קוראים, חברים וספורטאים יקרים:

תודה רבה לכל מי שקרא, פרגן, למד ו / או "הפנים" עוד על אספרגר ומאפייני התסמונות המוגדרות "על הרצף" ובתוך שכך כ "כתפקוד גבוה על הרצף האוטיסטי"; ושוב וכפי שכתבתי בשבוע שעבר על האימונים האישיים אותם אני עושה עם הנערים עם תסמונת האספרגר, זה פשוט כיף, זכות ואני נהנה ומוקיר כל רגע – המאמר מצורף שוב כאן: "הרצף האוטיסטי, אימונים והחיים" –  tinyurl.com/Asperger-3-2

אימוני השבוע – נתחיל עם האימון הנהדר והמצוין שעשינו ביום רביעי: טמפו פרוגרסיבי! אנחנו רצים בקצבים של "מעבר לקצה" – קצבים שכמעט בשום מצב אנו לא יכולים להחזיק בהם לאורך זמן ולמרחקים של : 400, 500, 600 מטר ואז ל 1 ק"מ! חברים, כל הכבוד לכם, הגוף, הנפש ומערכת השלד כמו גם המערכת העצבית שלכם קיבלה יכולת חדשה! כזו שלא הייתה בטרם האימון המיוחד הזה. תענוג, בוקר טוב!

טמפו פרוגרסיבי! רצים עם אסף!

טמפו פרוגרסיבי! רצים עם אסף!

asaf runners (7)

"רצים עם אסף"~ קבוצת ריצה איכותית~

asaf runners (3) asaf runners (4)

הפסקת תרבות: אמריקנית! טובה, אינדיבידואליסטית, גאה, מדויקת, מושחזת וכנה:

קחו לכם כמעט 7 דקות של אנשים מוכשרים, מאוד שעושים קצת ממה שהם אוהבים וזה נפלא (אתם אמורים לזהות חלק מהקטעים – שירים) – לתת בווליום: 

zztop

 אימון יום שני – טבע, שטח אהוב: חורשים!

כרגיל, כל הכבוד לכם; לעתים אתם לא קולטים איזה אימונים אתם עושים . . . לרוץ כך בחושך מוחלט זה ממש, אבל ממש לא מובן מאליו! שאפו ענק לכולכם! עוד באימון:  עליות, מהירויות, הורדת דופק, שחרור וכדומה – מי שלא בא, כן, הפסיד, איחולי החלמה לפצועים ואהבה, ברור.

קבוצת ריצה בשרון

קבוצת ריצה בשרון

קבוצת ריצה בשרון

אלון גרינברגר! אחראי סלפי מעכשיו – פגז דוק!

IMG-3939

תמי פלדמן (תמוש) – לאחר החופשה הקלה (בקושי שבוע) תדייק אותנו שוב

IMG-3938

רואה חשבון צבר – זה אתה ? חחחח ענק!

IMG-3912

קבוצת ריצה! משפחה מבחירה! תענוג

תוכנית אימון שבועית – אנא שימו לב ששבוע הבא נחים, חובה לנוח! לבלות, לשתות ולישון טוב + כל מי שיש לו שאלות, תהיות ומחשבות אז לדבר אתי; מי שלא הביא ארגומתריה (דופק במאמץ) זה בדיוק הזמן ולבסוף, אימון שישי – קרית עתידים (נפגשים ב"ארקפה" קרית עתידים מול בית החולים אסותא) הוא אימון סופר חשוב!!!

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש