קבוצת ריצה בכפר – סבא / "רצים עם אסף"

אנשים מקסימים, ספורטאים נהדרים, חברים – שבוע נפלא, ימים יפים לכולנו; על מה שהיה ומה שיהיה, ממש כאן – בבקשה, אבל שנייה לפני ! פונה אליכם, בעיקר אל הספורטאים החדשים – אל תפסידו אימונים מכוננים כמו שהיה הבוקר ויודעים מה, גם אימונים בימי קורונה בהם כל אחד מאתנו רץ לבד ועדיין ותמיד – אף אחד מאתנו לא בודד! "רצים עם אסף" – משפחה מבחירה! בואו והצטרפו אלינו, זה בדיוק הזמן: 8993137 – 052 אסף ומזכיר שוב את קבוצת הערב המתחדשת: יום שלישי 17:00 וקבוצת ריצה זו פונה לכל רמות הריצה.

הן המזג אוויר – כמה טיפות גשם והן העונג של ההשכמה המוקדמת בבוקר וכן – "הספקתי לפני שעה 07:00 לחיות ואפילו לפגוש חברים . . . ! ותאמינו לנו זה שווה המון. אז אנו חזקים ושמחים, סופר בריאים מנטאלית וגופנית ומחכים כבר לאימון הבא . . . שישי בשטח – יער כוכב יאיר; ועוד מילה קלה – "המפתח"! לנהל אורח חיים ספורטיבי ולאורך זמן (ולא רק לשם מטרה – כזו או אחרת) הוא בהתמדה, באהבה ובאמונה ונכון, כולם נעים על אותו בסיס; תודה;🎈🎞🎖🏆😎 ואגב, ניתן גם להאזין לדברים אלו, כאן בפודקאסט שלי – ספוטפיי.

קבוצת ריצה בכפר - סבא

קבוצת ריצה בכפר – סבא

אז בוקר טוב,  וזכרו:   להתאמן חכם, עקבי וכן, קשה! והחלק האחרון זה כבר תפקיד המאמן.

קבוצת ריצה בכפר - סבא; קבוצת ריצה מוקם בבוקר!

קבוצת ריצה בכפר – סבא; קבוצת ריצה מוקדם בבוקר!

קסם של תחושה בסיום אימון! שום דבר לא משתווה לזה (כמעט . .)

קסם של תחושה בסיום אימון! שום דבר לא משתווה לזה (כמעט . .) ושוב, תמיד לגוון את האימון ואופיו

אנרגיה טובה – בואו לרוץ, לזוז – קבוצות הריצה שלי פונות לכל הרמות – להכיר אנשים חדשים – אל תפחדו, זה מחדד, משפר את רמות האושר שלכם, בריא, מפרה וכן, זה עובד – אני כבר כמעט 20 שנה בתחום!

תוכנית אימונים אישית – personal trainer

פרויקט יחסית חדש שלי: אימונים אישיים למטרות מגוונות: הורדת משקל, מהכורסא ל 5 ק"מ, 10 ק"מ, חצי מרתון, מרתון, איש ברזל וגם שילוב של הדברים בצורה של ריצה – שחייה: swimrun / אז לאלו מכן שאין זמן או רצון חברתי שכזה (אתם מפסידים . .) מוזמנים לדבר אתי על כוס קפה ולקבל תוכנית אימון אישית לכל מטרה – אני כאן ובשמחה.

אסף לב – מודה, גאה – מקים ומאמן את קבוצת הריצה בכפר – סבא (כבר 14 שנה . . )

הצטרפו אלינו בפייסבוק

ערוץ היוטיוב

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף"

קבוצת ריצה בכפר - סבא