קבוצת ריצה יקרה

כן, תיכף חוזרים לפעילות מלאה (כמעט כולם מחוסנים . .) – cobid 19 ושוב, יש ונראה כי ההנהגה שלנו תפקדה היטב במשבר הקורונה ומודה שלי, אישית, היו ימים טובים ומקווה ואף מאמין שמגמה זו תימשך; חברים, מתאמנים, עמיתים, דברו ביניכם, תאמינו, תיחשפו קצת – בגבולות 2 במטרים . . וברור וכמובן, צאו החוצה, תעשו ספורט, זכרו – "היהודי החדש" שחזר למולדתו לאחר 2000 שנה הוא מהיצורים היותר תבוניים ויותר חזקים ונאורים המהלכים על כדור זה

אז ובהמשך לכך, לרגל יום הניצחון החל היום – 9 למאי – והכתם הגדול ביותר על ההיסטוריה האנושית וכל שכן הסבל שעבר עלינו, היהודים ובתוך שכך "השבר הגדול" בין "אלוהים ישמור עלינו" לבין "רק אנחנו נשמור עלי עצמנו" מצרף אליכם סרטון של הימים האחרונים של הקרב על ברלין. (ולא, אני לא מסוגל לקבל את הישראלים שגרים היום, 2020 בברלין ונכון הדיבר ה – 11 הוא : אל תשפוט!! ובכל זאת, עד כאן, אל תגורו בברלין גם אם המילקי שם ממש זול . .) בסרטון תראו ילדים בני 13 במדי אס. אס והמרשל ז'וקוב נכנס לעיר.

תודה לאבי המאמץ, אילן קסמן על ששלח לי קטע זה וכן לכולכם על ההפנמה כי אנחנו חייבים להיות חזקים והריצה והפעילות האנרגטית שלנו מחזקת את כולנו, גם את אלו שלא עוסקים בכך.

אימוני השבוע 

ימים שני ורביעי ניפגש באשר ברש ("האצטדיון שלנו") כאשר שני יהיה "חזק" ורביעי "קל" זאת לנוכח האימון הארוך והכייפי שצפוי לנו בשישי בחוף הצוק . . . יש!! ביום שלישי "קבוצת הערב המתחדשת" תצא אתי ועם תומר (נכון לעכשיו מהבית שלי: טרומפלדור 26) בשעה 18:30 בדיוק כך שצפוי שבוע מדליק ביותר והיומן שלנו ממש כאן:

קבוצת הערב המתחדשת: "רצים עם אסף" – כל שלישי 17:45 והשלמה בסופ"ש

קבוצת הערב - מתחילים - רצים עם אסף כל שלישי 18:30 והשלמה בסופ"ש

קבוצת הערב המתחדשת: "רצים עם אסף" – כל שלישי 18:30 והשלמה בסופ"ש

אימונים לנוער על הספקטרום האוטיסטי

לפעמים אני קצת מתבלבל כאשר אני קורא לעיסוק שלי "עבודה"; הרי אני כה נהנה לחלוק את זמני ומרצי עם נוער עם צרכים מיוחדים וזה כל כך מצחיק, כייפי, מעשיר ומעניק שאני פשוט מודה לכל על מה שאני עושה. במהלך השבוע שעבר היינו סתיו ואני ביום כיף ואפילו ראינו אתר לקידוח נפט כן, כן, 4000 מטר בעומק האדמה ומשם נשלף הנפט בלחץ עם גזים שמתאיידים באוויר ב 1000 מעלות ומעלה והיה פשוט מקסים ונוסיף גם תודה רבה לדרור ממנהלי חברת "גבעות עולם" על האירוח הכה נעים שהעניק לסתיו ולי (אפילו "קפה של לוחמים" היה) וההסברים המדהימים על אופן הפקת הנפט והמשמעויות הרבות של העלויות הכלכליות הדינמיות נוכח השתנות מחירי הנפט.

סתיו האלוף

סתיו האלוף

אימון נוער על הספקטרום האוטיסטי

אסף לב

טיפה תרבות, נסכם ונמשיך לעשייה – Doing

alive המבריק, המושחז, היפה, המרגש, הנוגע, המדויק והכה אקטואלי תמיד: אני חי!!! קחו את זה לאן שבא לכם, אקזיסטנציאליזם, שמחה, הוקרת תודה וברור, תנועה!! צאו החוצה – החיים מדהימים~ אדי וודר, Mattcameron – המתופף הכי חזק שפעיל כיום (דניאל תודה) ו"פארל ג'אם" עונג:

לחיות כל יום מחדש; בכל בוקר מחדש לשפץ, לשכלל ולייעל את מערכת החיסון, החוזקות, העוצמות וכמובן, השמחה שלנו; שבת מהממת

זהו, שבוע נפלא לכולנו, שמח לחזור, שמח להיות כאן, תודה; כן, פרשתי מרכיבת אופני כביש נוכח התאונה של שבוע שעבר – מרגיש טוב, עשיתי את שלי בענף זה, איש ברזל ושאר תחרויות, ממשיכים הלאה . . . מרתון התנ"ך, מישהו בא אתי ועם צביקה . . . זה ב 9 לאוקטובר ושאר הפרטים ממש כאן!

 

אנרגיה מעולה, אסף לב

בברכת הספורט, הבריאות והאנרגיה הטובה,

אסף לב – מנטור לנערים על הספקטרום האוטיסטי: בטחון עצמי, התמצאות כללית והקניית וכישוריי חיים

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטגרם מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052לוגו חדש