קבוצת ריצה נהדרת, חברים – "רצים עם אסף" !

במסגרת "הכובע השני שלי" מאמן מנטאלי יצא לי לכתוב באחרונה על "דיוק" ועד כמה שזה חשוב לחיינו; למשל אצלי, אני יודע שכל חמישה ימים אני ממש זקוק לפחית קולה זירו ו / או למשל, כל שבועיים אני צריך להתנתק ליום ובכלל, להכיר את עצמי ולקבל את עצמי ובמסגרת עבודתי, עיסוקי בחיים, בערך כל חמישה חודשים אני לומד לתפקד עם פציעה כזו או אחרת וכמעט תמיד זה על שטות כזו או אחרת אבל היי, זה אני וכך למדתי לחיות בשלום, בהרמוניה עם עצמי; אז מוזמנים ממש כאן, לקרוא: חידוד עצמי וכללי ולגביי המשך השבוע, כמובן, יום שני ניוז מלא ועד אז יש לנו להזיע עוד דיי הרבה . .  אנרגיה מעולה לכולנו, חג אורים שמח.

"רצים עם אסף"- אימון שטח, שישי גשום וחוויתי ! שאפו לכולכם ! אין ספק, זכיתם: עוצמה מנטאלית משמעותית שתלווה אתכם המון זמן ! ! 

ובואו נמשיך עם קצת מוסיקה, נחבר אותה קצת לכאן ואז נגיע לספורט . .  . 1976 המדינה מתאוששת ממלחמת יום הכיפורים, עוד שנה יהיה מהפך, אני בן 7 ובערך מאז מתחיל לגלות כל מיני דברים מעניינים על העולם שעיקם הם, חופש, תנועה – אז אני מגלה את האופניים (הכלי האולטימטיבי המעניק עצמאות וחופש אינסופיים ובטח באותם ימים, ללא הרבה מכוניות בכבישים, כמובן שקסדות עוד לא ידעו מה זה וההורים, היכן שהוא, טרודים בחייהם, הם) וכן, מוסיקה והחופש שמעניקה התנועה וזו הבאה עם חיוך ועם סוג של שחרור, הרמוניה וכן, "לא לראות בעיניים".

כך מגיע אליי הקטע הזה ואל תשאלו אותי איך הוא הגיע אליי (אולי איזה דוד חזר מחו"ל . . ) אז כיוון שלא היה לנו טלפון או טלוויזיה בבית, אולי בעצם היה אבל לא כאלו שאזכור אותם ומחשב עוד לא המציאו לזה מילה בכלל וכן, אהבתי אותו מהרגע הראשון. לאחרונה חזרתי אליו ואני עדיין חושב שהוא מדהים בחופש שלו, בהרמוניה וכמובן, בחיוכים המדהימים שמלווים אותו בנות הלהקה; תיהנו, 1976 בוני M 

ניוז שבועי – בבקשה – 

 

אסף

הצטרפו אל "רצים עם אסף" בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

נייד – 8993137 – 052לוגו חדש