הכוח והגמישות להשתנות –

כל אחד מאתנו היה רוצה להשתנות מדי פעם; ללבוש מסכה או שכפ"ץ אחרים עת הוא יוצא למפגש עם העולם הסובב לו. אישית, הכי אהבתי את ספיידרמן שהיה מטפס על בניינים ותמיד היה טוב כזה, שקט, אולי אפילו מופנם ולא הסב שום נזק לסביבה. לפני שבועיים דרסה אותי משאית ויצאתי בנזק קל בלבד (בעזרת השם ובלי עין הרע) בצורה של שבר בעצם הבריח – קלאביקולה ואיזה 20 מכות יבשות. כמובן, בראש ובראשונה מבקש להודות מקרב ליבי למבקרים הרבים שבאו אליי, זה ממש רומם את רוחי ושנית נדרשתי לבצע שינוי קל, התאמה, הגמשה באורח סגנון חיי, עבודתי; 

מאדם שקם כל בוקר ב 04:30 ויוצא לפעילות כזו או אחרת, כמובן לאחר מדיטציה קלה, מצאתי את עצמי לא מצליח להתעורר נוכח משככי הכאבים והשינה הלא טובה וכל שכן, כאשר כבר מתעורר (06:00 על פי רוב) לא מצליח לזוז, כואב, קצת מתוסכל וקצת עצוב. ברם, הכרחתי את עצמי לצאת מהבית, לעשות סיבוב בשכונה ולהיצמד לכל אותם עוגנים אשר עושים לי טוב, נותנים לי כוחות. ברור, חברים ומשפחה. כך מצאתי את עצמי מגיע לכל אימוני קבוצת הריצה שלי "רצים עם אסף", לתחילה או לסוף האימון, מילה טובה מהספורטאים, שואל בשלומם ומקבל את החיזוק שלי לדרך. אסור לוותר על הסביבה, על החברים, ההרגלים והתחביבים גם כאשר זה מרגיש לך "באסה" ואפילו כואב עת כולם יוצאי לרוץ ואתה מדדה הביתה לבדך.

רצים בכפר -סבא

רצים בכפר -סבא

רצים בכפר סבא

קבוצת ריצה בכפר סבא

קבוצת ריצה בכפר סבא

במקביל, חיפשתי שינוי נוסף בחיי אותו אוכל להכיל בתקופה מורכבת זו של החלמה ושוב, של שינוי דרמטי בחיי (מעריך אותו בכמה שבועות ועד חודשים), משהו שיאתגר אותי, דבר בו אוכל לתת לחיים, ל הוויתי הזדמנות לבחון דברים חדשים בהם אוכל להתנסות ולמנף את הפציעה המזופתת הזו לכדי משהו חדש ומעניין; שיטוט קל ברשת נטפליקס ותודה לדוד על ההפנייה צד את עיני בתוכנית על תזונה והאם אנו צריכים לאכול בשר או לא וכל שכן, מה יביא מזור בדרך המהירה ביותר לעצם השבורה שלי ולגופי הדואב ? וכך, מצאתי את עצמי מתרגל "צמחונות" וכן, אני כבר7 ימים צמחוני (זולת ארוחת שבת – לא יכולתי להתמודד עם זה) ומודה שזה מעניין מאוד.

זה מעניין שכן אני מוצא את עצמי במקום חדש לגמרי מבחינתי שכן, תמיד אהבתי אכול וכל שכן בשר והנה, יש משהו "אחר" בצריכה ישירה של אבות מזון מהטבע ללא "המתווך" בדמות החיה, יש משהו "רגוע יותר", שליו יותר במחשבה שאני לא אוכל "משהו" אלא אוכל סלק, גזר, פירות ואחרים ולבסוף וכאן הקסם מבחינתי, ההתמודדות עם מקום לא מוכר – הבניית יכולות חדשות, שינוי, ריפוי, עוצמה וחידוד מרכיבים תת ופנים מוחיים, אינהרנטיים, מקום חדש של תזונה (אורח חיים) עליה ואיתה צועד גופי, נשמתי וכל אשר אני כבר 50 שנה על כדור זה. מבטיח לעדכן בהמשך, בינתיים זה מעניין, מאוד. דבר אחד אני מבטיח – מתחייב: לא "לקדוח" לאף אחד בעבור צמחונות, טבעונות וכדומה. כל אחד צריך לעשות מה שטוב לו, בהתאם לשלב של חייו, בהתאם להעדפותיו וכמובן, מה שעושה לו ורק לו, הכי טוב בעולם.

וכן, מוצא את עצמי הרבה בבית, יש לי פתאום זמן לשחק עם הפייסבוק ואפילו לעשות סוג של "סרטון תדמית" לאימון: מנטאלי וגופני עם הילדים המוכשרים שלי: עומר הבימאי ומיה העורכת הלשונית, בבקשה ובתודה ילדים מקסימים: 

אימון מנטאלי וגופני

עוד קצת,

ביצעתי התאמה של חיי למציאות המשתנה וזוכרים, "הכול מתהפך בשנייה" וכך, מוצא את עצמי יותר בפגישות של "אימון מנטלי" ופחות פעיל בחוץ וכאן החשיבות של נקודה זו – תלמדו! שכנעו את ילדיכם וגם אתם, תלמדו, תעשירו את עצמכם, תפתחו אפשרויות להיות אנשים עשירים ברוח וביכולות מגוונות וגמשיות למען תוכלו להיעזר בהם ביום הקריאה, ביום בו תזדקקו לכוח של שינוי וכן, הקבוע היחיד היום הוא השינוי עצמו!

לבסוף, חזרתי לקרוא! כן, אהבה ישנה, כזו שהצלחתי להגיע אליה רק בחו"ל תפסה אותי שוב ואני מצליח להתנתק יותר מהנייד ויותר לקרוא, לחשוב, לעוף עם הדמיון ומודה, ליהנות, להוקיר תודה על זה שאני כאן ("איש הברזל" הבא יחכה קצת), חזק (רוב הזמן), גמיש לשינויים וכן, אהוב על ידי הסובבים אותי וזה מחזק אותי בכל בוקר מחדש; תודה שוב, אנרגיה טובה, בערך 4 בבוקר, תיכף אצא לראות את האימון שלכם, קבוצת ריצה מקסימה "רצים עם אסף", בוקר טוב, מגזין ריצה ואיכות חיים מתחיל עכשיו  . . .

 

אימון יום שני – רכבת הוד – השרון בהדרכת דוד זהות, אח יקר!

רצים בכפר סבא - מוקדם בבוקר

רצים בכפר סבא – מוקדם בבוקר

וקצת מוסיקה אהובה לבוקר מקסים זה: אמדורסקי הצעיר וגוריון הקצת פחות מבצעים "הדודאים", מוקדש לעלמה . . .

ארץ ישראל היפה

אימון יום רביעי – אימון נדיר בהדרכת ספורטאי עילית (ומקסים): דוד צ'רניך . . .

איזה כיף שהיה לי, כמאמן פצוע, כצופה מהצד – איזה מקצוענים שאתם; איך אתם מקבלים מאמן אורח, מכבדים, בני אדם וזה היה לי פשוט מרגש!

מעבר לכך, האימון עצמו; הדיוק, ההתחלה הקלה – תשימו לב שבחימום דוד היה, כן, אחרון! תנו לגוף להתעורר, תנו לנפש להבין שאתם באימון, תקשיבו, תתחממו (בבקשה תגיעו 5 דקות לפני תחילת האימון – במיוחד בחורף) ואז, עבודה על מייצבים! בכל הגוף, ספרינטים, דילוגים ועומס עולה ויורד ועד לסיום האימון עם פירמידה עולה, בהקשבה בהגעה לשיא בדיוק ברגע הנכון! דוד זהות – בול דקה! אז בול שאפו לכולכם, תודה ענקית לדוד צ'רניך המקסים והמשך ימים מקסימים גם כאשר קצת פחות נוח, או טיפה כואב – לא מוותרים!

פייסבוק: אסף לב – מאמן מנטאלי וגופני

אימון פונקציונלי - דוד צ'רניך

אימון פונקציונלי – דוד צ'רניך – היה מדהים!

אימון דוד

אינטרוולים קצרים עם דילוגים לפניי על רגל אחת – למעשה הדמיית פעולת הריצה! רגל אחת על הקרקע . . .

אימון דוד (1) IMG-1414

תוכנית אימון דו – שבועית; קבוצת ריצה – "רצים עם אסף" החל ב 18 בנובמבר

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש