שנה מופלאה לכולנו!

10 שנים, 10 שנים כבר שאנו שמחים, גאים, בריאים, אוהבים ורצים ביחד! "רצים עם אסף", 10 שני כבר רצים ביחד, וואו! בחיי שאני גאה בנו! כלל לא מובן מאליו! כאן, מתוך סרטון פייסבוק כמה מילים על כל הטוב הזה שלנו, מוקדם בבוקר, מעירים ו"גוררים" את העולם למען מחר (תיקון: היום) טוב יותר. שנה מקסימה לכולנו – זה אנחנו – תראו -כאן

רצים עם אסף - חג שמח
רצים עם אסף – שי לחג מסורת של עשור . . . השנה – מגבת שלמה ארצי 

קבוצת ריצה בכפר - סבא

וטיפה לפניי שאני מניח את השכפ"ץ שלי ולוקח לעצמי מחר יום חופש מאימונים – הן עבודה והן שלי בדרך לאיש ברזל רוצה לשתף אתכם ברגעי קסם של החיים שלי! בעבודה שלי כשם שאני חווה אותה בעבודה עם ילדים, נערים (בנות כמעט ואין ואני עדיין בחקירות איך זה ייתכן . .) ובוגרים אשר מוגדרים על "הרצף האוטיסטי" וכאן השאלה שלי: אז מה.

אנחנו, כל אחד מאתנו יכול לעשות עם החיים שלו הכול! כאן תראו בכמה דקות את הילדה המדהימה זאת – חובה להסתכל!! גרתה תונברג משבדיה! מרגשת, נוגעת, נלחמת ומנצחת את הפחדים, הקשיים וטייקוני העולם וזה פשוט מרגש – עם או בלי אספרגר . . שמה קצוץ על הכול. (איך המילה העדינה שבחרתי אה . .) אז ימים מופלאים לכולנו, אל תפחדו מכלום (כמעט – לבנות מותר לפחד מג'וקים וגם לגברים עד גיל 30 ) – תראו כאן!

קבוצת ריצה בכ"ס – אימוני השבוע

 יום שני – שבוע נהדר לכולנו

אימון קליל, נינוח, כייפי ורגוע; 9 ק"מ של מעטפת העיר – בלי עומסים חריגים, ללא מתגברות והפתעות . . . בוקר טוב ושבוע נהדר לכולנו – בעצם בסוף התפנקנו על עלייה בכיף שכזה . . .

רצים בכפר סבא

                        רצים בכפר סבא – קבוצת ריצה מקסימה!

אסף ואלון

רצים עם אסף בכפר - סבא

אתנחתא מוזיקלית: שיר – קסום ומיוחד; רגיש ונוגע

סוף שנות ה 70 ותחילת ה 80 של המאה הקודמת פורצות לתודעה שלנו "להקות חדשות ונועזות" – תיסלם ובנזין; להקת "בנזין" קצת אחריי "תיסלם" לפחות בהיבט של מעריצות מצליחה לייצא מוסיקה איכותית עם סאונד מיוחד וגיטרות נהדרות כאשר בפרונט שלה עומד סולן כריזמטי בעל קול נדיר, מיוחד ושונה – יהודה פוליקר שמו (אגב בזמן דיבור הוא למעשה "כבד פה"); את כל השירים בתקליט (בדיוק קיבלתי פטיפון ליום הולדת) הוא שר זולת שיר אחד, נוגה, מיוחד, כואב כזה – "שיר שגורם לך להרגיש"; אז קבלו את "גשם" של "בנזין" מבצע ? ? מי שיודע מקבל בירה . . .כן, ובכן: גיטריסט הלהקה – יחיאל "קיטש" אמסלם; אז בבקשה ונראה לי הגשם – "היורה" כבר דיי קרוב: 

. . . "ספרי לי מה כבד עלייך את כל מה שחבוי בך ונרדם . . אני אמחה את דמעותייך ורק שלא תבכי עוד לעולם . . . " יעקב גלעד כמובן

נמשיך – אימונים: יום רביעי – צופית! מסלול נפלא

חברים, אימון משובח שלנו! צופית – עליות, ירידות ומישור כמובן, על פניי כ 9 ק"מ עם קטעים אינטנסיביים דינמיים ותובעניים שכולכם עושים אותם היטב! תענוג ובוקר נפלא לנו:

רצים בכפר - סבא

רצים בכפר – סבא והסביבה

קבוצת ריצה בכפר - סבא

קבוצת ריצה בכפר – סבא

אימון יום שישי – קצת לפניי היין, השי לחג והחיבוקים . . . .

ריצת 25 דקות על הקצה! נשיאת הקושי לאורך זמן – עומס מנטלי וגופני משמעותי! אגב, היו לנו אימונים טובים מזה . . .יודע כן וגם אתם יודעים – לא בכל יום אני יכול לכבוש את האברסט וזה בסדר; תנוחו בחג, תטעינו מצברים וברור, תאכלו ותשתו נכון, מה שצריך, בהקשבה ובדיוק – לא להתפוצץ סתם מכל השפע המוצע.

IMG-0120

זהו, הגענו לסוף המגזין – שנה טובה וחג שמח לכולנו, ניפגש ביום רביעי ועד אז מצרף את תוכנית האימון לימי החגים, ימים מרגשים וחשובים לכולנו; תודה על ההקשבה:

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש