קבוצת ריצה בכפר – סבא

אנשים מקסימים, ספורטאים נהדרים, חברים – שבוע נפלא, ימים יפים לכולנו; על מה שהיה ומה שיהיה, ממש כאן – בבקשה, אבל שנייה לפני ! פונה אליכם, בעיקר אל הספורטאים החדשים – אל תפסידו אימונים מכוננים כמו שהיה הבוקר ויודעים מה, גם אימונים בימי קורונה בהם כל אחד מאתנו רץ לבד ועדיין ותמיד – אף אחד מאתנו לא בודד! "רצים עם אסף" – משפחה מבחירה~ זאת ועוד, קבוצת הערב של ימי שלישי חוזרת לפעילות מלאה עם תום הקורונה . . . ימי שלישי 18:00 ושישי אחת לשבועיים בצורה של אימון ארוך ומיוחד – אל תחמיצו  . . . הירשמו עכשיו!

הן המזג אוויר – כמה טיפות גשם  והן המקצועיות של אשת הפילאטיס שלנו, תמי פלדמן שלנו הן אלו אשר יוצרים, בונים ומתחזקים את היכולות שלנו – מנטאליות, גופניות וכמובן עם אלמנט ה"כיף" והצעירות – רק שם המפתח, בהתמדה, באהבה ובאמונה !

אז בוקר טוב, ניוז שבועי, הנה הוא מגיע . . . וזכרו:   להתאמן חכם, עקבי וכן, קשה! והחלק האחרון זה כבר תפקיד המאמן.

קבוצת ריצה בכפר - סבא + קבוצת הערב המתחדשת בימי שלישי 18:30

קבוצת ריצה בכפר – סבא + קבוצת הערב המתחדשת בימי שלישי 18:00 – תמיד בשמחה ובאור – תכף חנוכה . . .

קבוצת ריצה בכפר - סבא! תמיד מגוונים את מקום האימון, אופיו, תכליתו ומטרתו; דבר אחד בלבד נשאר קבוע . . ההרגשה בסיום! תענוג!

קבוצת ריצה בכפר – סבא! תמיד מגוונים את מקום האימון, אופיו, תכליתו ומטרתו; דבר אחד בלבד נשאר קבוע . . ההרגשה בסיום! תענוג!

בוקר של פילאטיס – תחזוקה, דיוק הגוף לרמה הגבוהה ביותר ! 

מגזין שבועי – בבקשה: 

אנרגיה טובה – בואו לרוץ, לזוז – קבוצות הריצה שלי פונות לכל הרמות – להכיר אנשים חדשים – אל תפחדו, זה מחדד, משפר את רמות האושר שלכם, בריא, מפרה וכן, זה עובד – אני כבר כמעט 20 שנה בתחום!

תוכנית אימונים אישית!

לאלו מכן שאין זמן או רצון חברתי שכזה (אתם מפסידים . .) מוזמנים לדבר אתי על כוס קפה ולקבל תוכנית אימון אישית לכל מטרה – הורדת משקל, חלום של מרתון, איש ברזל ו / או אימון מנטאלי בעבור עניין זה או אחר, אני כאן ובשמחה, אסף 8993137 – 052

 

אסף לב – מודה, גאה – מקים ומאמן את קבוצת הריצה בכפר – סבא (כבר 12 שנה . . )

הצטרפו אלינו בפייסבוק

ערוץ היוטיוב

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף"

קבוצת ריצה בכפר - סבא