קצת לפני הריצות וקצת לפניי המגזין הנפלא של קבוצת האנשים המופלאה שלנו "רצים עם אסף" תנו קצת להתבטא, קצת לפרוק, קצת לחדד את תאי המוח המתכהים עם ההתבגרות . . שנייה . . חייב לקפוץ על המוסיקה ולהחליף – גם אתם שמתם לב ש גלגל"צ נהייתה תחנה מזרחית ? "הדרה" או משהו כזה קוראים לזה, בסדר, אוקיי, אבל בחיאת, איזו שפה, איזה תוכן ? איפה החריזה, משהו . . לא טוב לי עם המוסיקה הזאת, אוקיי שמתי שיר מדהים ותיכף אשלח גם לכם אותו, שתיהנו, זו אומנות, זו תרבות וזה מה שיש לי להגיד היום . . .

לפניי קצת למעלה מעשרים שנה התחלתי לרוץ כ"דרך חיים" ! פשוט – ריצה זה הדבר הספורטיבי הקשה ביותר, אם אתגבר על זה אוכל להתגבר על הכול . . או אז הייתה סדרה בטלויזיה שקראו לה "אוז" והיא תיארה אסירים מסוכנים בבית כלא שמור בארה"ב וכדי לשרוד שם נזקקת להרבה מעבר לשעה ריצה ביום . . נזקקת להמון כישורי חיים הישרדותיים שכוח פיזי ואירובי היו רק חלק מהם ובין לבין מצאתי את עצמי נודד בין כישורי החיים והספורט ואז התחלתי לרוץ והמון וגם להתאגרף וזאת במקביל לגלישה, אופניים ושאר ענפיי הספורט שעשיתי עת נלחמתי את "קרב ההישרדות שלי" בצורה של סיום תואר שני במנהל עסקים ובחיי שזה היה קשה. מפה לשם, זיכרוני לא כזה חזק וכ"כ רחוק אבל יכולת הדמיון שלי דיי טובה . .  ומצאתי את עצמי בהולנד, אמסטרדם, לבדי ורוצה לעשות כתובת קעקע בדיוק כפי שיש לכוכב הסדרה.

הימים הם ימי טרום עידן הטלפונים החכמים והאנשים ה"אולי פחות חכמים" (פחות אמפאתיים אני כבר דיי בטוח שכן ובעבור זה אני מרפד עצמי באנשים הכי מקסימים שבעולם) ויש שמועה שעומד להיות משהו שישתף ויחבר את כולנו ביחד ויהיה מלא בלאגן וסוג של כאוס חברתי ואני רק רציתי שקט, עוד קצת לקרוא, לחשוב, לבדוק, לנסות ולהתנסות ותוך כדי מחשבותיי אני מרים ראשי ומזהה בדיוק את הקעקוע עליו חלמתי בלילות וכן, הוא עמד בסוג של זווית כזו ומבחינה אומנותית היה יפה רק שזה היה "האלוהים שלהם", כן, ישו.

וואלה, איזה טעם יש לי בדברים וכמובן שקעקוע מעין זה לא בא בחשבון וכך מצאתי עצמי נכנס לחנות קעקועים ומראה לו את הקעקוע ומבקש ממנו "משהו בסגנון הזה" שכן, יהודי אני ויהודי גאה ואוהב מולדתי. לאחר כוס קפה קטן וממש לא טוב ולאחר ששאף עליי את כל השאכטה שלו סיכמנו שנעשה בחורה יוצאת מתוך הלהבות ושהיא תחזיק את כדור הארץ. אהבתי את הרעיון וכבר אז החל להסתמן "הגל הבא" בליברליזם שיעבור ועובר על העולם ולפיו: "העולם של מחר יהיה נשי" וכך קעקעתי את הטאטו הראשון שלי (חודש אחריי כבר היה לו חבר בצורה של שור . . אבל לא ההוא ממאיורקה – רפאל נאדל, אלא מקרית אונו ובהשראת האחד והיחיד, מייקל ג'ורדן).

חזרתי לארץ עם טאטו דיי מוזר, אולי אפילו עקום אבל מאוד אהבתי אותו והוא נתן לי המון כוחות גם כאשר הסדרה "אוז" ירדה ובדיוק אז החלטתי שאני לא רוצה טלויזיה בבית שלי ! אני אדם צמא ידע והכי אוהב ללמוד אולם בדיוק אז הפכה הטלויזיה למשהו שנראה היה לי כמו שטיפת מוח של מפרסמים ושליחיהם כדוגמת ארז טל ואחרים אשר לעתים לא הבנתי מה פרסומת ומהו תוכן מעניין, מועיל או מחדש ומלמד. ברדיו היום זה בכלל טירוף, תקשיבו פעם לג'ני בלום ב 100 F.M אשר ללא שום בושה מפרסמת תוך כדי השירים והדברים המוזרים שהיא מקריאה (שרומיאו – רומאן – שולח ליוליה שלו) ספרים, מדיטציות וכדומה וכל מי שמשלם לה ולהם בעבור זה.

הימים הם ימים של שנה עברית חדשה והרבה אנשים בוחרים את "נבחרי השנה" שלהם ומקומם אותי ואפילו מעט מעליב לראות עיתונאים נחשבים בוחרים אנשים כמו ראש המוסד לנבחר השנה . . הרי ברור שהוא, הרמטכ"ל וכל האנשים שתחתם אשר עושים עבודת קודש יהיו נבחרי השנה, היום ובכל רגע בו אני יושב בביתי הקט וכל מה שנותר לי להתלונן עליו הוא ששמו לי שיר מזרחי ברדיו . . "מסתכל עלייך עם סיגריה בצד . . " מזעזע !

אתמול בערב, זוגתי ענת ואנוכי הצלחנו להסכים (בשכנועים לא קלים . .) להישאר בבית ולא להיות בטירוף של החג ולצפות בטלויזיה ומה אגיד לכם . . נטפליקס ! רוצים קצת מהאומנות, חלקכם גם יזהו את הסדרה אני מאמין תוך כדי השיר . .  בבקשה: 

כן, "בית הנייר" – על שום הדפסת הכסף בזמן השוד המבריק הזה. הרצאה מקרית של בחור מקסים בשם אופיר מבנק פועלים על ביטקוין ועל הצמיחה המטורפת של מטבע זה (מה שלקח למייקרוסופט ואפל להגיע ב 35 שנה לוקח למטבע זה 7 שנים בלבד) רק מה, ברור אליה וקוץ בה . . האקרים מבריקים "שותים את כל הקופה" וכן, הסדרה הזו מציגה שוד אינטליגנטי ומבריק ובין לבין זורקת אותנו למציאויות שונות ומעוררת מחשבות על הקידמה, "העולם החדש" אליו אנו נחשפים (ביפאן אפשר כבר היום לקנות בכל חנות עם מטבע זה – אין עליו עדיין רגוליזציה וכל אחד יכול לפתוח לעצמו מטבע ולסחור בו . .) הוא אינטיליגנטי, מהיר, תזזיתי ומבריק ביותר ושוב, אמפתיה תחפשו בין האוהבים שלכם (משפחה וחברים) ופחות במרחביי העולם ! תחשבו על זה, ספויילר קטן . . . בני הערובה מולבשים באותן מסכות של החוטפים וכוח החילוץ לא יודע במי לירות ומי הולבש בבגדי חוטף . .  חייב להתקשר לחברים שלי ביחידות העלומות לברר איך מתמודדים עם עולם זה שתיכף מגיע אלינו.

אז כן, "איש השנה שלי" הוא מנכ"ל נטפליקס שאני בטוח שהוא איש מבריק אשר הצליח להכניס לכל טלוויזיה ביתית ועדכנית את הערוץ הזה המשדר סדרות איכות וזה הדבר החשוב בשביל אדם צמא ידע ואיכות שכמוני ! וברור, לא אכנס לראות מיהו ומה עשה ואם הוא אוהב או עוכר ישראל . . נוח לי ונכון לי כך, מעריך אותו המון על מה שעשה ועם ניפגש שוב אז, ברור "שלום שלום ושאפו" ואת שלי אמרתי ויש לי המון חומר לחשוב עליו וברור, לחלום עליו – חולם המון, אפילו בצהריים.

עכשיו שבת, אחריי אימון בוקר חזק, סיימתי לכתוב, לחשוב, להיות במקום הנכון לי, המדויק לי, מקלחת (ברור שאמבטייה), את שלי אמרתי, מנוחה קלה והמשך תנועה.

תבורכו, אנרגיה מעולה, שנה מצוינת, בריאות ואהבה,

 כן, ניוז שבועי מלא – בבקשה: 

 

אסף

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052לוגו חדש