אסף לב

אסף לב, בן 50, בעל תואר שני במנהל עסקים, גרוש (בטוב) + 2 ילדים מדהימים (מיה ועומר), תושב כפר סבא, ספורטאי פעיל כולל מספר חצאי איש ברזל ואיש ברזל מלא – ישראמן – ינואר 2017 ואלמרה (הולנד) בספטמבר של אותה שנה, מרתוניסט – (מאוד אוהב לכתוב תוכנית אימון אישיות למרתון), מאמן טריאתלון בוגר מכון וינגייט ומאמן מנטאלי לספורטאים בוגר "ספורטדוק".

בתחילת המילניום לערך, עבד אסף כמנהל מכירות ארצי בענף האנרגיה ובמקביל אימן קבוצות ויחידים במסגרת אישית. לאחר כעשור, בתחילת 2010 הקים אסף את קבוצת "רצים עם אסף" וכיום מונה הקבוצה כ 30 ספורטאים ברמות השונות: מי למרתון ומי ליעדים של הורדת משקל, בניית יכולת אירובית ולימוד ראשוני של ריצה ואהבת הריצה (בעיקר עם קבוצת הערב ואימונים אישיים) עד לכדי השלמת היעדים שהוגדרו, כמו למשל, השלמת תחרות של 10 ק"מ – עם חיוך ותחושה של מיצוי עצמי – ובזמן שהוגדר כמטרה, כשאיפה.

תוכנית אימון אישית לאיש ברזל – גם מאמן צריך מאמן!

עוד עוסק אסף באימון מנטאלי לספורטאים ולכאלו השואפים להיות הן במסגרת קבוצתית והן במסגרת של אימון אישי; את הסמכתו, כולל ביצוע סטאז' של שנה עם קבוצת הכדורסל של הפועל כ"ס, קיבל מ"ספורטדוק" – ד"ר הלן כץ. לדידו של אסף, לליווי המנטאלי יכולת מכרעת בהתפתחות הספורטאי ועל פי רוב, זו חופפת בהיבטים רבים את התפתחותו כאדם, כך למשל, לגישתו של אסף: "האימונים, התחרויות ובמיוחד הריצה, עוזרים לי להגדיר את עצמי, כספורטאי ולא פחות חשוב מזה, כאדם".

קבוצת ריצה בכ

קבוצת ריצה בכ"ס

מאמן טריאתלון

מאמן מנטאלי וגופני

ברזומה של אסף ניתן למצוא כאמור, "ישראמן" – איש ברזל מלא, "איש ברזל אלמרה" במסגרת סבב צ'אלנג מספר תחרויות חצאי איש ברזל, טריאתלונים אולימפיים, אקווטלונים ותחרויות נוספות בהן, גם זכה במדליות ובתארים. בעשור האחרון, הספורט תופס חלק מרכזי בחייו של אסף ובעזרתו הוא מנווט דרכו, הן האישית והן בהתנהלות העסקית. אסף שם דגש בפעילותו על הגדרת מטרות, קביעת יעדים תוך חתירה עקבית אליהם ושימת דגש על איכות וסגנון חיים, תזונה נכונה וכן, לשמירה על ערכים של חברות, אהבת אדם וארץ ושמחת חיים.

המוטו של אסף בפעילותו הספורטיבית באופן אישי וכמאמן קבוצות, הינו, לשפר את ההרגשה הפיסית ואת האיזון הנפשי ובכך, לתרום באופן מכריע לביצועים, למצב הרוח, לשלווה ולחיוניות של כל אחד ואחת בכל תחום בחיים; על שילוב הספורט כדרך חיים כתב אסף בשנים 2016 – 2019 טור קבוע במגזין הנהדר "חיים אחרים".

כיום עובד אסף המון עם מתבגרים ובוגרים על הרצף האוטיסטי ובעיקר עם כאלו "בתפקוד גבוה" ובדגש על אספרגר תוך כדי הקניית כישורי חיים וצבירת "חוויות חיים" קסומות ומעצימות.

ולסיום, כמו שאסף אומר ומאוד משתדל לחיות בהתאם: "אנרגיה טובה".

לצפייה בסרטונים האהובים על אסף

לחצו כאן

About Asaf Lev

holds MBA degree 48 years old, divorced with two wonderful kids ,(Mia & Omer) resides in Kfar Saba, an active sportsman – iron man 2017 "israman", marathoner,

triathlon coach – Wingate Institute of Sports – and mental coach for sportsman and for those who wants to be.

01-275x145For the last 10 years Assaf worked as general sales manager in the field of energy. On top of the sales position Assaf trained small sports groups and individuals – athletes among them

As of 2013, Asaf decided to quit his sales position and he focuses now on his sports coaching position: running groups – "asaf runners", general fitness and well-being groups are his day to day main interests

Asaf serves as an approved mental coacher for a wide population from athletes to people who never deal with sports and would like to start

Asaf's motto is: "Do whatever sports activity you love/prefer it will immediately improve your physical state and thus will tap into your mental balance and will improve your general well being".

white coach Reuven:

עם המאמן ראובן