מגזין ריצה ואיכות חיים!

איזה כיף, ילדים בבית הספר, חוזרים לשגרה, ממשיכים בכל הטוב שלפנינו; תיכף חגים, מחנה אימון ונופש  . . . פספסתי משהו ? כן, קרן שלנו מתחתנת – המון מזל טוב מכולנו ובכלל, ימים יפים, בריאים ופוריים לכולנו; ספורטאים וספורטאיות חדשים וחדשות – כאלו שחולמים לרוץ – מעוניינים להצטרף ולרוץ עמנו, מוזמנים בשמחה ואנו "רצים עם אסף" עושים זאת באהבה כבר למעלה מעשור; כאלו שאין להם שום ניסיון בריצה יתקיימו עבורכם שני אימונים אישיים על מנת לתת את הבסיס לריצה . . . אז בואו, "תרימו קשר" והצטרפו לרוץ עמנו, זו חוויה אדירה שמחזקת כל תחום בחיים!

ריצה בכ"ס ולאורך ציר המוביל

ריצה בכ"ס ולאורך ציר המוביל

רצים עם אסף - אימון שטח רך

איל דלל בוקר טוב עולם

ספר קסום! פעם שנייה אולי שלישית שאני קורא את הספר השנון והקסום הזה; בחור צעיר, הודי, נטול השכלה אשר ניחן בזיכרון פנומנלי וכל שכן ביכולת אינטואיטיבית מזהירה על מנת לפתור אירועים משונים ומעניינים בחייו הכה מיוחדים וצנועים; אז על בסיס "מי רוצה להיות מיליונר" אנו מקבלים אחד שלא למד בטכניון או בתלפיות אבל למד המון ברחובות הודו הסואנת; ממליץ בחום וכן על הספר – סרט לא מצליח להעביר את כוחה של המילה הכתובה; תיהנו, לשיקולכם.

ספר מקסים

אימון מדרגות – יום רביעי – אימון בטרם מנוחת השבוע שלנו . . .

שב לביתי הצנוע ומוריד את נתוני האימון ליומן שלי ובוחן שוב את הנתונים – 1200 קלוריות! זה לא משהו שהולך ברגל, באימון ממוצע אני מוציא, צורך כ 750 קלוריות. בכלל, לאחרונה אני מתעסק המון עם תזונה, חילוף חומרים ומצב אופטימלי של גוף, נפש ומה שביניהם ואיך זה שאני רץ כ"כ הרבה ולא ממש מרזה. אז כן, יש מלא הסברים לכך אולם מה שאני רוצה להסביר לכם היום זה את חשיבות האימונים המיוחדים הללו: מגדל מדרגות 15 קומות פעמיים ובדיוק כאן, אתם זוכרים, היכן שאני יוצא מנקודת הנוחות / ההרגל המוכר מתרחשים הדברים החשובים, הדרמטיים של 1200 קלוריות! המוח (האיבר בגוף שצורך הכי הרבה אנרגיה) נדרש להסתגל, להתאים עצמו למורכבות התנועה (סינרגיה של כל הגוף בעליית מדרגות) וכל שכן, כאשר זה 15 קומות . . עד קומה 6 גם ספורטאים לא מיומנים יכולים דיי בקלות לעלות. מוזמנים לתת הצצה בפוסט שהעליתי בפייסבוק לגביי הרגלים תזונתיים ובכלל, נסו להגיע לכל האימונים בדיוק כפי שאני מבקש מכם לנוח עכשיו, שבוע, שלווה, צאו לבלות, סרט של טרנטינו, תשתו (ואל תנהגו במקביל) ובכלל, המשך ימים מקסימים ושנה טובה לכל אלו שמתחילים ללמוד עכשיו; אנרגיה מעולה.

דוד זהות IMG-9229 IMG-9225

שיר: "אל תעצרו את הריקוד" – את התנועה, ריצה, יופי, חן, מעיין הנעורים . . . אז בראין פרי ודוגמנית – רקדנית מדהימה עם קארה שחור, הנעימו לנו את הדקות הבאות, בבקשה: 

אל תעצרו !

תוכנית אימון שבועית של 1 בספטמבר: יום רביעי חוזרים

 

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש