תודה רבה לאגודת הספורט הפועל כ"ס בית ברל (רוחק'ה ומיקי חליקה) על ההזמנה לתת הרצאת אורח בנושא אימון מנטאלימקווה שהן ההורים וכמובן הנערים והנערות – שהם הם במרכז – הפיקו ממנה דברים אשר ייטיבו עם ביצועיהם בעתיד; בעניין זה, שוחחנו ואף מחאנו כפיים להורים על תרומתם ועזרתם לילדיהם, אולם בה בעת, הדגשנו להורים את "היה מעורב אך אל תתערב" – לנער יש צוות מקצועי מיומן ומוכשר, תן לו לאמן ותן לו את האמון ואתה, עשה את מה שאתה טוב בו: הייה הורה.

נכון, לא היה מזגן והיינו כ 50 איש ואישה והיה יחסית חם, אם אם ולמרות זאת, הצלחנו לעשות הדמייה לכולם ! הצלחנו להעביר את תחושת התחרות לנערים ולהורים את תחושת האהבה, האחריות והדאגה בזמן הכנת הסנדביץ' טרם התחרות… עוד, הצלחנו לראות את המשחה הטוב בכל הזמנים (לטעמי לפחות) בו ג'ייסון ליזאק היהודי – אמריקאי סוגר את הפער על הרביעייה הצרפתית ב 100 * 4 ושומר על חלומו של פלפס ל 7 מדליות זהב חי וקיים; כאן הושם הדגש על חשיבות הקבוצה ועל הכוח שהיא נותנת לכל יחיד הפועל בה, במסגרתה ובכלל זה, מייצג אותה, את ערכיה ואת חזונה. המשכנו לדבר על מטרות: קצרות וארוכות טווח ועל החשיבות של הבחינה לאחור, כיצד אנו עומדים ביחס למה שהגדרנו.

עוד, הספקנו לראות את ניצחון הרוח בו שחיין באולימפיאדה הפארה אולימפית, שוחה ללא ידיים ומצליח להתברג בפודיום בזמן מופלא עם שחייה טכנית, הרמונית ומלאת תשוקה. אישית, יצאתי בהרגשה שכל אחד מאתנו יצא לפחות עם תובנה אחת מההרצאה.

בהצלחה לכולם וכאמור, הלוואי ועוד מספר שנים לא רב, אבוא אני לראותכם מתחרים ואשמח מאוד למחוא לכם כפיים – אתם, הספורטאים, במרכז – כל זה עבורכם….

בשמחות ובברכת הספורט,

הצטרפו אלינו בפייסבוק : https://www.facebook.com/asaf17ran

 

LEV_SIGN