בונוס – איזה כיף, מלא כבר שלא קיבלתי בונוס . . . אז הנה, לכם, באהבה, ממני – דף שכזה: סרטון משובח ביותר של תרגילי ליבה, קליפ משובח של הופעת האנפלאגד הטובה ביותר בכל הזמנים ולסיום גם כמה מילים, ממני, באהבה, תיהנו וכאמור: בונוס . . . 

"רצים עם אסף" – אימון ליבה משובח!!

כמובן, להתחיל עם חימום קל, ריצה מסביב לבית, מדרגות, סקווטים / לאונצ'ים וסיבובי צוואר. האימון עצמו – אימון ליבה משובח – רבע שעה, בבקשה: 

אימון ליבה משובח

אנפלאגד – ללא חיבור חשמלי . . . הכי מרגש אי פעם! סוף המאה הקודמת

מופע ה "אנפלאגד" הטוב ביותר בכל הזמנים!! ליין סקאלי אהוב: נוח על משכבך בשלום ובשלווה

אימון נערים על הרצף האוטיסטי

"מה עם בנות עמיר . . . אתה תיכף בן 24 ועדיין אתה נזהר, חושש ובאותה נשימה, מאוד רוצה, מה אתה אומר . . . " – "כן אסף, באמת בוא נדבר על זה" ואנו מתיישבים לדבר. . .

בוא נתרגל, בוא נתאמן, בוא, מה כבר יכול להיות: Doing ואם היא לא תרצה אז היא הפסידה. עמיר מחייג לרעות והיא, נחמדה, נעימה, אני מקשיב ומסמן עם הידיים – מנסה לתת בטחון, לחזק ובאותה נשימה לא להפריע, עמיר מתחיל לבעוט במשקולות במרפסת שלי וגם להזיז את הידיים בתנועות לא בהכרח רציניות ואני מסמן לו לעמוד, להרגיש את הגוף, להזרים את הדף והוא עושה זאת ומחייך, אפילו מסמיק. לאחר כ 3 דקות הוא אומר לרעות ש"טוב – אני חייב ללכת . . ." ואני לא מספיק לסמן לו שיחכה עוד קצת, שייתן לה עוד קצת לדבר ובתום השיחה אני אומר לו שאלמלא "ימי הקורונה" הייתי טופח לו על גבו שהוא מבריק וכיצד הוא נתן לה קצת מעצמו ומיד אמר שהוא חייב ללכת והשאיר אותה סקרנית, מצפה להמשך וכן, הוא עסוק וזה תמיד נחמד.

חווים ביחד את החוויה, מתרגלים, יוצאים מנקודת הנוחות שלנו, מעזים, מנסים, מתקדמים ומשכללים; מחר יהיה המשך לשיחה אפילו המלצתי לצרף שיר נחמד מיוטיוב ואפילו אימוג'י של פרח, בעדינות, ברוך וברור, באמונה. אימון נערים על הספקטרום האוטיסטי: זכות ענקית, שליחות, הוקרת תודה.

אימון נערים על הספקטרום האוטיסטי זכות גדולה - אסף לב

אימון נערים על הספקטרום האוטיסטי זכות גדולה – אסף לב

המילה האחרונה: יום הולדת שמח לאח שלנו היקר והאיש שכולם אוהבים: צביקה שפיר!! כבוד שלנו – תמונת פוסט!!

צביקה שפיר - מרתון טבריה

צביקה שפיר – מרתון טבריה 2020 – אירוע המרתון הראשון בעולם לעשור זה!! נכון שהיה פוסט בונוס . . . .

בברכת הספורט, הבריאות והאנרגיה הטובה,

אסף לב – מאמן נערים על הספקטרום האוטיסטי: בטחון עצמי, התמצאות כללית והקניית וכישוריי חיים

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטגרם מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש