בשנים האחרונות אני נושא עמי הרצאה עימה אני מטייל ברחביי הארץ ושמח להציג אותה בפני כל מי שחפץ לשמוע על דרך חיים, איכות חיים, אושר, בריאות וכן, גם כושר. 

שמה של ההרצאה "ספורט כמניע אנרגטי גם לחיים" – מקווה שבאי מחנה האימון נהנו לשמוע אותה, כן ?  שאלה אותי נטע, טרם היציאה למחנה האימון "מדוע גם לחיים" ? כאן נפל לי אסימון תודעתי אותו אני מקווה שהצלחתי להעביר לכם, ספורטאים / אנשים נפלאים של קבוצתנו "רצים עם אסף" ולפיה, נכון הספורט מחייה אותנו, מחזק ומרומם אותנו – פיזית ונפשית, אולם הרבה מעבר לזה, ישנם את החיים עצמם.

ספורט הוא תומך, משפר, מחדד, מדייק ומייעל אולם לעמוד בפני עצמו הוא איננו יכול. כן, זוכרים מההרצאה שלי, את מרכיבי האושר: משפחה וחברים בראש ובראשונה ואז: "הכרת תודה" ואלמנטים שבראיה ראשונית עלולים להיתפס כ"רוחניקים" או רחוקים מאתנו, אולם בפועל הם הם אשר יוצרים את הוויתינו ונותנים לנו יותר שליטה ויותר "קירבה" אל המושג הכה חמקמק ומורכב המסכם חיים שלמים במילה אחת: "אושר" !

עכשיו, סוף מחנה האימון, שבת אחה"צ נשארתי כאן בצימר – חדר (כבוד לקיבוץ כרמים על אירוח מקסים) עוד כשעה קלה על מנת לסכם ולחדד לעצמי את מחנה האימון שהיה ובראשית לכל, רוצה להודות לכל אותם ספורטאים מופלאים שבאו, הזיעו, רצו, עזרו אחד לשני ותרמו למסגרת התומכת והמפרגנת שלנו ולפיה אף אחד לא נפצע, אף אחד לא נשאר לבד וכל אחדד עוזר לאחר בדיוק, אבל בדיוק, היכן שקשה לאחר; בשמי ובשם כל הספורטאים אנו מודים ל"מעסה הבית" – אריאל על טיפולים מדהימים וכמעט בלתי פוסקים על מנת שנעמוד כמעט בכל היעדים שהוצבו למחנה האימון; אחר, מודה לנותני החסות של הקבוצה – לחברת מיזונו ישראל ולחברת TYR (רענן) על התמיכה והפרגון לקבוצת "רצים עם אסף"; עוד, המון תודה לחברי הטוב, ראובן מילמן על עזרה בהכרת השטח – במיוחד עליות יער יתיר וכמובן על אימון אינטרוולים חזק בשבת בבוקר; לבסוף, מודה לכל אותם גורמים אשר חברו להם יחדיו והביאוני לכדי רגע מכונן זה ולפיו: היה פשוט כיף !

והרי, האין זוהי מהותם של רוב הפעולות שאנו עושים בדרך אל האושר . . . אז, שיהיה לכולנו "כיף" ושלא נפסיק להתקדם, ליהנות ולהודות.

 קצת תמונות:

DSC_0084 DSC_0080 DSC_0069DSC_0064DSC_0078מחנה אימון כרמים 2014

שמואל בורג והרייזסים

קצת סרטונים ממחנה האימון ומתוך ערוץ היוטיוב – ממש כאן

הכי כיף !

במהלך אימון אינטרוולים

"בדרכים"

זהו, נגמר, היה תענוג – עוד חצי שנה מחנה נוסף (ואכן היה והיה מדהים), יום שני 05:30 אימון קל מאוד.

אנרגיה טובה,

אסף לב

"רצים עם אסף"

מאמן טריאתלון, מאמן מנטאלי לספורטאים ולכאלו השואפים להיות

אסף לב - באנר תחתון לאתר