ספורטאים, חברים, קוראים, "על הניוז" בהמהלך השבוע ומודה, נהנה מכל רגע – קצת מוסיקה להשראה בטרם נתחיל לדייק עינייני ספורט ואחרים . . .

שיר להשראה, אהבה, להרמוניה, חברות, כנות ועצב שלעתים חלק מחיינו !

 אנחנו מדברים הרבה על חברויות, על המילה הכה חשובה שתהיה שזורה בחיינו, כיף ! ובכלל, עצם העיסוק בספורט, לשחק, לשחק עם חברים והנה לאחרונה הזדמן לי להיפגש עם בחור שאוהב לשחק כדורסל  ! יופי הפטרתי לעברו, "באיזה תפקיד אתה אוהב לשחק" ? וזה כאילו לא הבין את שאלתי ואז חידדתי שכדורסל הוא ספורט קבוצתי ואיפה בתלכיד הקבוצתי הוא אוהב למצוא את עצמו והוא, מצידו, ענה לי: "אני משחק לבד, זורק ולאן שהכדור קופץ אני רץ אחריו . . ."

 לא נוח לי לשמוע זאת, פחות כיף לשמוע, הרבה עבודה לפנינו והנה, קייט סטיבנס אשר שואל "היכן משחקים הילדים" על אף שהיום יותר התחברתי לאלטון ג'ון המקונן על חברו שלא יכול להבין למה הגן ריק ולמה חברו (ג'וני ולא ג'ון כפי שנקרא שזה בערך כמו "אחשלי") לא בא לשחק אתו . . . ("לא יכול לבוא לשחק" . .)

 אגב כן, בכל פעם שרשויות החוק האמריקני מסרבות לשחרר את מארק צ'פמן (38 שנה לערך "יושב" – הרצח בוצע ב 1980) אני מעריך אותם יותר ויותר על הרצח המזעזע הזה של האיש במקסים הזה שהשאיר אחריו כל כך הרבה טוב "לעולם הלא פשוט שלנו"

 אז קבלו באהבה, גם אם יש כאן עצב וגעגוע לחבר, השירה של אלטון ג'ון כה נקייה, כנה ומדויקת, גם מאחוריי משקפי שמש ואיפור לא מועט. אז, קבלו באהבה, בתודה ובברכה של אנרגיה טובה, תמיד, כי אין דרך אחרת: 

 https://www.youtube.com/watch?v=NfpKy6x4AEw

אנרגיה טובה, ניוז מלא בבקשה – לא לפחד אה . .

אסף

 

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק – מדי פעם . . .

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש