אחד ממרוצי השטח הטובים בהם נטלתי חלק הסתיים לפני מספר שעות –  יער עופר Xodus Trail Run

ארגון מופלא של צוות  SPORTWEB, בניהולה הנעים והאדיב של דפנה, אכן העניק חווית שטח בלתי נשכחת. ראשית לכל, הסדר, הארגון, הייתי אומר, אפילו הצניעות והאהבה לספורט ולהווית הספורט קרצו מכל מטר שאותו חלפת ואכן, כמעט כל מטר סומן. האמת, אמרו לי שאני רק מחמיא למארגני מירוצים והפעם, אמרתי שאבוא עם עיניים יותר ביקורתיות – אך, מה לעשות, היה מושלם. הפריסה הנפלאה בסוף מרוץ הבוטיק הזה רק חידדה עד כמה ניתן להרים בארץ מרוצים יפים ומושקעים כגון זה. מזג האוויר היה מצוין בהקפה הראשונה – 15 ק"מ לפי 1:30 ודעיכה סבירה בהקפה השנייה ל 1:47 שע' או אז, גם המזג אוויר הפך להיות פקטור.

על מרוץ שטח נוסף מסבב זה, קראו כאן על מרוץ יער חרוביתhttp://tinyurl.com/c9mcef3

יוצאים לדרך – מעט לפני 6 בבוקר

                                                                                                                                                                                              

המון זמן יש לחשוב בדרך, בכלל, הריצה מאוד מזכירה מרתון, לפחות עבורי ברמת הקושי, ג'לים, תוספי תזונה, קצב והתייחסות. הגוף והנפש זוכרים כל אימון: ריצות נפח, חורשים – מגרש ביתי, לטרון – עם קבוצתי בעבר (יעדים), אימנוי ים ואימוני איצטדיון עם קבוצתי – "רצים עם אסף". הכול, כל "בנק היכולות" שצברת מצטבר לכדי ריכוז של קצת מעל 3 שעות, התמקדות ואמונה בגוף ובנשמה שיביאו אותך בבטחה לקו הסיום.

מזג האוויר החם הופך להיות פקטור חשוב בהקפה השנייה

DSC_0567

3 פעמים נפלתי בדרך, נפילות אגן מעצבנות כאלה והאמת, הרבה זמן כבר לא נפלתי וזה כאילו מישהו נותן לך סטירה – מן בומבה כזו שאתה חוטף מאבני הבזלת אשר מחדדת לך את התודעה ואת האמונה, להמשיך הלאה, זו תחרות, אין לי זמן להתחיל להתבכיין כאן….לבסוף, ברצוני לברך את אבי (הקצין) על תחרות מצוינת ובברכת הספורט והאנרגיה הטובה, אסיים; ואנסה לשכנע את ילדיי לנוח עמי צהריים – בינתיים, לא קל.

אחלה שבת ואנרגיה טובה,

אסף לב

מאמן טריאתלון, אימון וליווי מנטאלי לספורטאים ולכאלו הרוצים להיות

לוגו חדש