החורף יגיע, חייב להגיע, האדנית נענע שלי כבר לא רוצה יותר מים מהברז והיא רוצה גשם אמיתי כזה שייפול בנפילה חופשית, טהורה, היישר מן השמיים. רואה את אל גור, איש מעניין שהפסיד על כמה אלפיי קולות את הבחירות בארה"ב ל ג'ורג' בוש ואיכשהו גור נראה לי טיפה רציני יותר. חדש, חדיש ומחודש . . . "קבוצות הליכה וריצה" – רצים עם אסף . . . מוזמנים – בכל יום ובכל עונה פעילות חדשה ומגוונת; כאן לתכנון השבועי – לחצו ממש כאן 

אז אותו גור מספר לי הבוקר בעיתון שהתגלגל לידיי ברחיצת הרכב שכמות הפסולת שיש כיום בשמיים שוות ערך ל 400 אלף פצצות אטום. וואלה ? איש כמו גור, רהוט, נאה ואינטליגנט אשר שם את זיהום כדור הארץ כפרויקט חיים עבורו נראה לי שיש בזה משהו . . . ובכלל, כל שנה נראה לי שטיפה יותר חם ושיש פחות ופחות גשם. קיבלתי החלטה לפניי 20 שנה לערך שמזג האוויר לא ישפיע על מצב רוחי, הוויתי ותמיד אשתדל ואשאף להיות שמח וזה עובד לי לא רע ובכל זאת, הכתבה הקטנה הזו מחלחלת אליי במידה מסוימת.

להתחיל להפריד פסולת ? לא לזרוק אוכל לפח שאינו אורגאני ? ובכלל אולי יותר תחבורה ציבורית ו / או בכלל לרוץ, ללכת יותר. . . או שבכלל אין לי שום השפעה על כל זה ? לא השגתי תשובות, בעיות היום יום הכריעו לטובת עוד עניין "שהייתי חייב לטפל בו" וכך השתבללתי עם שלום חנוך שזה סוג של הזמנת חורף עבורי. קצת זמן לחשוב, לעכל, להתכנס ובתוך כל זה לעשות יותר ספורט גם אם בימים אלו אני בעיקר הולך; זה עושה לי טוב, מקווה שגם לכם.

קבוצת הליכה, קבוצת ריצה בכפר – סבא

ניוז שבועי – בבקשה: "הולכים ורצים עם אסף" – השבוע שלנו !

אנרגיה טובה – בואו לרוץ, לזוז, להכיר אנשים חדשים – אל תפחדו וכן, זה עובד !

 

אסף לב – קבוצות הליכה וריצה

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף"

8993137 – 052

walking group in kfar - saba

walking group in kfar – saba