תמי אומרת לי שהיא יצאה מ"הרשתות החברתיות" אשר, לעתים, יש נדמה שהן לא מפסיקות לשטוף ולהציף לנו את ה"בהייה", הוויה, Mind, צפייה, חטטנות, סקרנות וכן את זמננו היקר ובתוך זה מחשבותינו; מה נכון ? מה יפה ? מה מתאים ? האם כולם כל הזמן מחייכים, יפים ובחופשות ורק אני קם (אמנם בשמחה) בכל בוקר ב 04:30 על מנת להספיק עוד או שהכול זה "חארטה" והבל. . . וואלה, מוחק את האינסטגרם מהנייד, מוצא חן בעיניי . . . כמה מילים לפני הניוז השבועי שבסוף . . .

מה אני עושה כאן בכלל . .  רואה את הקוביות בבטן של ג'ני מציריך וחולם על כך בלילה וחושב לעצמי כמה אני שמן. האומנם ? לא בטוח, מוריד את האפליקציה ועוטף את עצמי בספרים – "ההיסטוריה של המחר" (נדיר), "עד שיום אחד" (מקסים +) ועוד ספרים שעוסקים בבריאות הגוף וקצת שיעורי בית על הנפש והשילוב ביניהם "ריפוי קוונטי" (קצת מוגזם בסגולות הריפוי שהוא מייחס לנפש אבל מעניין). התפנה לי שוב זמן, משכיל לסלק שוב את הנייד מחדר השינה (הוא חוזר לבד . . קצת מזכיר לי את הכביסה שהייתה חוזרת לארון כשהייתי נער . .) וכן, שוב, קורה משהו חיובי ב"תודעה" ב"הוויה" – משהו כנה יותר, משכנע יותר ובתוך זה אמיתי יותר מתגנב אליך, בונה שוב את מגדל הלבנים הרגשי, האמפאתי ואתה לומד שוב להסתגל, לשלב ולבחור את הנכון והמדויק יותר.

אסף לב - מאמן מנטאלי וגופני

כמה ימים שאני בלי "רשתות חברתיות" מדי פעם הצצה קלה לבדוק למי יש יום הולדת והאם כולם בסדר . . ומה אגיד לכם, נעים, נחמד, רגוע, פתאום לדברים ולמימד הזמן והמחשבה הספונטנית יש משמעות אחרת. תמי סבבה, ניפגש באימון הבא נעשה את ה" ק'אץ אפ" אז, במציאות, בחיים, בכיף ובשמחה.

 שיר, תרבות, הווי, מציאות, מילים, לחן, קהל, כנות, מה המצב . .

אז, לטובת הדור הצעיר שמדי פעם קרא אצלנו, שיר חמוד, איך היה פעם עם כבל של טלפון, בסלון שאימא (והחברות שלה על פי רוב . .) וכל שאר בני הבית שומעים איך שאתה מנסה לקבוע יציאה לבילוי או כל רעיון אישי אחר . . . בבקשה, סוזאנה: 

 

ניוז שבועי – "רצים עם אסף" בבקשה: 

 אסף לב

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק – מדי פעם . . .

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש