ריצה ואיכות חיים: קבוצת ריצה בכפר – סבא!

הכי הרבה אני נשאל לגביי ריצה ואיכות חיים ועל הקשר ביניהם, האם הוא דו או חד סיטרי? כמה קשה להיות מחויב? כמה קשה לקום מוקדם בבוקר? מה זה עושה לברכיים? (אל תאמינו לאף אחד, רק ל מנטור שלכם ולעצמכם) מה זה עושה לחברויות, לסקס, להופעה, להורות ותתפלאו, גם כיצד זה משפיע על העבודה . . .וכן, מגלה לכם ולכן כבר עכשיו: ריצה משפרת באופן דרמטי את איכות החיים ושביעות הרצון שלנו מהם בכל תחום!

ובכן חברים, סמנו "וי" בענק! ליד כל שאלה ותכתבו לעצמכם: ריצה ואיכות חיים הינם מושגים חופפים שהולכים ביחד, הריצה משפרת את איכות החיים ללא היכר וכל שכן כאשר היא מתקיימת בקבוצת חברים! כזו שמפרגנת ואוהדת ולא משאירה את האחרון להילחם לבדו. בקבוצה שלי, "רצים עם אסף", האחרון הוא הברומטר, הוא המדד של הקבוצה ותמיד, אבל תמיד חוזרים עד אליו.

קבוצת ריצה בכפר סבא רצים עם אסף

קבוצת ריצה בכפר סבא "רצים עם אסף" – השנה ה – 19 שלנו 😃🏅👌

יום שני בצהריים, הוצאתי את מגזין הריצה של שבוע שעבר ואני מתיישב קצת מול המחשב וחושב ובונה את תוכנית האימון השבועית לקבוצה עת אני בודק את היומן ורואה שמחר בבוקר יש לי אימון דיי קל, פרטי וזה יכול לאפשר לי לקיים אימון נוסף היום. זה טוב קצת "לצאת מהקופסא" לעשות מדי פעם אימון שני ביום, עם אנשים מאתגרים, ללמוד פילוסופיות חדשות, שפה חדשה וכל שכן כאשר אני רץ עם אלוף עולם! כן, ידידי משכבר הימים דב קרמר, הלא הוא אלוף עולם במרתון לוותיקים (אגב תוצאה של קצת מתחת ל 2:30 שעות למי שיש עוד חלומות . .) אמר לי שיש לו ריצה של שעתיים הערב, פארק, מישורי ואפילו אתה, אסף – בסלנג רוסי כזה – תוכל לעמוד בקצב שלנו שהוא, כן, קל.

איכות חיים! אימון מבריק, יצירתי ומעניין ביותר ל תמוש שלנו - מאמנת פילאטיס בכירה!

 איכות חיים וריצה! אימון מבריק, יצירתי ומעניין ביותר של תמוש שלנו – מאמנת פילאטיס בכירה!

זוכרים את אימון הבוקר ואת השיחה שלנו לגביי האימונים השבועיים ? ובכן, לגישתו של קרמר, כמעט כל האימונים צריכים להיות בקצב קל! רק מה, שיהיו מעל שעה וחצי וכן, כמעט כל יום. אז אצלנו ואני מזכיר לכולנו שאנו ספורטאים חובבים ובכל זאת, תוכנית האימון השבועית שלנו מבוססת בגדול על : אימון איכות חזק, אימון קל ועוד השלמה של נפח – קל ושוב, כל אחד על פי מטרותיו, חלומותיו ושאיפותיו; זה שרוצה תוכנית אישית למרתון (מוזמנים לפנות אליי בנייד, במילים, בעבור זה) או זה שרוצה להוריד משקל או זה ששואף לשמר את הקיים ולהמשיך ליהנות ממה שהוא עושה. לקבוצה הנהדרת שלנו "רצים עם אסף" יהיה כאמור השבוע – אימון אחד ארוך, פילאטיס משובח עם תמי, אינטרוולים באצטדיון המשודרג וכן אימון קשה בצורה של . . נכון, מנוחה~

איכות חיים! להתרווח על כיסא בחוף הצוק בתום אימון ארוך

איכות חיים! להתרווח על כיסא בחוף הצוק בתום אימון ריצה ארוך! תודה רבה לקואץ' ראובן מילמן

דני ארז - חיוך של ספורטאי ששבר שיא מרחק!

דני ארז – חיוך של ספורטאי ששבר שיא מרחק!

המכנה המשותף של כל מה שאני עמל עליו בעשור האחרון ולמעלה מזה, זה ליצור מרקם חברתי אוהד, מחבק ומפרגן ובתוך זה – מרקם אשר כן יקדם אותנו גם גופנית וגם מנטאלית ושוב, אנו ממשיכים להתקדם, הן בתוצאות והן בחדווה שיש לנו מהריצה ושוב, ריצה זה דבר קשה! ! אופניים ושחיה ושא ענפי הספורט האירובי לא מחייבים וקשים ומלאיי תירוצים כמו הריצה. רק מה, ברגע שניצחת את הריצה והאימון נגמר – את ואתה מלכיי העולם! ! אז תמשיכו בדיוק כך, אני נהנה מכל רגע, אתם לא מפסיקים להתקדם ולאתגר אותי ואני חייב להמשיך לדייק אתכם ולמרכז אתכם על הדגש והרעיון המרכזי: ריצה ואיכות חיים שלובים זה בזה כמו מיתרים על הגיטרה של הגאון, ברי, "ניצוצות" – בבקשה – מהדברים הכי איכותיים שנוצרו כאן: 

עונג צרוף!

כן, כמובן, כתמיד, הריצה עם דב הייתה מדהימה, למדתי והפנמתי עוד כמה דברים, נדבר עליהם באימונים הקרובים . . ועד אז – מגזין ריצה שלנו, בבקשה:

 

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו – פייסבוק

יוטיוב נשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

אסף לב מאמן קבוצת ריצה בכפר סבא

אסף לב מאמן קבוצת ריצה בכפר סבא

אסף לב
אסף לב
במהלך לימודי לתואר שני במנהל עסקים, ראיתי מקרוב המון אנשים עייפים שצריכים משהו שיזין אותם: תחושה טובה, אנרגיה חיובית – משהו מעבר שיאפשר להם לא רק להתמודד, אלא לשגשג בכל תחום בחיים; בדיוק אז הבנתי את מקומי ותפקידי כאן: לאמן! מנטאלית וגופנית, ערכית ותודעתית. אז נעים מאוד👍 אני אסף לב, מאמן מנטלי ומאמן טריאתלון; ספורטאי פעיל, "איש ברזל", מרתוניסט ומאמין בספורט אירובי: תנועה, רכיבה, שחיה וריצה בעיקר - כדרך חיים! הגדרה עצמית - השכמה מוקדמת בבוקר וניהול אורח חיים בריא ושליו ככל שניתן. יזם, מקים ומאמן קבוצת הריצה בכפר-סבא: "רצים עם אסף" ונהנה מכל רגע. ♥ מאמן אישי לחיים, לזוגיות, לספורטאים, למנהלים, וגם לאנשים עם "צרכים מיוחדים": שיחה, תנועה, אמונה, העצמה, נאמנות והכי חשוב: חברות.💯

13 Comments

 1. רחל הגיב:

  נראים מצוין,

  רחל

 2. דני הגיב:

  בהחלט תפסת את הרגע, אימון מצויין, אנשים ואנרגיה טובה. תודה. ואיזה שיר…..האימון שלך זה כמו מכת חשמל

  חג שמח

  • אסף לב הגיב:

   כבוד דניאל ותענוג,

   המשך כך – הריצה נותנת משהו אחר לחיים, "משהו" שלא ניתן לקבל במקומות אחרים – איכות חיים קראתי לזה בפוסט זה,
   וכן, מוסיקה הכי עוזרת לדייק את ההרמוניה הזו שבין הריצה לחיים.

   אנרגיה טובה,

   אסף

 3. אריאלה לב הגיב:

  הידד לספורטאים,

  אריאלה – האמא

 4. דורית הגיב:

  אסף….אין ספק שאיכות חיים וריצה זה השילוב האולטימטיבי… אהבתי מאד לקרוא…מעמיק חד ויחודי!

 5. אכן אימונים מאתגרים ומעצימים
  כיף להתאמן אצלך וזה לא ברור מאליו
  אך יש דבר חשוב לזכור כאשר אני מסתכל בפרספקטיבה מקצועית.
  להשלמת ריצה ואיכות חיים יש לבוא לעיסוי.
  כדי להשיג תוצאות ,התמדה לאורך זמן,ומניעת פציעות יש תמיד לטפל בגוף אחרי מאמץ .
  עיסוי הוא חלק בלתי נפרד משגרת האימונים של כל ספורטאי מקצוען. ספורטאים כאלה ששגרת האימונים שלהם קשה מאוד, חייבים גורם חיצוני שיעזור להם לשחרר את השרירים ולהאיץ את ההתאוששות שלהם על בסיס קבוע – וזה רק כדי להשתדל למנוע פציעות. גם כשהפציעות מופיעות, יש במקרה הזה תפקיד חשוב למעסים שבדרך כלל עובדים בתאום עם צוות רפואי כדי להביא להחלמה או אפילו להכשרה זמנית של הספורטאי כדי שלא יחמיץ את תחרות המטרה שלו.
  מחכה לכולכם בקליניקה .שבוע נפלא

  • אסף לב הגיב:

   אמת, צודק, עיסוי זה בראש ובראשונה דבר המונע פציעות ועוזר להתחדשות גופנית של הרקמות שנפגעו, נדחסו באימון. מעבר לכך וכל שכן כאשר זה אצל איש מקצוע מצוין שכמוך. שנית חברים, הלו זוכרים: איכות חיים! קחו לכם שעה, תתפנקו, תתרווחו, ללא ניידים וכן, אפשר גם להגיד לאריאל העדפות מוסיקליות אחרות מאשר מוסיקה דרום אמריקאית חחח – הקרואסון שלי וכל מיני דברים מוזרים שכאלה חחחח

   אסף

 6. גולן הגיב:

  נראים נהדר אסף,

  גולן

 7. צביקה שפיר הגיב:

  ניוז מעולה קואץ', אחד הטובים 🙂 תודה !
  תרגילי הבטן שהמלצת פגז ! הרגע סיימתי סט, מומלץ ביותר!

  מתגעגע מלא ..

  • אסף לב הגיב:

   גבר אתה ואח יקר,
   כולם מחכים לך וכן, חבר אתה חסר.

   תבוא לקפה בינתיים, גם טוב, אנרגיה מעולה, בריאות,

   אסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.