ספורטאים יקרים, קוראים וחברים  – מגזין שבועי נוסף שלנו יוצא לדרך . . . תיהנו; נתחיל ב . . כן, אימון מנטלי! יודעים מה, בואו נתחיל בסיכום הפגישה שהייתה לי לאחרונה עם ספורטאי בכיר וזה היה סיכומה: "אתה לא יכול לשחק משחקים מהבית במגרש של הגדולים"! הספורטאי מענף הכדורגל אולם כידוע לכם, ישנם המון היקשים בין ענפיי ספורט וכל שכן אל מול החיים עצמם. אז כאן בדוגמה זו מעולם אומנויות הלחימה MMA שימו לב מה שקורה ללוחם הברזילאי אנדרסון בקרב מול יריב (אישית לא היכרתי אותו) שרואים שהוא צעיר, רואים שהוא מכבד את אנדרסון ובנוסף והכי חשוב – אין לו מה מהפסיד!

אנדרסון מצידו (אלוף עולם וספורטאי אחרון בעולם שהיית רוצה להיכנס עמו לזירה בה פחות או יותר הכול מותר . .) קצת מזלזל בו, קצת לועג לו ואת ההמשך אתם תראו לבד ואגב – אנשים רגישים לא לראות את הסוף בהילוכים החוזרים, זה טיפה מלחיץ. בבקשה לחצו כאן לצפייה!

אימון מנטלי – אני עובד עם אנשים על דיוק, ריכוז, מיקוד ובו בעת ותוך כדי התאמה לתחום העיסוק (שחייה – אתה מול עצמך, קרב מגע – אתה מול יריב על כל המשתמע מכך) כאשר, לגישתי, אני, אסף לב, יש משמעות אדירה לניצחון! לעולם לא אימנתי מישהו לתיקו ולגישתי, לא על זה הקהל משלם כסף על מנת לצפות ולמעלה מכך, לא לשם זאת אני מאמן אנשים כדרך חיים! אנו עוסקים בספורט וכאן ישנה חשיבות אדירה לניצחון! ואם אפשר ב נוק אווט מה טוב!

אז היו קשובים, תהיו טובים במה שאתם עושים וזה כלל לא משנה אם זה ניהול, גינון, הייטק או מצילים בבריכה . . עצמאים או שכירים, תהיו מקצוענים במה שאתם! במה שזהו בדיוק – שימו לב מילה חשובה: הייעוד שלכם! משם, תאמינו לי, הכול כבר מסתדר.

מחנה אימון!

תודה רבה לרענן (האח) ולורד (המהממת) ולכל צוות GU על הדאגה המסורתית לנו במחנה האימון שיהיה . . כן, עוד חודש זה קורה – תיקון: מחנה אימון ונופש!

GU כרגיל בעשור האחרון . . מחנה אימון - הם אתנו! תודה

GU כרגיל בעשור האחרון . . מחנה אימון – הם אתנו! תודה

תוכנית אימון שבועית החל ב 9 לספטמבר: 

תרבות, שפה, מוסיקה, אהבה!

האמת, שבוע דיי נטול השראה עבר עליי; שום דבר מיוחד, צבעוני או מרגש לא חל עליי ומשהו היה לי חסר. בדיוק אז אני בורח אל המים: אמבטיה, בריכה, ים ואפילו בעצם התקווה לגשם. אז דייב סטיוארט הכה מוכשר עם אנני המהממת שנדמה שהשנים לא נוגעות בהם ובטח לא בכימייה המופלאה ביניהם הצליחו כן להכניס אליי משהו שאני מאוד אוהב: מים וכן, הכמיהה הזו לאהבה מיוחדת "בדיוק כמו שאוהבים עושים . . ." היא אמרה, לא אני שרק מצטט אותה: אז תיהנו או תאהבו, לשיקוליכם:

ה – יוריטמיקס

 אימון יום רביעי! חזרנו! איזה כיף!

אתם מבצעים בדיוק! את האימון שרציתי להכיל; קצב קל ברוב האימון עם 2 קטעים "עולי קצב" – לפני תרגילי הכוח ולקראת סוף האימון, בעלייה. אחלה בוקר, נעים וכיף לחזור

אימון מנטלי וגופני - "רצים עם אסף"

אימון מנטלי וגופני – "רצים עם אסף"

F4F0F72E-D451-4601-99CC-F26A59F999E6

IMG-9450

אימון שישי שבת שלום לכולנו!

איזה כיף לרוץ על כביש בתוך כל הירוק הזה אה . .פרדסים! מילה שהולכת ונעלמת ולעתים זה קצת מפחיד אבל כנראה שאין מה לעשות נגד הקדמה. אני חושב על זה שכל ציר 531 היה מגרש המשחקים שלי החל מגיל 10 עת התחלתי רוכב מבית אמי לבית סבתי, מדלג בין בתי ספר וחוג הטניס האהוב; אז זה מה שנשאר ונגיד תודה וזה – כנראה – מה שצריך היות. אימון נפלא שלכם: כל קטע שעברנו אותו בקצב אטי בוצע לאחר מכן בקצב מהיר (תמונות מייצגות נאמנה את העומס); מאחל לכולנו שבת שלום, שבוע טוב והמשך ימים מופלאים.

כנרת טל מאיר

כנרת טל מאיר – כושר אששששש

יואב וקסלר - מנייה בטוחה ומהירה

יואב וקסלר – מנייה בטוחה ומהירה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אסף לב

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים – סרטון "אתגרים" לדוגמה – לחצו כאן! 

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052לוגו חדש