יום חמישי בצהריים, לאחר כחודשיים של הכנות, סוגרים מחשב, מוודאים שהכול בבית סגור, עולים על הרכבים ויוצאים למחנה אימון של הקבוצה – דגניה ב' – קבוצה ראשונה בדרך: 

 

שעה 15:00 , ממוקמים בחדרים, יוצאים לריצת היכרות עם השטח המדהים ביופיו:

הכרת השטח בצילום מהדרך.

בוקר, חימום קל ויוצאים לדרך:

במאמץ קבוצתי דוחפים קדימה.

ה"ביחד" הזה שלאחר מאמץ הריצה – מעניק כוחות ונותן חום ואהבה להמשך: פריסה קלה לאחר אימון:

הצד המזרחי של הכינרת בשבת – כביש ריק לגמרי נוכח סגירתו לסובב כינרת – ישראל נהייתה מעצמת ספורט חובבני וזה יפה ובריא לנו:

היה גם אימון שחייה קל בכינרת:

ארוחת ערב שבת בצל תמר, היה מעולה – מומלץ בחום. לא אכלנו סטייקים . . . כן, בראש השולחן זה רמי – המנכ"ל

שתינו מחר מחכה יום אימון משמעותי, האחרון, הכאב והעייפות מורגשים:

יום אחרון למחנה האימון  –

שבת, שעה 05:25 אנו קמים לאימון המשמעותי האחרון של המחנה. האמת, אנחנו תשושים; אתמול בערב ביצענו 10 אינטרוולים על הציר של צומת צמח אפיקים וניכר על רובנו, הקושי שמצטבר. התוכנית לאימון היא ריצת נפח מותאמת ספורטאי, בין 18 ל 28 ק"מ, כאשר הקטע מרכזי בריצה הוא הגברה של 8 ועד 10 ק"מ. רצים על ציר 90 מקיבוץ דגניה ועד לצומת מעגן ומשם ממשיכים צפונה על הכביש, עד קצת אחרי עין גב וחזרה. הציר ריק לגמרי בעקבות סגירת הכביש לטובת רוכבי האופניים בסובב כינרת, הרווח כולו שלנו. אחד –  אחד חוזרים לדגניה ב' בליווי כאבי שרירים, שלד ואחרים. עייפים אך מרוצים, מרוצים מאוד.

 נשארה לנו עוד ריצת שחרור קלה בטרם נחזור הביתה. איכשהוא מרגיש שאנחנו נמצאים כאן שבוע: מתאמנים, נחים ואוכלים; נוסחה מדהימה של שלווה, אושר ופעילות ספורט מופלאה.

אני רוצה לבסוף להגיד תודה  לכמה גורמים שעזרו לנו לנהל ולקיים מחנה אימון משובח. ראשית, לכל אותם ספורטאים שבאים, מתאמצים וכמובן, נותנים בי את אמונם בדרך של כל אחד מהם להגיע ליעדיו. חברות מרתון ישראל (עופר, דפנה ואפרת) – הפקת אירועים, חברת רפאל'ס על אספקת חטיפי אנרגיה מצוינים, חברת מיזונו (צחי כהן ושאול סמדג'ה), רענן מחברת GU ולבסוף, דובב ידידי מחברת רילטיימינג; תודה על התרומה הנהדרת שלכם למחנה, כל אחד בתחומו, ועל העבודה המצוינת שאתם עושים בכל השנה.

 לבסוף, מודה בשמי ובשם קבוצתי – "רצים עם אסף" לאפשרות שניתנת לנו בכל יום מחדש, לרוץ ולרוץ ביחד. אנו מודים ומוקירים כל רגע כזה.

 תודה,

 אסף לב

ערוץ היוטיוב שלי, כאן

LEV_SIGN