הספקטרום האוטיסטי – 

שלום חברות, חברים; היום אני מדבר על החלק בעבודתי שהכי מרגש אותי: אימון אנשים עם "צרכים מיוחדים" – הספקטרום האוטיסטי ונכון, אני מאמן אנשים הנכללים ב"תפקוד גבוה" ואני מודה להם, להורים (בדרך כלל הם אלו שדרכם זה "מתחבר") וגם לעצמי על הבחירה בדרך חיים זו ולפיה, אימון ואימון מנטאלי הם הייעוד שלי ושם אני יכול לתת ערך אמיתי!

ערך לעולם, לעצמי, ילדיי ובכלל; מוזמנים להאזין, להגיב, מה שבא לכם, בשמחה ושוב, הספורט הוא האמצעי דרכו אני מגיע ומניע את האנשים הקסומים הללו להתקדם, לחתור הלאה, אל ההגשמה העצמית ואל האושר. אז נרכב על אופניים, נזרוק לסל, נרוץ, נלך, נבעט בכדור וגם נשב בבתי קפה על מנת לייעל ולחדד את התהליך הרגשי – מנטאלי – קואורדינטיבי ושם ורק שם נצליח לדייק, לקבל ולאהוב את "השונות" של כל אחד מאתנו 🎈🎁

הסכתים ושיחות - אסף לב "הספקטרום האוטיסטי" פודקאסט - ממש כאן

                    הסכתים ושיחות נוספים בפודקאסט שלי – ממש כאן

https://anchor.fm/dashboard

וכמעט לסיום, ה – שיר מתוך הסרט שאני הכי אוהב בעולם; נכון – עולמו של וויל האנטינג" – לכו בעקבות החלומות, האהבות והאמונות – אל תפחדו! ואם צריכים חיזוק, אני כאן ובשמחה: 

"עולמו של וויל האנטינג" – הסרט שתמיד הכי מרגש אותי: חברויות, "שונות", אהבות ומה שביניהם – קבלת החלטות ובטחון עצמי!!!

לא דיברנו על:

מדוע הרבה קבוצות בארץ לא מעסיקות מאמן מנטאלי? (נכון – אגו! מאמן מעדיף הרבה פעמים להיות סמכות סופית ובלבדית וחבל מאוד על כך . . ); עוד, המון אנשים לא עשו מבחנים כאלו ואחרים ל"אבחון" כזה או אחר ולכן . . . זכרו את הדיבר ה – 11: אל תשפוט! ולבסוף, הורים יקרים – יש לכם תפקיד אדיר בהתפתחות הנער / ה ראו בזאת כ"זכות" והשתדלו ושוב, אני יודע כמה זה קשה.

תודות אנרגיה טובה,

אסף לב – מאמן מנטאלי וגופני

אימון והקניית "כישוריי חיים" לאנשים עם "צרכים מיוחדים"

אימון אישי לאנשים עם צרכים מיוחדים

אימון אישי לאנשים עם צרכים מיוחדים