קבוצות ריצה והליכה - רצים עם אסף

הכוח והגמישות להשתנות –

כל אחד מאתנו היה רוצה להשתנות מדי פעם; ללבוש מסכה או שכפ"ץ אחרים עת הוא יוצא למפגש עם העולם הסובב לו. אישית, הכי אהבתי את ספיידרמן שהיה מטפס על בניינים ותמיד היה טוב כזה, שקט, אולי אפילו מופנם ולא הסב שום נזק לסביבה . . .

לפני כשבועיים (אוקטובר 2019) דרסה אותי משאית ויצאתי בנזק קל בלבד (בעזרת השם ובלי עין הרע) בצורה של שבר בעצם הבריח – קלאביקולה ואיזה 20 מכות יבשות. כמובן, בראש ובראשונה מבקש להודות מקרב ליבי למבקרים הרבים שבאו אליי, זה ממש רומם את רוחי ושנית נדרשתי לבצע שינוי קל, התאמה, הגמשה באורח סגנון חיי, עבודתי;

מאדם שקם כל בוקר ב 04:30 ויוצא לפעילות כזו או אחרת, כמובן לאחר מדיטציה קלה, מצאתי את עצמי לא מצליח להתעורר נוכח משככי הכאבים והשינה הלא טובה וכל שכן, כאשר כבר מתעורר (06:00 על פי רוב) לא מצליח לזוז, כואב, קצת מתוסכל וקצת עצוב. ברם, הכרחתי את עצמי לצאת מהבית, לעשות סיבוב בשכונה ולהיצמד לכל אותם עוגנים אשר עושים לי טוב, נותנים לי כוחות. ברור, חברים ומשפחה. כך מצאתי את עצמי מגיע לכל אימוני קבוצת הריצה שלי "רצים עם אסף", לתחילה או לסוף האימון, מילה טובה מהספורטאים, שואל בשלומם ומקבל את החיזוק שלי לדרך. אסור לוותר על הסביבה, על החברים, ההרגלים והתחביבים גם כאשר זה מרגיש לך "באסה" ואפילו כואב עת כולם יוצאי לרוץ ואתה מדדה הביתה לבדך.

רצים בכפר -סבא

רצים בכפר -סבא

רצים בכפר סבא

קבוצת ריצה בכפר סבא

קבוצת ריצה בכפר סבא

במקביל, חיפשתי שינוי נוסף בחיי אותו אוכל להכיל בתקופה מורכבת זו של החלמה ושוב, של שינוי דרמטי בחיי (מעריך אותו בכמה שבועות ועד חודשים), משהו שיאתגר אותי, דבר בו אוכל לתת לחיים, ל הוויתי הזדמנות לבחון דברים חדשים בהם אוכל להתנסות ולמנף את הפציעה המזופתת הזו לכדי משהו חדש ומעניין; שיטוט קל ברשת נטפליקס ותודה לדוד על ההפנייה צד את עיני בתוכנית על תזונה והאם אנו צריכים לאכול בשר או לא וכל שכן, מה יביא מזור בדרך המהירה ביותר לעצם השבורה שלי ולגופי הדואב ? וכך, מצאתי את עצמי מתרגל "צמחונות" וכן, אני כבר7 ימים צמחוני (זולת ארוחת שבת – לא יכולתי להתמודד עם זה) ומודה שזה מעניין מאוד.

זה מעניין שכן אני מוצא את עצמי במקום חדש לגמרי מבחינתי שכן, תמיד אהבתי אכול וכל שכן בשר והנה, יש משהו "אחר" בצריכה ישירה של אבות מזון מהטבע ללא "המתווך" בדמות החיה, יש משהו "רגוע יותר", שליו יותר במחשבה שאני לא אוכל "משהו" אלא אוכל סלק, גזר, פירות ואחרים ולבסוף וכאן הקסם מבחינתי, ההתמודדות עם מקום לא מוכר – הבניית יכולות חדשות, שינוי, ריפוי, עוצמה וחידוד מרכיבים תת ופנים מוחיים, אינהרנטיים, מקום חדש של תזונה (אורח חיים) עליה ואיתה צועד גופי, נשמתי וכל אשר אני כבר 50 שנה על כדור זה. מבטיח לעדכן בהמשך, בינתיים זה מעניין, מאוד. דבר אחד אני מבטיח – מתחייב: לא "לקדוח" לאף אחד בעבור צמחונות, טבעונות וכדומה. כל אחד צריך לעשות מה שטוב לו, בהתאם לשלב של חייו, בהתאם להעדפותיו וכמובן, מה שעושה לו ורק לו, הכי טוב בעולם.

עוד קצת,

ביצעתי התאמה של חיי למציאות המשתנה וזוכרים, "הכול מתהפך בשנייה" וכך, מוצא את עצמי יותר בפגישות של "אימון מנטלי" ופחות פעיל בחוץ וכאן החשיבות של נקודה זו – תלמדו! שכנעו את ילדיכם וגם אתם, תלמדו, תעשירו את עצמכם, תפתחו אפשרויות להיות אנשים עשירים ברוח וביכולות מגוונות וגמשיות למען תוכלו להיעזר בהם ביום הקריאה, ביום בו תזדקקו לכוח של שינוי וכן, הקבוע היחיד היום הוא השינוי עצמו!

לבסוף, חזרתי לקרוא! כן, אהבה ישנה, כזו שהצלחתי להגיע אליה רק בחו"ל תפסה אותי שוב ואני מצליח להתנתק יותר מהנייד ויותר לקרוא, לחשוב, לעוף עם הדמיון ומודה, ליהנות, להוקיר תודה על זה שאני כאן ("איש הברזל" הבא יחכה קצת), חזק (רוב הזמן), גמיש לשינויים וכן, אהוב על ידי הסובבים אותי וזה מחזק אותי בכל בוקר מחדש; תודה שוב, אנרגיה טובה, בערך 4 בבוקר, תיכף אצא לראות את האימון שלכם, קבוצת ריצה מקסימה "רצים עם אסף", בוקר טוב, מגזין ריצה ואיכות חיים מתחיל עכשיו  . . .

אימון ריצה – קבוצת ריצה בשרון – השנה ה – 17 . . .

רצים בכפר סבא - מוקדם בבוקר

רצים בכפר סבא – מוקדם בבוקר, הוד – השרון, ים, יער אורנית . . . רק תגידו 🤣

וקצת מוסיקה אהובה לבוקר מקסים זה: אמדורסקי הצעיר וגוריון הקצת פחות מבצעים "הדודאים" – בבקשה . . .

ארץ ישראל היפה

אימון יום רביעי – אימון נדיר בהדרכת ספורטאי עילית (ומקסים): דוד צ'רניך . . .

איזה כיף שהיה לי, כמאמן פצוע, כצופה מהצד – איזה מקצוענים שאתם; איך אתם מקבלים מאמן אורח, מכבדים, בני אדם וזה היה לי פשוט מרגש!

מעבר לכך, האימון עצמו; הדיוק, ההתחלה הקלה – תשימו לב שבחימום דוד היה, כן, אחרון! תנו לגוף להתעורר, תנו לנפש להבין שאתם באימון, תקשיבו, תתחממו (בבקשה תגיעו 5 דקות לפני תחילת האימון – במיוחד בחורף) ואז, עבודה על מייצבים! בכל הגוף, ספרינטים, דילוגים ועומס עולה ויורד ועד לסיום האימון עם פירמידה עולה, בהקשבה בהגעה לשיא בדיוק ברגע הנכון! דוד זהות – בול דקה! אז בול שאפו לכולכם, תודה ענקית לדוד צ'רניך המקסים והמשך ימים מקסימים גם כאשר קצת פחות נוח, או טיפה כואב – לא מוותרים!

פייסבוק: אסף לב – מאמן מנטאלי וגופני

אימון פונקציונלי - דוד צ'רניך

אימון פונקציונלי – דוד צ'רניך – היה מדהים!

אימון דוד

אינטרוולים קצרים עם דילוגים לפניי על רגל אחת – למעשה הדמיית פעולת הריצה! רגל אחת על הקרקע . . .

 

תוכנית אימון דו – שבועית; קבוצת ריצה – "רצים עם אסף" החל ב 18 בנובמבר

אסף לב – מאמן מנטאלי, קבוצת ריצה ב כ"ס, קבוצת הליכה בים

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

פייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

טיק טוק – asafrunners1

"רצים עם אסף" – "הולכים עם אסף" – תעשו ספורט / תנועה בחוץ – בטבע – זה עושה טוב, לכם ולעולם

קבוצת הליכה בים - כל חמישי ב 0545 זה קורה (1)

קבוצת הליכה בים – כל חמישי ב 05:45 זה קורה, חוף הצוק ובכל מזג אוויר 😁

אסף לב
אסף לב
במהלך לימודי לתואר שני במנהל עסקים, ראיתי מקרוב המון אנשים עייפים שצריכים משהו שיזין אותם: תחושה טובה, אנרגיה חיובית – משהו מעבר שיאפשר להם לא רק להתמודד, אלא לשגשג בכל תחום בחיים; בדיוק אז הבנתי את מקומי ותפקידי כאן: לאמן! מנטאלית וגופנית, ערכית ותודעתית. אז נעים מאוד👍 אני אסף לב, מאמן מנטלי ומאמן טריאתלון; ספורטאי פעיל, "איש ברזל", מרתוניסט ומאמין בספורט אירובי: הליכה, תנועה שחיה וריצה בעיקר - כדרך חיים! הגדרה עצמית - השכמה מוקדמת בבוקר וניהול אורח חיים בריא ושליו ככל שניתן. יזם, מקים ומאמן קבוצת הריצה בכפר-סבא: "רצים עם אסף" וקבוצת ההליכה "הולכים עם אסף" - ונהנה מכל רגע.♥ מאמן אישי לחיים, לזוגיות, לספורטאים, למנהלים, וגם לאנשים עם "צרכים מיוחדים": שיחה, תנועה, אמונה, העצמה, נאמנות והכי חשוב: חברות.💯

12 Comments

 1. סיגל הגיב:

  אהבתי, יפה מאוד

  החלמה מהירה,

  דורית

 2. דוד הגיב:

  כל הכבוד חברים היה לי ממש כייף 11 – ק"מ הספקנו בבוקר נעים זה`
  תודות,

  דוד

 3. יוחאי הגיב:

  תענוג לקרוא.
  מחזק, נותן מוטיבציה

 4. דוד צ'רניך הגיב:

  מכין כמה דברים מעניינים וחדשים למחר תבואו מוכנים!

 5. אילת גולן הגיב:

  קבוצת ריצה נהדרת !!!איזה כייף לראות כמה אתם גמישים ומסתגלים מול קשיים חדשים. ברכות ואיחולי החלמה מהירה למאמן מספר אחת שלכם. שמחה לקחת חלק ולעקוב אחריכם.
  בהצלחה ואני פה אם עולה הצורך.

  7921119 – 050
  אילת גולן
  רפואה סינית ושיאצו

  • אסף לב הגיב:

   אששש אילת יקרה והמון תודה על השיאצו והטיפולים הנהדרים שממש, אבל ממש שיפרו הרגשתי הכללית.

   אסף

 6. דנה הגיב:

  ראשית, תודה לדוד את דוד על שני אימונים קשים אך מספקים השבוע, סבלתי ונהנתי באותה מידה!
  שנית, תודה על השיר, עלמה אמרה "שיר טוב" 🙂
  אסף, תרגיש טוב ותתחזק, רוצים אותך חזרה במיטבך, עד אז, הנוכחות כמו שהיא, מוסיפה אנרגיות טובות ושיעור בהתמודדות.
  תודה!

  • אסף לב הגיב:

   היוש דנה מתוקה,
   תודה וכיף גדול – על הכול!

   שמחים לראותך שוב עמנו,

   בשם כולם: "רצים עם אסף", בשמחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.