קבוצת הריצה – 

יצאתי דרומה, תחרות "איש ברזל" רק ל"חצי המרחק" הפעם, כן, הזדקנתי, התעצלתי ולא היה לי מספיק זמן להתאמן; אגב, פעם הבאה כשאתם יורדים לאילת סעו דרך ציר 12 – 10 זה ציר מקסים וכמעט ואין בו תנועה; יש בו עליות, רוח חזקה וגבול (כמעט טבעי) אל מול המצרים – בדיוק שם אנו רוכבים, מתמודדים, חושבים (יש מלא זמן שם . .) ובין לבין מקבלים החלטות ומתמודדים אל מול הקשיים ואל מול הרצון העז והכנה להמשיך להתמודד, להשתפר ולנצח – לפחות את הזמן שהדגרת לעצמך אל מול המאמן שלך.

אז כבר עכשיו אני מודה לכולכם על הרוח הגבית לתחרות, מאמין שיהיה בסדר ושאסגור עניין תוך כ 6 שעות. בינתיים, תבלו כאן תעשו אימון מעולה עם פופלינגר בפארק האקולוגי בהוד – השרון וניפגש ממש בקרוב. עד אז, אנרגיה מעולה לכולנו וברור, אל תפסיקו ללכת אחריי החלומות שלכם ! יודעים מה, אשאיר כאן משהו, טיפה מוסיקה, שנייה . . לפני זה, קוד הטבה למרוץ כ"ס עבור "רצים עם אסף" (Kfsr18c) על שם בן העיר זיו בללי ממש כאן ! לחיצה על הקישור תכניס אתכם להרשמה – 9 למרץ, סמנו ביומן !

אז כך, בחודש האחרון, נפגשתי עם בחור צעיר, שחקן מוכשר מאוד ודיברנו על רגשות והבעתם; דיברנו על משמעות המילים בשירים והוא אמר לי שזה ממש לא מעניין אותו ושאליו מדבר רק הקצב, "הביט" וזה מה שמניע אותו בבואו לבצע את הביצוע הספורטיבי שלו. סיפרתי לו או יותר נכון, מיד שלפתי לו את מילות השיר המהמם הזה עת הייתי בערך בגילו הייתי מדקלם אותם . . את הבית האחרון "לא מאמין מה ראיתי הבוקר . . למעשה אף פעם לא הייתי לבד בלהיות לבד . ." ואותי זה ריגש והחזיר אותי כמה שנים לאחור לימים קצת פחות פשוטים – אחריי הכול, מה יותר קשה מגיל ההתבגרות ? ? כלום, כמעט. אז קחו לכם את הבן זו . . שרק משתבח עם השנים וברור, תרקדו, תראו לילדים ותשמחו, אף אחד מאתנו לא טוב להיות לו לבד . . . נשיקות לכולם – סטינג בבקשה, הבמה שלך:

כמעיין המתגבר . . .

"רצים עם אסף" – קבוצת ריצה בערב – ימי שלישי 17:50

מיצוי עצמימיצוי עצמי ! מושג מרכזי בתורת האימון שלי

"רצים עם אסף" - קבוצת הערב של ימי שלישי 17:50

"רצים עם אסף" – קבוצת הערב של ימי שלישי 17:50

פלאנקכוח סטטי ודינמי
IMG-1693
הפקת כוח - דינאמי וסטטי

אנרגיה טובה – מאוד – אסף לב: "המגזין" – בבקשה: 

 

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש