"רצים עם אסף" – קיץ, חורף – הכנה לקיץ וזהו: יש לנו 2 עונות!

כמעט מבלי שנשים לב עברה לה שנה, מסתיים לו עשור ובינינו, הרוב נשאר אותו דבר . .  אולי רק אנחנו, "קהילת הרצים" – משכימי הקום, המתאמצים, חשים במידה מסוימת טוב יותר ? נכון . . . כך לפחות אני מרגיש עת אני עושה את צעדיי הראשונים כאדם המחלים מפציעה מתאונה מחוויה פחות נעימה והספורט, הריצה, "החברות" ו"הביחד" עוזרים לי בתהליך השיקום המכאיב והאטי שנגזר עליי

אז, בפרוס עלינו שנה חדשה (אזרחית כמובן), עשור חדש ואנו רצים ביחד כבר למעלה מעשור . . . מבקש להודות לכולכם על האמון, הנאמנות, הכבוד שאתם רוחשים לעיסוק הספורטיבי שלכם – התחביב שבו אנו חשים מקצועניים ותודו שזה כיף, על החברות – אהבת טבע ואדם, על כל אלו ועוד אני מודה לכם ומאחל לכולנו עוד עשור טוב שכזה, לפחות וברור, רצים תמיד, קיץ וחורף, באהבה, עם חברים, בהקשבה ובהוקרת תודה – על הכול!!!!!!

אימון יום רביעי: "רצים עם אסף"- אימון - החלטת קשיחות - לבוא גם בסערות . . .

אימון יום רביעי: "רצים עם אסף"- אימון – החלטת קשיחות – לבוא גם בסערות

דנה מזרחי - xoxo חחחח

דנה מזרחי – xoxo חחחח

מוסיקה, תרבות, שפה, אומן ישראלי

כל אדם, ספורטאי, אומן ובכלל בוחר את הדרך הייחודית בה יציג עצמו אל מול החברה – סביבה; תסתכלו על מאמני כדורגל, מגישי חדשות ובכלל, כמעט ולא מחליפים חזותם הרשמית, רצינית, מחייבת ומחויטת; והנה, בשבוע זה מצאתי לנו אומן מדליק, שנון, מיוחד, כמעט טבעי – ביתי ואינו מבקש כלל להתחבב על קהל מאזינו הפוטנציאלי ואם זאת ואולי למרות זאת ישנו משהו קסום, אותנטי ואינטילגנטי בשיר המצוין הזה. אהבץי מאוד ומוגש כאן עבורינו, תיהנו, מדליק לגמריי "שייגצ" – יובל מנדלסון: 

כישרון, כנות, יצירתיות, חדשנות, תובנות ותבונה – שווה את זמנכם!

תוכנית אימון דו – שבועית קבוצת ריצה: "רצים עם אסף":

האימונים שלנו:

יום רביעי – שטח: הוד – השרון, גבעת חן, גשם (בקטנה . .), סערה ? חחחח: בוקר של אנשים קשוחים ושוב, הקשיחות היא בהחלטה לבוא לאימון! אחריי זה, הכול מסתדר; נאור – כל הכבוד לך!

אימון לוחמים קשוחים בלבד! רצים עם אסף - 9 ק"מ שטח: הוד - השרון גבעת חן וחזרה

אימון לוחמים קשוחים בלבד! רצים עם אסף – 9 ק"מ שטח: הוד – השרון גבעת חן וחזרה

IMG-2759 נאור אלמוג - שאפו IMG-2767

שישי שמח –

זהו שאני גם שמח ובעיקר גאה! בכם! שאפו וכבוד גדול לכל הלוחמים שהגיעו הבוקר לאימון. היה זה אימון חשוב בהתפתחות שלכם כאנשים חזקים, קשוחים שמבינים המון משמעויות של אתגרים, משימות יעדים ובתוך כל זה, כמובן אושר!! אז שוב, גאה בכם וכבוד של פריסה בסוף האימון המשובח הזה – 14 ק"מ בקצב טוב ועם רוח פגזית ואיך הגשם הגדול חיכה שנסיים אה . . . אחלה בוקר, אחלה סופ"ש. . . שבוע הבא אנחנו במרתון טבריה שאחריי אימון בוקר זה יהיה, נכון, קטן עליכם!!!

תמיד רצים עם אסף

תמיד רצים עם אסף – גאה בכם!

שישי נדיר

שישי נדיר

בוקר טוב

בוקר טוב! כן, אמיתי, תיכף יוצאים! רק אנחנו כאן!!

תמי פלדמן

תמי פלדמן אלופה!

אני

זה אני כן, לאט לאט חוזר

לוחמים

אימון רביעי בוקרחידוד ודיוק אחרון בטרם המרתון בשישי; אל תשנו כלום! כמובן קצב! תזונה, הרגלים, ציוד וכדומה. זאת ועוד, שתו יותר מים וצמצמו מעט את כמות המזון שאתם אוכלים (כל גרם פחות יקל עליכם בריצה) ושוב, בהקשבה ובאחריות ויומיים לפני התחרות תתחילו לאכול יותר פחמימות. כאמור, ניפגש ליד קו הזינוק ביום חמישי בשעה 17:00 לריצת הסתגלות קלילה ולאחר אימון / תרגול זה, כל אחד עם מה שנכון לו!! בהצלחה רבה לכם!!!!!!

חצי מרתון ומרתון - דיוק!

חצי מרתון ומרתון – דיוק!

IMG-2940

אנרגיה טובה, אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש