איזה כיף אה, חזרנו, סיימנו מרוצים  – חלקנו – ויום כיף נהדר – כמעט כולם באו וזה כיף גדול – ואנו נכונים לקראת האתגרים החדשים וחשוב מזה: ממשיכים בדרך חיים זו: בריאות, אושר, כושר וקבוצת חברים מגובשת ומפרגנת ! אגב כך, פתחו יומן: אימון הרמת כוסית לחג, ארוך מעט מהרגיל, כולל ריצה, פילאטיס, ברכות לחג וכמובן, שי לחג עבורכם באהבה. אז: 28 למרץ, יום רביעי, 05:30 ועד 07:00, פארק כפר – סבא.

ניוז שבועי – בבקשה: 

מיניבוס יוצא לדרך ליום כיף, כך באמצע החיים, הכי כיף . . . תודה לעוזי הנהג ולחברת רן – שי על שירות נהדר
רצים עם אסף - יום כיף

זר לא יבין זאת; שלווה מוחלטת בטבע ובתנועה המתמדת שלו

זר לא יבין זאת; שלווה מוחלטת בטבע ובתנועה המתמדת שלו

לכל אלו ששאלו אותי לגביי שעונים, אז כך: סונטו היה ונשאר הבית שלנו וכרגע אנו מחדשים את שיתוף הפעולה עם השעונים הנהדרים של פואר; להם יש גם שעוני אופניים ומכאן נולד שיתוף הפעולה הזה. איש הקשר הישיר של "רצים עם אסף" זה נחום – הגון, וותיק ומקצוען בתחום והנייד שלו זה: 4426429 – 054 ואתר החברה, כאן www.agenteksport.co.il ההנחה שנקבל שם תהיה שם נהדרת ותינתן בעל פה מול נחום; דברו אתו, הוא חבר שלי; לשיקוליכם ולהעדפותיכם וכמובן עדכנו אותי על שביעות רצונכם שם.

 אז להמשך שבוע נהדר ומה עם שיר . . .אז בבקשה, אולי לא "הוריקן" אבל הלוואי ויהיה לנו עוד קצת גשם. אחד הטובים ביותר, ידיד המערכת – ניל יאנג, בבקשה, "את כהוריקן, יש סערה בעינייך . . ." 

 

אסף לב

מאמן מנטאלי לספורטאים, מאמן טריאתלון – המייל עבר לכאן: asafrunners@gmail.com

Mental coach

Triathlon coach

כרטיס הביקור שלי