מערכות תומכות בספורט:

אתם יודעים ומכירים כבר את האג'נדה שלי, הפילוסופיה והאמרות שלי ואחת האהובות עליי היא אומרת: "ריצה זה לא רק ריצה"! ריצה זו שפה, אמירה, התמודדות, ניצחונות ואכזבות, מאמץ ותחושה עילאית שאחריה ובכלל, ריצה היא פעולה מורכבת, פעולה חברתית, מאתגרת, מרגשת ומתגמלת. כן, על מנת שנוכל לעמוד בכל הסופרלטיבים הללו עלינו לחזק, נכון: מערכות תומכות!

אז,

בראש ובראשונה המערכת התומכת הראשונית, הבסיסית היא כמובן משפחה וחברים! כל מה שנגזר ממנה ובעקבותיה זה מבורך אולם שוב, משפחה וחברים – משפחה מבחירה! זה הדבר הראשון בחשיבותו התומך, מחזק, מעצב ושומר עלינו~ לאחר מכן, יש את המתיחות והחיזוקים הכלליים שביניהם עבודה על בטן, משקולות, גמישות, חימום (סטטי ודינמי ומתיחות), לאחר מכן יש את העיסויים ותודה רבה שלנו בקבוצה יש את אריאל "מעסה הבית" המצוין שתמיד דואג לנו.

מעבר לדברים הללו יש שני דברים חשובים שעימם אני מאוד אוהב לעבוד והם נותנים לי כוחות ובהם אני מאמין ומטפח אותם זמן לא מבוטל והם, אימון מנטלי על נגזרותיו השונות, בין אם זה מדיטציה – נשימות, דמיון מודרך (איך ארוץ היום) וכמובן בשיחות ו"תחזוקת הנפש" ויש את הפילאטיס גישה ושיטה בה אני מאמין גדול. הבוקר היה לנו אימון נפלא ומופלא של תמי (אישית הצלחתי לעשות עמכם כמה דקות בלבד ותודה על החיבוק בסוף) ומבקש שוב להגיד לכל אחד ואחת מכם ומכן כמה אני גאה בכם. גשם, אולם סגור, קר, מוקדם בבוקר . . .  אין פחד! תמי סוחטת, מדייקת, לוחצת ומגיעה אתנו למקומות שכמעט ולא ניתן להגיע אליהם בשום דרך אחרת וזה הכרחי על מנת להימנע מפציעות מיותרות וכל שכן להאריך ולהגמיש את השריר ואת מפרקי הגוף וכן חברים, זה חובה באם אנו רוצים להמשיך לרוץ ולתחזק עצמנו לאורך זמן.

בכלל, תמיד תזכרו כפי שציינתי בפניכם בבוקר: אתם חזקים יותר ממה שאתם חושבים! אל תפחדו, אל תחששו, עם ההדרכה הנכונה אתם יכולים לעשות הכול! כמעט!

בוקר שני, קצת ריצה, פילאטיס מתחת לעצים, ריצה ולבוקר טוב:

רצים ומחזקים עם תמי ואסף

רצים ומחזקים עם תמי ואסף

חיזוקי בטן מושלמים! פילאטיס החיים יפים - רצים עם אסף IMG-2428

שיר, תרבות של שני בבוקר –

בכל בוקר שהחזאים מבטיחים סופה ויש לי הודעות על כאלו שלא מגיעים לאימון השיר המופלא הזה נושף בעורפי . .  תקשיבו, הוא מצוין – נועם רוטר, בבקשה: 

כבר סלחתי לך, מתי תסלח לעצמך . . .

בוקר רביעי – פארטלק משובח!

אימון נהדר ואינטנסיבי מאוד שלכם וזה ראוי לגמרי; כמעט 6 ק"מ של קצבים דינמיים, לא מוגדרים עם עומסים עולים ויורדים, נפלא! בדיוק כך מתקדמים! יוצאים מנקודת הנוחות של ההגדרות, סכימות ומרחקים קבועים ופשוט: "נותנים בראש" עם התאמה לקצב של המוביל, תנאיי ותוואי השטח – אהבתי! בוקר טוב.

פארטלק - שינויי קצב בטבע - בעיר

שרית מזור: אחלה אימון! פארטלק – שינויי קצב בטבע – בעיר

פארטלק - שינויי קצב בטבע (5)

רצים עם אסף! חזקים אתם!

שישי שמייחח!! יום שישי איכותי ביותר; מרחקים של 15 ועד 21 ק"מ עם קילומטר חזק בסיום וכן ושוב, אתם חזקים מאוד כרגע. חשוב לנו עכשיו לדייק! משקל, קצבים, ציוד, הוויה, תודעה וכן, להיות מוכנים להפתעות כפי שתורגל: גשם, רוח וכדומה. בוקר טוב חברים, שבת שלום!

רצים עם אסף ברעננה

רצים עם אסף ברעננה

כנרת טל מאיר והחיוך!

כנרת טל מאיר והחיוך!

צביקה שפיר - בוקר חלומי

צביקה שפיר – בוקר חלומי בדרך למרתון טבריה~ שבועיים וחצי ליעד

בוקר רביעי – בוקר של כיף ברחובות הוד – השרון עם חיזוקים, חיוכים וקטע אחד (14 דקות) של ריצה על הסף האנאירובי; שיהיה לכולנו בוקר משובח!

הולכים, מחייכים ורצים עם אסף~ בוקר טוב חברים!

הולכים, מחייכים ורצים עם אסף~ בוקר טוב חברים!

רצים עם אסף (2) רצים עם אסף (4) רצים עם אסף (5)

רצים עם אסף (7)

מתאמן חדש – תומר! בהצלחה רבה; לכבוד ולעונג לנו

רצים עם אסף (9)

תוכנית אימון דו – שבועית:

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש