ריצה ואיכות חיים

הכי הרבה אני נשאל לגביי ריצה ואיכות חיים ועל הקשר ביניהם, האם הוא דו או חד סיטרי? כמה קשה להיות מחויב? כמה קשה לקום מוקדם בבוקר? מה זה עושה לברכיים? (אל תאמינו לאף אחד, רק ל מנטור שלכם ולעצמכם) מה זה עושה לחברויות, לסקס, להופעה, להורות ותתפלאו, גם כיצד זה משפיע על העבודה . . .

ובכן חברים, סמנו "וי" בענק! ליד כל שאלה ותכתבו לעצמכם: ריצה ואיכות חיים הינם מושגים חופפים שהולכים ביחד, הריצה משפרת את איכות החיים ללא היכר וכל שכן כאשר היא מתקיימת בקבוצת חברים! כזו שמפרגנת ואוהדת ולא משאירה את האחרון להילחם לבדו. בקבוצה שלי, "רצים עם אסף", האחרון הוא הברומטר, הוא המדד של הקבוצה ותמיד, אבל תמיד חוזרים עד אליו. יום שני בצהריים, הוצאתי את מגזין הריצה של שבוע שעבר ואני מתיישב קצת מול המחשב וחושב ובונה את תוכנית האימון השבועית לקבוצה עת אני בודק את היומן ורואה שמחר בבוקר יש לי אימון דיי קל, פרטי וזה יכול לאפשר לי לקיים אימון נוסף היום. זה טוב קצת "לצאת מהקופסא" לעשות מדי פעם אימון שני ביום, עם אנשים מאתגרים, ללמוד פילוסופיות חדשות, שפה חדשה וכל שכן כאשר אני רץ עם אלוף עולם! כן, ידידי משכבר הימים דב קרמר, הלא הוא אלוף עולם במרתון לסניורים (אגב תוצאה של קצת מתחת ל 2:30 שעות למי שיש עוד חלומות . .) אמר לי שיש לו ריצה של שעתיים הערב, פארק, מישורי ואפילו אתה, אסף – בסלנג רוסי כזה – תוכל לעמוד בקצב שלנו שהוא, כן, קל.

איכות חיים! אימון מבריק, יצירתי ומעניין ביותר ל תמוש שלנו - מאמנת פילאטיס בכירה!

 איכות חיים וריצה! אימון מבריק, יצירתי ומעניין ביותר של תמוש שלנו – מאמנת פילאטיס בכירה!

זוכרים את אימון הבוקר ואת השיחה שלנו לגביי האימונים השבועיים ? ובכן, לגישתו של קרמר, כמעט כל האימונים צריכים להיות בקצב קל! רק מה, שיהיו מעל שעה וחצי וכן, כמעט כל יום. אז אצלנו ואני מזכיר לכולנו שאנו ספורטאים חובבים ובכל זאת, תוכנית האימון השבועית שלנו מבוססת בגדול על : אימון איכות חזק, אימון קל ועוד השלמה של נפח – קל ושוב, כל אחד על פי מטרותיו, חלומותיו ושאיפותיו; זה שרוצה תוכנית אישית למרתון (מוזמנים לפנות אליי בנייד, במילים, בעבור זה) או זה שרוצה להוריד משקל או זה ששואף לשמר את הקיים ולהמשיך ליהנות ממה שהוא עושה. לקבוצה הנהדרת שלנו "רצים עם אסף" יהיה כאמור השבוע – אימון אחד ארוך, פילאטיס משובח עם תמי, אינטרוולים באצטדיון המשודרג וכן אימון קשה בצורה של . . נכון, מנוחה~

איכות חיים! להתרווח על כיסא בחוף הצוק בתום אימון ארוך

איכות חיים! להתרווח על כיסא בחוף הצוק בתום אימון ריצה ארוך! תודה רבה לקואץ' ראובן מילמן

איכות חיים! איכות חיים אמרנו . . .

דני ארז - חיוך של ספורטאי ששבר שיא מרחק!

דני ארז – חיוך של ספורטאי ששבר שיא מרחק!

המכנה המשותף של כל מה שאני עמל עליו בעשור האחרון ולמעלה מזה, זה ליצור מרקם חברתי אוהד, מחבק ומפרגן ובתוך זה – מרקם אשר כן יקדם אותנו גם גופנית וגם מנטאלית ושוב, אנו ממשיכים להתקדם, הן בתוצאות והן בחדווה שיש לנו מהריצה ושוב, ריצה זה דבר קשה! ! אופניים ושחיה ושא ענפי הספורט האירובי לא מחייבים וקשים ומלאיי תירוצים כמו הריצה. רק מה, ברגע שניצחת את הריצה והאימון נגמר – את ואתה מלכיי העולם! ! אז תמשיכו בדיוק כך, אני נהנה מכל רגע, אתם לא מפסיקים להתקדם ולאתגר אותי ואני חייב להמשיך לדייק אתכם ולמרכז אתכם על הדגש והרעיון המרכזי: ריצה ואיכות חיים שלובים זה בזה כמו מיתרים על הגיטרה של הגאון, ברי, "ניצוצות" – בבקשה – מהדברים הכי איכותיים שנוצרו כאן: 

עונג צרוף!

כן, כמובן, כתמיד, הריצה עם דב הייתה מדהימה, למדתי והפנמתי עוד כמה דברים, נדבר עליהם באימונים הקרובים . . ועד אז – מגזין ריצה שלנו, בבקשה:

 

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש