קבוצת ריצה בכפר – סבא

אנשים מקסימים, ספורטאים נהדרים, חברים – שבוע נפלא, ימים יפים לכולנו; על מה שהיה ומה שיהיה, ממש כאן – בבקשה, אבל שנייה לפני ! פונה אליכם, בעיקר אל הספורטאים החדשים – אל תפסידו אימונים מכוננים כמו שהיה הבוקר ויודעים מה, גם אימונים בימי קורונה בהם כל אחד מאתנו רץ לבד ועדיין ותמיד – אף אחד מאתנו לא בודד! "רצים עם אסף" – משפחה מבחירה! בואו והצטרפו אלינו, זה בדיוק הזמן: 8993137 – 052 אסף

הן המזג אוויר – כמה טיפות גשם  והן המקצועיות של אשת הפילאטיס שלנו, תמי פלדמן שלנו הן אלו אשר יוצרים, בונים ומתחזקים את היכולות שלנו – מנטאליות, גופניות וכמובן עם אלמנט ה"כיף" והצעירות – רק שם המפתח, בהתמדה, באהבה ובאמונה !

אז בוקר טוב, ניוז שבועי, הנה הוא מגיע . . . וזכרו:   להתאמן חכם, עקבי וכן, קשה! והחלק האחרון זה כבר תפקיד המאמן.

קבוצת ריצה בכפר - סבא; קבוצת ריצה מוקם בבוקר!

                                                     קבוצת ריצה בכפר – סבא; קבוצת ריצה מוקם בבוקר!

קבוצת ריצה בכפר - סבא! תמיד מגוונים את מקום האימון, אופיו, תכליתו ומטרתו; דבר אחד בלבד נשאר קבוע . . ההרגשה בסיום! תענוג!

קבוצת ריצה בכפר – סבא! תמיד מגוונים את מקום האימון, אופיו, תכליתו ומטרתו; דבר אחד בלבד נשאר קבוע . . ההרגשה בסיום! תענוג!

בוקר של פילאטיס – תחזוקה, דיוק הגוף לרמה הגבוהה ביותר ! 

מגזין שבועי – בבקשה: 

אנרגיה טובה – בואו לרוץ, לזוז – קבוצות הריצה שלי פונות לכל הרמות – להכיר אנשים חדשים – אל תפחדו, זה מחדד, משפר את רמות האושר שלכם, בריא, מפרה וכן, זה עובד – אני כבר כמעט 20 שנה בתחום!

תוכנית אימונים אישית – personal trainer

פרויקט יחסית חדש שלי: אימונים אישיים למטרות מגוונות: הורדת משקל, מהכורסא ל 5 ק"מ, 10 ק"מ, חצי מרתון, מרתון, איש ברזל וגם שילוב של הדברים בצורה של ריצה – שחייה: swimrun / אז לאלו מכן שאין זמן או רצון חברתי שכזה (אתם מפסידים . .) מוזמנים לדבר אתי על כוס קפה ולקבל תוכנית אימון אישית לכל מטרה – אני כאן ובשמחה.

 

אסף לב – מודה, גאה – מקים ומאמן את קבוצת הריצה בכפר – סבא (כבר 13 שנה . . )

הצטרפו אלינו בפייסבוק

ערוץ היוטיוב

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף"

קבוצת ריצה בכפר - סבא