ספורטאים, חברים, פסח מופלא ומקסים לפנינו,

בזמן האחרון יש לי יותר זמן להתעמק באימון – אני מתעסק רק בזה: אימונים אישיים וקבוצתיים במסגרת "רצים עם אסף", מנטאליים וגופניים וכך אני מוצא עצמי "נובר" בארכיונים של ספורט – המופע הנצפה בעולם, יותר מסרטים, קונצרטים, סרטים ואחרים ומחפש משמעויות של ספורטאים, קהילה והקשר ביניהם; הכבוד שאני רוחש לספורטאי עילית הוא גבוה והם מודל להמון אמות מידה שאני מציב לעצמי; ההתנדבות לפרויקט "ניצוצות" היה אחד מהם ובאמת שהיה גם לי מרגש ומספק.

היום אני מעביר אליכם סרטון אשר גרם לי לבכות – דמעות אמיתיות – של ספורטאי אמריקאי מדהים בעונת הפרישה שלו מליגת הכדורסל המקצוענית – נ.ב.א וכמובן כמו שרק אמריקאים יודעים להביע הערכה לספורטאים שלהם וזה מרגש, מאוד, תנו הצצה, דווין וויד, שחקן נ.ב.א בבקשה: בתוך ערוץ הספורט באינטרנט

ולסיום חלק זה, לא אוכל לשחרר אתכם מבלי לצרף אליכם את הסל שלו מלפני כחודש, תראו כמה קסם, שליטה בגוף, בעצבים כמובן ועוד, כישרון, התמצאות במרחב וכמובן בזמן – השעון נגמר . . יכולת קבלת החלטות, שמחה, סיפוק וכמובן הגשמה עצמית בסל שכזה – החל מדקה 9 בסרטון . . דווין, בבקשה – "הריקוד האחרון" ועד שיעלה "המגזין שלנו" ביום שני, קצת תמונות מאימוני השבוע:

רצים, חופש, הכי כיף בעולם ! "רצים עם אסף"

רצים! הכי כיף בעולם! "רצים עם אסף"

אלון גרינברגר IMG-4430

מגזין שבועי – בבקשה

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש