות השנה ומגדילים ומקטינים מנות מזון בהתאם לעומס התקופתי. זאת ועוד, כפי שדיברנו בסיום האימון לגביי שעות שינה; ספורטאי שלא ישן לפחות 4 שעות ברצף נא לא להגיע לאימון !רק בשינה וכל שכן בשינה רציפה הגוף נבנה מחדש, מתקיימת התחדשות הורמונלית ומערכות הגוף והנפש מקבלות את "ההתחלה מחדש" להן אנו כה זקוקים. למעלה מכך, הרגישו חופשי להתקשר אליי לגביי השלמת אימונים בהם לא נכחתם ומדגיש שוב את אימון יום שלישי המתקיים בשעה 17:50 הוא על פי רוב רגוע יותר, לא צריך למהר להתחיל את היום ומטלותיו ואז יש את הזמן לבצע חיזוקים והדגשיי תנועה כה חשובים להמשך.

אז שיהיה לכולנו המשך שבוע נהדר, ניוז שבועי בהכנה, בינתיים קחו באהבה:

מלא שנים למדתי וזאת בעיקר נוכח זה שכשלתי ברוב המבחנים אליהם ניגשתי ובפעם השנייה אליהם ניגשתי כבר למדתי המון וכך יצא לי ללמוד המון וכפועל יוצא של כך לדעת להתמודד עם הכישלונות ! ובתוך שכך להיות עקבי ונאמן לדרך של חשיבות הלימודים בחיינובשנים האחרונות אני מתרגם את אשר למדתי ומלמד, בדרכי, את אשר למדתי ובכל זאת, אני צמא למידע, לידע ולדברים שאנשים אחרים מספרים לי, מלמדים אותי. כך הגעתי לפודקאסטים; בתקופה האחרונה אני מוצא עצמי יותר ויותר מקשיב לתכניות אינטליגנטיות אלו בנושא היסטוריה, מדע, פילוסופיה, רפואה וכן ספורט.

מצרף אליכם פודקאסט אשר האזנתי לו השבוע וזה ממש מעניין וכייפי לשמוע: http://tinyurl.com/y8hqpz54  וכל שכן מבלי לשמוע פרסומות מזעזעות ואשמח אם מישהו יוכל לגלות לי כיצד המפרסמים הצליחו לקבל את "הגברת הווליום" בזמן הפרסומות ? ?

כידוע לכם, מכריי, חבריי, אין לי טלוויזיה בבית ובכל הזדמנות אמליץ על כך; תתנתקו, נסו קצת, תעזו, אל תפחדו; זוכרים, כמו לרוץ מהר בגבעת חן כאשר אין ממש אור יום . . מה יכול להיות ? כשתבקשו (אם תבקשו) לחזור ולהתחבר יעשו לכם מחיר טוב יותר ואולי אולי תמצאו מלא תחומיי עניין אחרים, שונים ומודה, יש תכנים מעניינים בטלוויזיה ואני מאוד אוהב לצפות בה, מדי פעם.

לבסוףמצורף קוד ההנחה למרוץ כ"ס ע"ש רב סמל זיו בללי – 10 למרץ 18: קוד הנחה: MK2018 הרשמה באתר שוונג ושם הקבוצה, כמובן – "רצים עם אסף"

לניוז שבועי – הקליקו כאן: 

יום נהדר,

אסף

קבוצת ריצה image007 image009image015image017 image016 image014 image013

 

רצים עם אסף בכ"ס הירוקה

רצים עם אסף בכ"ס הירוקה

אסף לב

מאמן מנטאלי לספורטאים, מאמן טריאתלון

Mental coach

Triathlon coach

כרטיס הביקור שלי